Nová ordinácia MUDr. Buhaj v Humennom

pampusik007
9. apr 2018

Dievčence doporučujem.Novucka ordinácia na ul.Komenskeho 7 oproti budove LDCH.Ak hľadáte vyšetrenie na úrovni tak to je urcite správne miesto pokial by vam vadil muz ako lekár jeho zena pracuje na tom istom poschodí tusim taktiež ako gynekológ.Proste fantázia .Vojdete dnu a nechápete ze ste stale na Slovensku 😀Čisto,vsade vonia novota a je tam pekne .Samozrejme skvela sestrička ktora vzdy ochotne poradí aj posranduje to sa len tak nevidí.A pan doktor je super v klude svami porozpráva,vysvetli co treba a ochotne poradí je opatrný ziadny surovec.Ozaj velmi dobry pocit som mala z vyšetrenia a maximálne spokojná som odchádzala. Aj sa tesim na ďalšiu návštevu!Ak rozmýšľajte nad zmenou gynekológa tak doporučujem. Paci sa mi ako je to tam riešené nove a ozaj prijemne nie len vizuálne ale celkovo.Inak v čakárni je kamera sestrička vidi ked je niekto v čakárni cize nebudete zbytocne čakať ale vezmú vas hned ak pred vami nikto nieje. Ked zacujete zvonček mozete ist dalej proste sranda.

pampusik007
autor
10. apr 2018
sara1985
15. jan 2019

@pampusik007 nemate kontakt? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre