Opatrovateľské centrum v Košiciach

klaudia_8
9. apr 2014

Pekný deň žienky 🙂
Som tu nová, dúfam že kategória veľmi nevadí, nevedela som kam to zaradiť.
Chcela by som Vás poprosiť o názor, predovšetkým mamičky a budúce mamičky. Ak máte chvíľku čas.

Zvažujem zriadiť si opatrovateľské centrum pre deti, v byte, minikolektív 4 detičky, od 2-3 rokov, bolo by to na živnosť, teda by som Vám vedela vydokladovať a pomôcť s vybavením príspevku z úradu práce (230 eur), celkovo by sa na mesiac platilo 300 eur, čo by bola konečná cena so všetkým (strava, materiál na voľný čas, no všetko čo Vám napadne). V Košiciach. Ako dozor by boli 2 mladé ženy, teda drobcom by sa plne venovalo, kreatívne trávenie voľného času, prechádzky, pravidelná návšteva logopedičky, angličtina hravou formou.... Fungovalo by od 7:00 - 18:00, prípadne podľa potreby a dohody samozrejme. Všetko by sa dalo prispôsobiť individuálnym požiadavkam dieťatka a rodičov.

Čo Vy na to? Mali by ste záujem? Respektíve budem rada ak sa vyjadrite k hocičomu čo Vám napadne v súvislosti. Ďakujem krásne 🙂

ellca123
10. apr 2014

vo velkom meste urcite bude zaujem ,je velky problem umiestnit dieta od 2-5rokov,
predskolakov uz skolky beru

v TV minule bolo,ze v Bratislave je sukromna skolka ma ju matka s dcerou /samozrejme s praxou ako ucitelky v skolke a vzdelanim/ deti tam maju skoro non stop podla poziadaviek rodica aj v noci ale pekne si zaplatia 800eur mesacne /taky rodic neriesi ked chce ist na ples kam da dieta

neviem preco to neurobite neoficialne,dajte si inzerat postrazim dieta v Kosiciach uvidite zaujem
/inak znicia vas tie odvody a musite mat vsetko schvalene od hygienikov ....ak to urobite ako zivnost
ak by ste boli evidovana 3mes.na urade prace ,daju vam nejaky prispevok

klaudia_8
autor
10. apr 2014

Ďakujem 😉
S tým neoficiálnym pokusom, tiež to mám v pláne, len musím sa odhodlať a nájsť si čas .