Otec pri pôrode cisárskym rezom v Žiari nad Hronom

misutka27
30. júl 2015

Prosím vás rodila ste niektorá tento rok v ZH cisárskym rezom?????chcem vediet či môže byt otec prítomný....viem že na sále určite nie to je jasné ale potom už ked budú bábo vážit,kúpat.....sa mi zdá že som niekde čítala že tam byt môže...bol tak niekto????dakujem

oli18
30. júl 2015

Tvoj muž musí mať ale žalúdok, ak sa chce zúčastniť pri CR. Veď je to operácia, musí sa robiť rýchlo a skôr by tam prekážal ☹

kristinafifi
30. júl 2015

pri mne bola na operacke kamoska, pri tom pocte medikov, to uz bolo jedno, na ich pritomnost sa ma nikto nepytal, resp. do papierov som napisla, ze s medikmi nesuhlasim, ale nikto si tie papiere asi necital...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinafifi
30. júl 2015

mala som akutnu sekciu v celkovej narkoze 🙂

evittam
30. júl 2015

@misutka27 Na SK nie je mozne,aby bol partner pri CR ci uz planovanom al.akutnom. Ja som mala akutny,partner bol cely cas na chodbe a zavolali ho k malej ako sa narodila.🙂

stastenka42
30. júl 2015

@misutka27 ja som rodila pred rokom v spinalke,planovana sekcia to bola a muz bol pri tom,teda vo vedlajsej miestnosti s okienkom a vsetko sledoval,malinku videl skor ako ja a bol pri nej ked ju cistili,balili,umyvali...vsetko mame natocene,uzasny zazitok..sami ho zavolali ze tam moze byt ak chce..

peneloppe
30. júl 2015

@oli18

Ja som mala manzela pri sekcii planovanej dvakrat, bolo to skvele Taka podpora Dokonca prestrihol pupocnu snuru, cele to videl a mal z toho zazitok. Ale bolo to v zahranici, nie tu. Reagujem len na tvoj komentar ze otec by prekazal a to urcite nie

oli18
30. júl 2015

@kristinafifi my sme v rodine mali plánovanú 2x v celkovej narkóze a manžela nedoporučovali

kristinkahugo
30. júl 2015

Ja so mala dve sekcie a osobne by som ho pri sebe nechcela . Ani pri spontánnom pôrode. Myslím si ze by som bola asi viac nervózna. Je prirodzene ze žena sa potrebuje sústrediť sama na seba .

lucmarc
30. júl 2015

@misutka27 ja som rodila v Žiari,mala som sekciu a muž bol vedľa na sále 😊

misutka27
autor
30. júl 2015

Baby asi ste zle citali,ja nie som blba a viem a som to aj pisala ze na sale byt urcite nemoze....som sa pytala ze ci ste mali skusenost s tym ze potom pri malej ked ju kupu a vazia ked ju vyberu ci tam moze pri nej byt kedze ja nebudem moct.a mam planovany cs a niekde na stranke porodnice som citala ze pri babätku byt moze tak ci je to pravda.urcite sa nebude pozerat ako ma rezu a vsetko okolo toho. 😨 Tusim len 2 ste ma pochopili

misutka27
autor
30. júl 2015

@lucmarc takze môze vidiet malinku hned po pôrode ....a plati sa tiez 10e ako uvadzaju pri normalnom pôrode ci nie?

peneloppe
31. júl 2015

@misutka27

Preco nemoze byt na sale? Vazne? Moj normalne bol, obleceny ako pan doctor 😀 . Ja som mala len lokalnu anestezu. Takze obaja sme si to cele vychutnali ako tak. Manzel uplne, ja v ramci moznosti.
Ci na Slovensku sa take nieco nerobi ze otec pri sekcii?

evittam
31. júl 2015

@peneloppe Ako som napisala vyssie na SK nie.
@misutka27 My sme neplatili nic 😉

liebling98
31. júl 2015

@evittam
@misutka27
mám za sebou tri sekcie. Prvá plánovaná (2009), manžel bol na sále v priestore anesteziologa. Je to o tom, či to lekárovi vadí, alebo nie. Posadili ho na stoličku pri mojej hlave, že tu budete sedieť, keď malého vybrali, sestra prišla pre manžela, aby sa šiel pozerať na bábätko.
Pri druhom synovi (2012) anesteziolog nesúhlasil, tak manžel čakal v priestoroch pediatrov a keď malého doniesli, zas všetko mohol vidieť, dokonca ho sestrička fotila s malým na rukách.
Tretiu sekciu nestihol, tá bola akútna (nnie urgentna). Ale sestrička mi malého pofotila na svoj mobil a fotky mi poposielala, keďže môj mobil ju neposlúchal.
Je to na dohode, okrem porodnika (mmôj gynekológ) som všetkých ostatných videla prvýkrát v živote.
Toto bolo v BA, neviem, ako je to v iných mestách.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre