Pediater priamo v nemocnici? Posielajú malé deti na odborné vyšetrenie?

jaroe
31. jan 2009

rozmyslam nad vyberom pediatra pre moje zatial nenarodene babatko. Hladala som co najblizsie k bydlisku - BA Dubravka, aj som nasla dobreho ale potom mi napadlo, ci nie je lepsie najst si nejakeho priamo v nemocnici. Kvoli tomu, ze je tam vsetko pod jednou strechou. Poradite mi prosim, su male deticky casto posielane aj na odborne vysetrenia v ramci prevencie prip. beznych zdravotnych problemov?

maatkka
6. feb 2009

Jaroe ja som veeelmi ocenila ze mame pediatricku v nemocnici ale to je tym ze moje babo je predcasne narodene a preto mame tych kontrol moc a moc niekedy aj tri v jeden den tak som rada ze to mame pod jednou strechou a vsetko to postihame.Ale ak je babulo v poriadku tak neviem.Synovec je od malicka zdravy ako rybka tak je sestra rada ze ak mu nahodou aj nieco je ma pediatra pri dome a nemusi sa zas do tej nemocky trepat.Ona tam s nim bola doteraz asi len raz na skrining bedrovych klbikov 🙂

titkovamiriam
6. feb 2009

tak asi v nemocke je to prektickejsie,no na druhej strane ked je vsetko ok tak ides len na nozicky na ortopediu a inak vsetko spravi pediater v poradni 🙂

caruzo19
6. feb 2009

urcite je vyhoda mat pediatra v nemocnici,ak ma dieta nejake problemy,ale asi by som sa bala chodit do poradne do nemocnice so zdravym babatkom,tam je tych bakterii...

pastuska
6. feb 2009

No po dnešnom dni, ako som lietala od detskej ku kožnej a zasa späť, som rada, že sú všetky na jednom mieste - v nemocnici.
Caruzo - u nás je detské oddelenie oddelené od bežnej nemocnice, teda sú to dve spojené budovy, a poradňu máme poobede, keď už tam nik chorý nie je.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre