Pediatrička MUDr. Stanislava Hargašová - skúsenosti

pupendo5
29. nov 2016

Ahojte, máte niekto skúsenosti s pediatrickou MUDr. Stanislavou Hargašovou v poliklinike mlynska dolina alebo vobec nejaké skúsenosti s touto poliklinikou? Dakujem krasne!

esther03
29. nov 2016

@pupendo5 my mame skusenosti len s ako zastupujucou, ale je to uzasna, mila, empaticka lekarka. Uz dlho som sa s takou lekarkou nestretla a keby nemame nasu, idem k tejto 🙂

pupendo5
autor
29. nov 2016

@esther03 dakujem 🙂 tak to si ma velmi milo prekvapila, pretože o nej na nete neviem nájsť žiadne referencie. Je mladá?

esther03
29. nov 2016

@pupendo5 neviem velmi odhadovat vek, ale typujem cca okolo 40-ky. Ma uz deticky, lebo sme o nich bavili...A chvalil ju aj moj muz kedze bol s nami a to teda on ma vysoku latku 😀

pupendo5
autor
29. nov 2016

@esther03 no super, dakujem este raz 🙂 lebo som fakt o nej nic na webe nenasla.

pupendo5
autor
30. nov 2016

@esther03 prepac, ze ta este otravujem, vy ste boli za ňou v tej poliklinike mlynska dolina? Dakujem 🙂

petulik23
4. dec 2016

Chodime k tejto pani doktorke. Zatial si ju chvalim. Mila, povysvetluje, paci sa mi jej pristup. My k nej chodime v Mlynskej doline. Spokojnost🙂

esther03
5. dec 2016

@pupendo5 ano tam

ushka
20. mar 2017

@petulik23 dobry den, neviete kam odisla dr. Hargasova? Boli sme s nou velmi spokojni. Teraz nemaju staleho dr a ten co dnes zastupoval tak jedna cista katastrofa.

evka18
20. mar 2017

@ushka no to by som aj ja rada vedela 🙂 tiež som tam volala a že zastupuje nejaký doktor. Tak dobre vedieť asi budeme musieť zohnať inú pediatricku. Tam sa to stále strieda.

ushka
20. mar 2017

@evka18 povedali mi, ze hladaju staleho doktora, ze tento zastupuje do aprila. Uvidime kto bude ten novy, ale mizno radsej odideme.

petulik23
20. mar 2017

@ushka pokial viem, tak zatial nema ziadnu novu ambulanciu. Tiez sme boli sklamani, ze odisla. Bola vyborna. A ten zastupujuci, to je cele zle. Uz tam zastupuje od Noveho roka a do aprila je este dlha doba, kym najdu. A ak vobec🙂. Pockam si na noveho a potom uvidim, ci ostaneme. Nejake tipy na dobreho pediatra?

pupendo5
autor
20. mar 2017

Presne toto som zistila, my sme sa teda skúsili šťastie na Mýtnej, síce od ruky, ale stále bližšie ako sme chodili doteraz. Kamoska si pochvaľovala že chodí do Lamaca a že je tam z mlynskej za 7 minút autom.

ushka
19. apr 2017

@petulik23 nemate ziadne nove spravy s pediatrom v mlynskej doline? Ja mam teraz taky problem, ze sa tam uz dva dni neviem dovolat a som teda dost nahnevana

petulik23
20. apr 2017

@ushka zial, vobec nemam nove info

sarolta
27. apr 2017

Baby, je to zial iste, nikoho nezohnali, mozte si hladat noveho pediatra... Nam je za Hargasovou velmi smutno 😢

ushka
27. apr 2017

@sarolta fuuu to akoze naozaj? A kto je tam teraz? Ja som z tohto dost sklamana teda.

sarolta
27. apr 2017

@ushka Tam uz nikto, akutne stavy zastupuje doktor v Stupave. Skoda preskoda, neviem, ci najdeme nieco lepsie... Vyhovovalo nam to objednavanie na cas, aj to, ze hned robili crp, stery, proste takto si predstavujem modernu ambulanciu. No co uz...

ushka
27. apr 2017

@sarolta no tak na toto nemam slov....musim tam zavolat

petulik23
27. apr 2017

Ja som tiez z toho velmi sklamana. Vyhovovalo nam tam po kazdej stranke. Je to skoda. Najst noveho pediatra bude velmi tazke.

lamajja
3. máj 2017

Práve som telefonovala do Mlynskej doliny. Musíme si nájsť nového pediatra alebo nás Bratislavský samosprávny kraj pridelí k pediatrovi podľa obvodu. Ak máme zaplatený ročný poplatok, peniaze nám vrátia.

123sandra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milagros
31. jan 2019

Neviem ci je to ta ista ale v Senci od januara ordinuje Stanislava Hargasova