Plastický chirurg Mudr. Mládek. Máte skúsenosti?

evina2008
2. máj 2008

ahojte ma niekto skusenosti s dr.mladekom?vraj robi krasne prsia/silikony/ z Nitry??Chcela by som sa s nim spojit nemam niekto tel.cislo??alebo komu zvetsoval prsia?dobre rady nad zlato.dakujem

wladka
2. máj 2008

Evi, nepocula som o nom.. ale odporucam ist na Nitru4, a skus sa tam popytat, mozno ti baby poradia.. 😉

evina2008
autor
10. máj 2008

oki dakujem moc

evina2008
autor
30. aug 2008

no holky dr.Mladeka som navstivila a idem na peraciu 30 oktobra..tak to ubehne ako voda....uz aby som to mala za sebou...ale tesim sa na moje nove prsia..tak ako za starych dobrych cias. 😉 🙂

certica
30. aug 2008

evina, kukam, ze mas 6 mes. babo a cakate dalsie... to nie je problem? nejaky cas po zakroku by si vlastne nemala nic zdvihat atd., do toho tehotenstvo...
ja len tak sa zaujimam zo zvedavosti

arabeska
30. aug 2008

certi 😅 zeby uz bola v 67tt z dalsim babom? 😀 😀

kangaroo
30. aug 2008

to je asi nejaká koníkovská kačica 😀

danielitka26
30. aug 2008

nie ono to tu občas vraj zblbne že sa jej to nedá odtial vymazať alebo na to proste zabudla 😝

dorotaw
31. aug 2008

Ja by som potrebovala prsia skor zmensit.Viete mi povedat ake vysetrenia treba spravit?!

gucz
31. aug 2008

moja sestra si dala zväčšiť a kolegyňa zmenšiť. Robili im to v Trnave za nemocnicou pri reštaurácii Spartak (neviem či tam je ešte tá reštaurácia) A sú obe moc spokojné, môžem potvrdiť že aj zväčšené aj zmenšené sú moc pekné. Zmenšiť by som si dala aj ja, ale nemám zbytočné peniaze a prsia sa mi fakt nechce splácať, ani by som nemala z čoho 🙂 Sestra bola na ultrazvuku pŕs, a prehmatala jej ich aj jej gynekologička a jej kolegyňka neviem aké mala vyšetrenia.
Sestra bude môcť aj kojiť, implantáty jej dávali pod sval. Po zmenšení pŕs by sa už otehotnieť nemalo, a ak aj áno, nemá sa ževraj kojiť.

evina2008
autor
4. sep 2008

ale holky ono to tu stale pocita tie tyzdne,to je hlupe.nie ja mam 6mesacnu dceru a 7rocneho syna ja viac deti nechcem preto idem na operaciu prs.a nie som TEHOTNA,boze to by som si dala hehehe.dve deti stacia....

evina2008
autor
4. sep 2008

ja uz viem co to vsetko obnasa bude asi 7dni K.O,ale kamoska bude u mna tak sa bude starat o malu,no neskor uz mozem troska zdvihnut ruky....juj holky moje mne je to tak uz jedno uz aby to tu bolo ako sa hovori za krasu sa trpi,a kedze chcem mat to co asom mala aj predtym treba si aj poplakat a zatnut zuby tak ako pri porode..vzdy bude dobry vysledok,po porode a vsetkych bolestiach mam zdravu dceru a syna samozrejme a potom nasleduje aj ruka pana doktora lebo panbozko to nespravi 😉 😎 tak treba troska pomoci......

icerna
5. sep 2008

evina a čo ta to bude vsetko stat?ja by som tiez chcela,ale mojmu drahemu sa to moc nepaci 😖 a su to take ze sa bude dat aj kojit,ci to ta ani nezaujima 😀

alexandra
5. sep 2008

evina ak si myslis, ze Ta to urobi stastnou, prosim. Ale ja by som ani krasne prsia nevymenila za 1 pomaznanie s detmi 🙂

evina2008
autor
9. sep 2008

icerna
to zalezi ake prsia ty lekar povie ci je lepsie mat slzickovy tvar alebo okruhly.cena sa pohybuje okolo 70 000sk a vyssie...neviem kazdy lekar doporuci kazdej zene inac on musi vidiet prsia a podla toho on rozhodne.kojit sa moze aj ked mas silikony,vsetko je ulozene pod mliecnymi zlazami takze neni problem.

evina2008
autor
9. sep 2008

alexandra......mna to stastnou spravy a nie len mna ale aj mojho manzela,neviem ako ty ale mna nebyvi si davat stale pusch.upku a vypchavky mozno ty mas krasne prsia ale neskor ked prestane zena kojit tak prsia su take znicene aj od tehotenstva aj od navalu mlieka...a ked sa mlieko strati tak zene ostanu len ovisnute prsia co je skarede..aspon mne sa to nepaci.vies ja som mala dakedy dvojky ale ked som bola tehotna tak som mala sestky prsia a ked sa mlieko stratilo tak nemam uz ani tie dvojky..nemam nic len ovisnutu kozu.tak preto momentalen mam nulky....
a co sa tyka pomaznania kto vravi ze sa nemozem s detmi pomaznat??mozem len nemozem nic takze zdvihat tak ako v tehotenstve.takze tak. 🙂 😉

nikusa9
9. sep 2008

evina- veeeelmi ti drzim palce!!!ak budes mat po..daj urcite vediet 😉 😉 Mam kamosku co ma silikony ale jej zazitky su---tak ma to dost odradza, ale ked to zmakne a bude to celkom znesitelne tak ma zase nakopnes 😀 😉 😉 Lebo prsia co mi ostali po kojeni,tak to je des 😝 No ak sa da hovorit o nulkach ako o prsiach 😀 😀 😀

evina2008
autor
9. sep 2008

ahoj nikuš
hm viem o com hovoris,u mna je to tiez des 😝 ale neboj dam vediet co a ako,mam teraz 22,9mu volat lebo ze ma nejaky novy pocitacovy program ze vlastne sa sama uvidim ake prsia budem mat.hm viem ze to bude opuchnute a bolave ale za krasu sa trpi....... 😒 hm co my zeny vsetko spravime pre krasu...no ale ja hovorim budem spokojna najme ja a myslim ze budem viac sebavedomejsia a hamblivost neham v nemocnici...a s hrdostou aj ked veeelmi bolavou budem odchadzat.....vidim ze mas malicku šibalku....ta moja ma polroka a chodi mi v behaku...to je des..tak sa na naj zasmejem mozno mi neveris ale od 4a pol mesiaca sama sedi.....uz ju ani neustrazim....večne je v kvetinači 😀 😀 😀 chodi po styroch jak vrtulka......ale zas aj erik mi chodil sam v 9mesiacoch,preto kamoska bude mat co robit 😉 😀 ale aspon ze malu pozna ...od narodenia ved mi bola aj pri porode....ale neboj dam ti vediet a budem ta informovat 😵

barborkau
9. sep 2008

Dievcata, ja som po zvacseni 3 mesiace a mozem len odporucat!!! FAkt je, ze to potom boli, ale akobolo povedane, aj porod boli, ale na bolest clovek rychlo zabudne a potom sa uz len tesi z vysledku 😎

nikusa9
9. sep 2008

barborka- a dala si si ich pod sval?? 😕

barborkau
9. sep 2008

uhm, pod sval, aj ked viac deti a tym padom dojcenie viac neplanujeme (mame dve), je to vraj bolestivejsie ako pod zlazu, ale zase sa nijakovsky neda ten implantat nahmatat

nikusa9
9. sep 2008

no presne preto sa pytam, moja kamoska ma pod svalom a vravela ze to bola brutalna bolest...ze nikdy viac, v noci spala po sediačky, ked chcela ist na wc, otec jej musel pomahat z postele lebo jednoducho aj brusne svaly a vsetko tak bolelo...a to trvalo nejakych 6 tyzdnov... ☹ ale ma to teraz super, ako keby to boli jej..ziadne take ze vidiet "gule"... 😀 😝

barborkau
9. sep 2008

no neviem, ja znasam bolest dost zle, ale z postele mi museli pomahat len asi tri dni, potom som sa uz posadila aj sama. Aj v nemocnici mi hovorili, ze je to velmi individualne, baba, co bola operovana v ten isty den ako ja, sla vecer domov, ja som vyuzila elektricku polohovaciu postel a spala tam jednu noc, na druhy den sa aj tak vyberaju dreny. doma to potom uz slo zo dna na den k lepsiemu. V robote som bola 10.den po operacii. Fakt je, ze sa treba setrit a este aj teraz sa mi nespi celkomm pohodlne na boku, ale vysledok stoji 100 percentne za to.Ani raz som si nepovedala, ze som do toho nemala ist!

evina2008
autor
10. sep 2008

cafte holky....tak som uz tu aj ja.hm to je super barborka ze to mas uz za sebou mna to len caka,ale ako hovoris bude to stat za to.ja budem mat pod sval tiez silikon.ake cislo mas spravene alebo lepsie povedane kolko mililitrov ti dali??

barborkau
10. sep 2008

350ml implantat, slzickovy tvar. Ja som to nechala na lekara, povedala som len, ze chcem, aby to nebolo okate a vyzeralo prirodzene, kedze som z tych "utlejsich" (obvod pod prsiami mam 70cm). A tak sa aj stalo. Pred tym som mala kosiky A, niekedy B, podla strihu, teraz si kupujem C. Evina - drzim palce, verim, ze budes rovnako spokojna ako ja!

evina2008
autor
10. sep 2008

aj ja mam okolo 350ml az 400ml.mne zas povedal ze by bolo lepsie pre mna mat okruhly tvar kedze zas ja som taka zirafa vysoka a mam siroke boky/samozrejme po porodoch/.chcela som aj ja slzickovy tvar ale ja chcem aby som mala vyplnene aj tie horne partie prsnika aby to nevyzeralo na mne ze najprv nemam nic a potom velky skok a velke prsia..preto povedal mi ze radsej okruhle,a samozrejme pod sval,mas aj ty pod svalom??
hm len rozmyslam nad tym ze pocas O.P nemozem mat menzes problem je ale v tom ze neberiem ziadnu antikocepciu/co vlastne pred akukolvek O.P nemozes/ takze neviem kedy dostanem menzes no ale vsetci mi vravia ze to dostanem skor pretoze bude ako sa hovori v strese......

a kde ti to robili kto???

evina2008
autor
10. sep 2008

inac diki barborka 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

ella1
10. sep 2008

alexandra-tvoj príspevok bol dosť od veci 😕 😅 čo má spoločné operácia s láskou k deťom 😕
práveže spokojná mamina vie viac prejaviť lásku ako večne nespokojná....
baby, držím vam palce,ja by som neskôr tiež chcela ísť, ale strach je väčší 😝 😀 ozaj, a je niečo pravdy na tom, že po 10 r treba implantáty vymeniť?
vraj je to tak, ale sa o tom moc nehovorí.
ja momentálne zbieram odvahu (aj peniaze) na ,,rinoplastiku".....neviete o nejakom dobrom dr.?

evina2008
autor
11. sep 2008

ahoj Ella
dakujeme za podporu.na to som sa tiez pytala na tu vymenu ale ako hovoris nehovori sa moc o tom a to preto lebo sa to moze ale tiez nemusi vymenit to je podla toho ako vyzera ten silikon,ak je poskodeny po tych rokoch tak sa vymeni ale ak nie tak tam moze aj nadalej zostat.hm a co je rino plastika???kazda s nas musi strach prekonat a verim ze to prekonas aj ty. 😉

mkatka
11. sep 2008

Ahoj evino2008

chtěla bych se tě zeptat, jestli nevíš, zda tento doktor provádí i zmenšení prsou. Mám jedno dítě, prsa 70F, ale už nic pěknýho. Komplikuje mi to život - záda, výběr prádla, omezený výběr oblečení, omezení ve sportu a v neposlední řadě sebevědomí........Nijak to nespěchá, ještě máme v plánu druhé dítě, takže tak za 2 roky, až odkojím. Díky

evina2008
autor
11. sep 2008

ahoj mkatka.
ten lekar pracuje aj v cechach pozri si stranku www.bodyestet.cz on je tam tiez a aj vela inych

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre