Plastický chirurg Mudr. Mládek. Máte skúsenosti?

evina2008
2. máj 2008

ahojte ma niekto skusenosti s dr.mladekom?vraj robi krasne prsia/silikony/ z Nitry??Chcela by som sa s nim spojit nemam niekto tel.cislo??alebo komu zvetsoval prsia?dobre rady nad zlato.dakujem

ella1
11. sep 2008

rhinoplastika je nosík 😀
nuž ked som bola menšia bola som ako chalan a furt som si doňho tresla. najčastejšie doskou 😀 takže mám tam hrbolček,aj tá kosť je z jednej strany iná ako z druhej 😝 no a kedže sa črty vekom zostrujú a chrupavky neustále rastú, tak to bude čím dalej, tým horšie vyzerať.
tak ak niekto poznáte niekoho kto si to dal robiť alebo ste počuli o dobrom dr, dajte vedieť. 😉

takže takto je to s tými imlantátmi.no šťastie majú tie, čo nemusia vymieňať........ 😉

evina2008
autor
12. sep 2008

ahoj ella
hm to poznam az na ten nos..ja ked som bola mala bola som ako chlapcisko,liepanie na ceresne roztrhane tricka a gate... 😀 hm to boli casy.....hm nepoznam zatial nikoho kto to ma spravene ale viem ze ten doktor co idem k nemu robi vsetko aj nos a j zmensenie ci zvetsovanie prs,liposukciu atd..treba sa s nim dohodnut a myslim ze sa to da aj na splatky...ved ak by si tam sla len na konzultaciu za to nic nedas aspon budes vedeit co a ako. 😉

ella1
15. sep 2008

cauko.no už som popozerala niečo na nete.a ano, niekde sa dá aj na splátky,ved dnes sa všetko dá na splátky 😀 ....inak som pozerala tohto dr. ale mne to vyhodilo, že to robí v česku, tak teraz neviem, či to bol ten istý......
a aj ceny sa rôznia, niekde to začína už od 11 tis. a nikde až od 24 tis. takže najprv dôkladne popozerám, vyberiem také čo sa mi bude najviac pozdávať a pôjdem sa tam popýtať, čo a ako.no a potom vyberiem jedného.....
no a jazvy a iné veci z detsva radšej nepočítam 😀

alibernet
15. sep 2008

ahoj, je to ten istý, pracuje v Nitre ako primár plastickej chirurgie a do brna chodí operovať v rámci úväzku,

evina2008
autor
16. sep 2008

ahoj elli
ano je to ten co si videla on robi aj v cechach tak ako povedALA AJ alibernet. 😉 hm ale jeho slovensku stranku neviem skus to cez google.

ella1
16. sep 2008

aha, dík.lebo som si ho dala do googlu,ale vyhodilo mi to čechy.a v nitre vlastne nič.resp. v nitre iných doktorov......tak skúsim lepšie pohľadať........

alibernet
16. sep 2008

naozaj, primáruje tam a dokonca stavia si vraj vlastný pavilon,kamoška k nemu chodí na biotox a vyzerá stáole mladšie a rovnejšie 😀

evina2008
autor
17. sep 2008

ahoj alibernet.
hm tak tvoja kamoska chodi na biotox?hm...skoda ze to nevydrzi dlhsie ako polroka:((hm o tom pavilone neviem ale viem ked som tam bola ze je prestahovany v inom pavilone....mozno je to to o com si pisala.

alibernet
17. sep 2008

nie, prepáč, chodí na botox... ale je biologický, takžie biotox 😀 a neviem ako často chodí, niekde som čítala, že po určitom počte injekcií to môže úplne znefunčkniť sval,dačo ako čelíčko zuzi belohorcovie

alibernet
17. sep 2008

ona spomínala, že ide stavať nový pavilón, alebo možno súkromnú kliniku, bohvie, ale je s ním spokojná, chce ísť aj na poprsie

evina2008
autor
19. sep 2008

no tak potom to je fajn,a kolko ma tvoja priatelka rokov??kedze uz chodi na biotox??asi to boli nie ked ju napicha a da va jej tam ten biotox??ale myslim ze vsetko boli ked lekari pomahaju aby sme my zeny boli krasne v kazdom veku 😉 😀

alibernet
19. sep 2008

dotycna ma 35 a tri deti, vravela, ze na bolest pri botoxovej injekcii si uz zvykla, ze to nie je tak velmi bolestive, ale pred letom si dala vyplnit nosovu-ustnu ryhu hyaluronovou kyselinou a vraj to bola šleha, preto sa klania k vychodu zato ze ma plne pery a nemusi si pichat vypln aj tam 😲

alibernet
19. sep 2008

na druhej strane, ja ju chapem, lebo ona nie je ten typ maminy, co napriklad ja, teplacky a tricko, navyse aj robi v takej pozicii, ze si denne musi aj lestit nechty a stokrat prekefovat vlasy, a navyse, a to cestne pionierske, denne vari teplu veceru a cely dom gruntuje ona sama, pretoze neveri, zeby niekto lepsie vydezinfikoval kachlicky v kupelni

alibernet
19. sep 2008

evina, ty so sebou niečo plánuješ? ja len nazbieram odvahu, našporím koruny a potom vyfučím a koruny miniem na niečo iné, akurát som sa odvážila na laserovú epiláciu podpazušia, baúúúúúúúúúúú, tu fotorejuvenizaciu som si s ňou odtrpela v čakárni a ked mi povedala, ako to bolí, tak som nešla, stratila som odvahu

evina2008
autor
19. sep 2008

ahoj alibernet lepsie pre mna ta oslovovat Ali.je to kratsie 😉 no ja planujem len tie prsia,uz sa na to strojim 7rokov a povedala som si ze este jedno dieta co mam a potom si dam spravit plastiku.ale to je vsetko,co mam ja za sebou je laser oci..to som si veru vytrpela ale stalo to za to aj ked mam pocit ze slabisie vidim,ale to bude asi tym ze mam veelku plazmu a potom ked pozrem rychlo niekde inde tak sa mi zahmlie,ako keby som nemohla dobre zaostrit ale po par sekundach je to zas ok.
na laser chlpkov som chcela ist aj ja tu v piestanoch chcela som okolie bikin,nohy si dat spravit ale ked som bola na vypalenie jednej jedinej sosovicky tak ten pach a sikot hm...tak som si tpo rozmyslela tak davam prednost depilacii alebo ked nemam cas tak ziletke xixixi 😀 😀 😀
a co sa tyka tej tvojej kamosky hmpekne ze sa stara o seba aj ked je v tom pomoze lekar ale zas lepsie ako nejake druhe poznam velmi vela bab ktore su mlade maju chlapa a decko a vyzeraju na 30rokov..myslim tym tlste nestaraju sa o seba chodia v teplakoch a vytahanych trickach...myslia si VSAK CO MAM CHLAPA TAK UZ SA NEMUSIM STARAT O SEBA a to je vo vetsine pripadov...... 😒 🙄

alibernet
19. sep 2008

si mi prevravela do duše, to je taký môj prípad, aj ja vyzerám na 30 a nosím tepláky ... 😅 😅 😅 inak, po dodojčení druhého mi ostal, resp. neostali vôbec žiadne prsia, tak som tiež začala pozerať po možnostiach,ale môj manžel je proti,on je taký naturalista, hoci myslim,žeby sa stým zmieril, ale čo ma odradilo, tak článokv Eve či Eme, neviem, či si ho čítala, nejaká mladá šuška si ich dala urobiť a zverejnila svoj pooperačný denník, no, len som veľmi sťažka rozdýchala tie opisy bolesti, ja mám vééééľmi nízky prah a sťahovalo mi všetky fyziologické otvory

evina2008
autor
20. sep 2008

ahoj Ali
ale nemyslim si ze mas nizky prah bolesti,kedze mas uz deti tak vies co je bolst a my zeny sme silnejsie ako muzi.aj ten tvoj je taky ze ked ma nadchu alebo kasel tak uz pomaly umiera 😀 ich skoly hocico,ale ked ja som chora tak to nikoho nezaujima musim navarit upratat starsieho vychystat do skoly a o malu 24hodin denne davat pozor.ma 6mesiacov a volaco a chodi aspon zacina o vsetko sa stavia co je pevne smejem sa lebo asi deti nemaju 6zmysel my dospely vieme ze moze si ublizit ale ona nie.potom erik ked je v skole tak si porobim veci v domacnosti co je varenie zehlenie upratovanie a to je ozaj kazdy den,a potom ked pride erik zo skoly tak zacina druhe kolo ucit sa s nim pisat ulohy.....
ale co sa tyka prs...zas moj to chce chvalabohohu jeho sestra ma tiez a on to berie normalne aspon buidem sebavedomejsia.....

alibernet
21. sep 2008

v usa-filmoch to je vystihnute, teda s tymi chlapmi, v pohode bezi dalej s prestrelenym stehnom, vydrzi popalenie cigaretou a nekonece mnozstvo buchnatov do xichtu, krokodil mu ucvikne ruku... a on zatne zuby a slape dalej, potom pride zena a chce mu to osetrit jódom a on brutálne zasyčí a mykne sa 😎 😎 😎 no a tie prsenka, tak to mas potom fajn s pristupnym manzelom, tiez mam okolo seba zo dveci tri dievcence, ktorym to manzel odobril, jeden dokonca prisiel sam s tym napadom, ale dotycna je perfekcionistka a isto pred zrkadlom vzdychla dostatocne dlhy cas az mu zaplo, jedna si to odklada ako darcek na styridsiatku, to nechapem, lebo ked tak sa otrcat, tak teraz, nie? moj by to neviem ako predychal, ani neviem presne, co mu na tom vadi, nechce sa o tom rozpravat, nuz ale pre pripad si Danove cislo nechavam v kazdom mobile 😝 raz sa nastvem...

evina2008
autor
22. sep 2008

ahoj ali
hm, darcek na 40tku?neni to troska neskoro??hm ale zas na jednej strane kazdeho vec.hm mozno tvojej polovicke vyhovuju tvoje prsia.ali mas deti???no ja som rada ze moja polovicka ma v tom podporuje,lebo ja si zas myslim ze aj tak by si nepomohol ja by som si to dala spravoit aj bez jeho suhlasu ci sa mu to paci alebo nie ,ved ide o mna a moje telo.ja mu tiez nekafrem do toho co on chce.ty musis sama vediet co chces.ale budem ta podporovat a to je jedno ci si das spravit alebo nie.ved sme zeny a musime drzat pri sebe,nie? 😉 😉 😉 😉 😉 😉

alibernet
22. sep 2008

mám dve, chlapcek teraz zacina riesit pipíkov a didinky, kto ich má a kto nemá a pri mne je rozpacity uplne, lebo ako poznamenal, ty nemas ani pipika ani didinky

alibernet
22. sep 2008

ale zatiaľ to riešiť ani nechcem, lebo nemôžem byť vyradená z činnosti dake dva týždne... tam by som tu mužovu podporu veeeeľmi potrebovala

evina2008
autor
23. sep 2008

no super a kolko maju rokov???hm viem ze budem pn ale ten pocit ze uz mam nove prsia ma neodradi...lepsie povedane ze nejake budem mat xixi narozdiel teraz 😀

alibernet
23. sep 2008

decká? moj ty bože, tam sa to ešte hádam ani neráta na roky, syn bude mať teraz tri, dcéra bude mať jeden a ja stále túžim viac a viac po tretej ruke, druhých nervoch a jednej Mary Popinsovej. Ta jedna priatelka, ktorej to cvakol manzel, mala len malicky problem, manzel chcel nejake vacsie cislo (nech z toho teda nieco poriadne ma aj on) a ona sa s nim ešste v ambulancii musela dotahovat kvoli mensim, chirurg povedal, ze "pani ma pravdu, s tym by sa jej velmi zle lezalo na bruchu" 😀 ale inak su vsetky dve spokojne a tretia je vlastne ta, ktora si to dava na 40, ale myslim si, ze nakoniec nepojde

evina2008
autor
23. sep 2008

ali,juj to mas este male deti,veru odvahu si mala ked si sa dala tak skoro na druhe dieta.za to ta obdivujem,ja by som nemohla,mozno aj mohla ale myslim ze by som si cez net sama napisala prihlasku na psychiatriu 😀 😀 ja som rada ze som ta moja mala certica neni vobec unavena ja neviem kde tu energiu tie decka beru,ja som viac a viac unavenejsia a tie moje deti si cim dalej aktivnejsie.... ☹ uz som uplne K.O.odbije 21.30hod a ja uz zaspavam,ovsem ked nemusim zehlit co samozrejme je u nas normalne kazdy druhy den prat a zehlit a popritom este aj kazdy den navarit......ked si predsatvim ze by som mala este teraz jedno ta dovi....dam si slucku 🙂 😀 😀

alibernet
23. sep 2008

nuž, ja som tá plodná generácia 🙂 a pôvodne som chcela detičky tri až štyri a zo dve si adoptovať, ale nejako som sa nevedela dostať ani ku urobeniu tých svojich, a teraz som už tak staráááááá, moje priateľky mali decká v 18-20 rokoch a dneska si užívajú život, ja som si "užívala" donedávna a teraz riešim "toto céééém a toto necéééém", ale ešte môj čas dojde

alibernet
23. sep 2008

možno aj na tie plastic bust...

evina2008
autor
24. sep 2008

veru drzim ti palce..ale predsa klobuk dolu..2male deti...... 😉

evina2008
autor
24. sep 2008

no dnes som volala danovi,koli predoperacnemu vysetreniu a ze to staci tyzden pred operaciou ze mi vsetko spravi u neho na klinike.uff uz aby som to mala za sebou..... ☹

alibernet
24. sep 2008

a ideš teda na poprsie alebo nejakú omladzovačku? húúúú, trochu ti aj závidím, kým sa ja k tomu odvážim rozhýbať, tak už jediná pomoc bude papierový sáčok s dvoma otvormi

ja mám také to šťastie, že keď si o sebe myslím, že už to lepšie nikdy nebude, tak mi nejaký klient v práci povie lichôtku (účelovú 😀 ), a ja sa tetelím blahom a otváram stránky lekárskej kozmetiky

evina2008
autor
24. sep 2008

no ali idem na prsicka nie na omladovacku...aj keby to bolo mozne..len tak lusknut prstom a mat znovu 18 a ten rozum co teraz fuuu toby bolo suuuperrr. 😀 😀 musim uz ist mala sa zobudila juj doteraz som robila palacinky uz sa mi o nich aj sniva,este zehlit,uuz idemmmmm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre