Poliklinika NovaMed. Rodili ste tu?

duracelko
5. jan 2008

RODILA NEJAKA MAMINKA Z BB A Z BLIZKEHO OKOLIA V TEJTO SúKR.POLIKLINIKE? JA SOM Z BB A DO NEMOCNICE IST VELMI IST NECHCEM. RODILA TAM V AUGUSTE MOJA SESTERNICA A BOLO TO TAM Z HYGIENICKYCH DOVODOV VRAJ OTRASNE.

lubi22
5. jan 2008

Pokial je mi zname, tak Novamed-porodnica v BB nefunguje a tak skoro ani nebude. Uz tri roky rozpravaju o jej otvoreni, ale raz nemaju lekarov a inokedy su ine problemy. Ale mozno mas nejake ine info 😉
Ak neches rodit v Roosweltke, comu som sa aj ja vyhla, tak Ti na zaklade vlastnej skusenosti odporucam ZV, je blizko, maju nadstandardnu izbu, s hygienou ziadne problemy a prijemny personal.

duracelko
autor
5. jan 2008

Dakujem Lubi. ja som si to nasla na internete - maju to tam uvedene ze maju aj lôzkovu cast - porodnica. nemam ziadne ine info ci to tam aj funguje. v pondelok si zavolat doktorke Kočajdovej a opytam sa. pocula som ze vo zvolene je to tam lepsie. ja som tam rodila pred 15 rokmi mojho prveho syna a v tedy v r.1992 to tam bolo tiez otrasne - aj ten personalal - sestricky. este aj teraz mam z toho traumu. som rada ze sa to tam tak zmenilo k lepsiemu. ja som zvolencanka - teraz uz bansko-bystricanka. este sa opytam nevies nieco aj o 3D ultrazvuku vo Zvolene - vraj je to nejaka Nemocnica Vaše zdravie?

iwuskaaa
5. jan 2008

Duracelko, áno je to nemocnica Vaše zdravie, je to pôvodná NsP, len s iným názvom. Vraj je tam teraz super, od starostlivosti po personál...zatiaľ som počula len chvály 😉

lubi22
5. jan 2008

Ano, robia tam aj 3D ultrazvuk, to je ta ista nemocnica s porodnicou, co som pisala, ona sa vola Vase zdravie 😉
Ja tiez chodim do Novamedu a dufala, som, ze to otvoria, ale tak skoro to nehrozi. Neviem, ci si pacientkou Dr. Kocajdovej, ale napr. ja teraz chodim namiesto Dr. Fruhwalda, ktory je prec Dr. Kamodovej a ona pracuje prave vo Zvolene v porodnici a do BB chodi vzdy v pondelok a stvrtok. Takze mozno aj s nou by si sa mohla dohodnut na 3D ultrazvuku, nam ho robila v ZV ona, aj bola pri mojom porode 😉

lubi22
5. jan 2008

Niektore mamicky chodievaju aj do Banskej Stiavnice, ale tam by som nesla v ziadnom pripade, lekar mi to nedoporucil, je tam sice super vybavenie, tiez nadstandardne izby a nie iba jedna, mily personal, pokial viem od kamaratky, ale v pripade, ze nebude cokolvek v poriadku s babetkom, je to smola, lebo nemaju neonatologicke oddelenie a babetko prevazaju sanitkou do BB. No a v takychto situaciach rozhoduju minuty a sekundy, cize ja som to riskovat nechcela. Babetko je najdolezitejsie. Vo ZV taky problem nemaju 😉

eriqe
5. jan 2008

ja mam teraz cerstve info o Zv porodnici. Ja som tam bola velmi spokojna. Co viem, tak v Novamede sa stale rodit neda a ja chodim tiez k doktorke Kamodovej a ta je perfektna. Nic nenecha na nahodu, poradi, vysvetli. Sice som ju pri porode nemala, ale aj ostatny personal je v Zv velmi mily. A presne do Stiavnice by som sa bala ist kvoli babatku, lebo clovek nikdy nevie... A babatko je predsa prvorade. Cize ja pojdem aj nabuduce do Zv.

duracelko
autor
5. jan 2008

Dakujem Vam za uzitocne rady žienky. hned v pondelok si zavolam do Zvolena na 3D ultrazvuk ( nasla som aj nejake cisla v nejakom inom fore: 045/520 1664, 520 1644, 520 1421). to uvadzam ak by sa nasla aj ina maminka ktora by sa tam chcela objednat. uz som si zhanala info aj o 4D ultrazvuku v Hlohovci. tam si to prevelmi chvalia. ale je to dost daleko. do Zvolena je to na skok- dokonca vo Zvolene este aj pracujem. Ozaj ja chodim k Mudr. Rychtarchovi tu v BB. on je taky priemerny doktor- ale velmi mily.

danulik
5. jan 2008

baby, ja som chodila k Dr. Fruhwaldovi, neviete preco odisiel?? Teraz mam ist k tej novej zo ZV, je v pohode?

lubi22
5. jan 2008

Danulik, odisiel na rocnu staz, takze snad sa vrati 😉 On je fakt vyborny lekar. Dr. Kamodova je tiez super, ako som pisala vyssie, mna na nu nakontaktoval prave Dr. Fruhwald, lebo v case mojho porodu ma nemohol ist odrodit do ZV. No a teraz ho zastupuje prave ona, dva dni do tyzdna. Takze urcite mozes byt pokojna, ja uz som gynekologov v BB vystriedala viacero, Dr. Fruhwald je naj, ale aj ona je super, velmi mila 😉

danulik
5. jan 2008

lubi - dakujem za info 🙂 ja tiez dufam, ze sa vrati.. kedy odisiel?
som zvedava na Dr. Kamodovu.. idem k nej 17. januara, potom napisem 😉

donla
7. jan 2008

Duracelko ja som to niekde už písala...ale ja som nebola veľmi spokojná s 3D sonom vo ZV ☹ . Trvalo to asi 20minút a dokopy nám nič nepovedal. Sono mi vtedy robil Dr. Šimo a teda bol poriadne skúpy na slovo, len si čosi mrmlal popod nos. Za určenie pohlavia sme museli doplatiť 100Sk a to vlastne zistil na klasickom 2D ultrazvuku. Nič navyše nám nepovedal - ani či je všetko OK, nejaké podrobnejčie porátanie kostičiek alebo prezretie srdiečka.....nič!!!! O pár dní na to som bola na klasickom sone pri Dr. Kočajdovej (moja obvod. gynek) a tá mi teda rozhodne viac poukazovala a porozprávala, vysvetlila....popočítala kostičky, skontrolovala srdiečko, mechúr a pod. Rozhodne som bola spokojnejšia. 😉

Ono ja by som povedala, že 3D sono v ZV - je skôr taká komerčná záležitosť, taká "podívaná" pre rodičov...ale potom ma Kočajdová ukľudnila, že je všetko Ok - malá má všetko, čo má mať, nič navyše ani nič nechýba 😀

tak ale to je môj názor......ale bolo to zaujímavé vidieť bábo na 3D sone....len viac by som už nešla 😉

A ešte na doplnenie.....aj ja som sa zaujímala o pôrod v novamede - nefunguje to tam. Tiež som na zač. tehu bola pri Frhwaldovi, v septembri ma preradili ku Kočajdovej a nemôžem nič zlé povedať.....vždy mi všetko poukazuje, vysvetlí, zodpovie moje zvedavé otázky...a pod. Len strašne dlho čakám v čakárni ☹ aj keď som objednaná - tak čakám) 😉

mydielko11
21. apr 2009

😵 ahojte žienky, neviete náhodou, či 3D sono je aj niekde v BB, počula som že doktor Fruhwald ho má v ordinácii, len neviem ako by som sa k nemu dostala. nevie mi niekto poradiť?

mydielko11
21. apr 2009

ahojte žienky, ja mám termín pôrodu 9,10.09, je niekto blízko môjho?

petulig
21. apr 2009

ahoj mydielko, ja som na to rovnako ako ty..🙂 k Fruhwaldovi chodim, poslem ti cislo do IP ak chces. Ma 4D sono.

iwusca
14. máj 2009

Ja mam termin na 11.9.2009 🙂 a ta porodnica v Novamede uz funguje?
petulig posles to cislo aj mne pls? ked pridem na SK tak by som k nemu rada chodila dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre