Poprosím základné informácie o poradni v Ružinove

pietra
12. jún 2007

Ahojte. Tento týždeň mám ísť do poradne v pôrodnici. Do Ružinova. Počula som, že poradňa býva vo štvrtok doobeda. Na internete som našla nejaké časy, ale kamoška mi hovorila o úplne iných. Takže, chodí tam niektorá z vás? Od kedy do kedy sa ordinuje? Ďalej som počula, že ma tam nezoberú, ak nemám výsledky na streptokokov (dúfam, že som to nedoplietla). Tie však budem mať až v piatok. Kamoška mi aj hovorila, že vyžadujú papier od pôvodného gynekológa, ale ten mi zas hovoril, že veď mám tehotenskú knižku, tak žiaden papier nepotrebujem. Tak aké sú vaše skúsenosti?

radka67
11. máj 2017

@julinka4 Takéto podrobné a aktuálne info o tom, v ktoré dni a od koľkej je tehu poradňa v Ružinove to je krása. Lebo na stránke Ružinovskej nemocnice som našla úplne neaktuálne info - tam uvádzajú len utorky a štvrtky a aj to len v dverách s č. 53. A keď sa tam chce človek dovolať, tak nemá šancu. Takže som skutočne vďačná za takéto info. A potešilo ma, že v piatok má poradňu pán doktor Chuda. Mala som tú česť sa s ním už stretnúť pred Vianocami pri urgentnom vyšetrení a bol veľmi milý. Takže zajtra by som teda šla prvýkrát priamo k nemu do poradne. Veľké ďakujem za info.

julinka4
11. máj 2017

Dakujem a nech vam to dobre dopadne.

radka67
11. máj 2017

@julinka4 Ďakujem 🙂 termín mám 17. júna, tak uvidíme, kedy sa drobček vypýta na svet 🙂 ... som už zvedavá ako zajtra pochodím na 1. poradni, snáď to tam nájdem :D a snáď nejdem príliš skoro, ale výmenný papier od gynekológa už mám aj výsledky zo steru na streptokoka už mám, tak teda idem 🙂

julinka4
11. máj 2017

Standardne sa chodi sa od 36. tyzdna, a nesmie to byt v rovnakom tyzdni kedy ste mali poradnu u vasho gynekologa.

antonka1234
16. máj 2017

ahojte chcem sa spytat ako je to stymi potadnami v nemocnici ruzinov je to naozaj len utorky a stvrtky alebo sa da ist celi tyzden idem tam prvy krat a na internete je dost nezrozumitelne dakujem

julinka4
16. máj 2017

@antonka1234 poradne su cely tyzden. Vo februari som pisala podrobnosti o poradni v Ruzinove. Pozri predchadzajucu stranu 🙂

laskomilka
18. máj 2017

Od kolkej (prip. aj do kolkej), prosím, robia ten monitor? A chodí sa tam od 38. tt ukončeného alebo 37.+niečo? Vdaka

laskomilka
18. máj 2017

Lebo ja idem teraz 37+4 prvýkrát, min. týždeň som ešte bola u svojej doktorky. Tak by som chcela vedieť, či už musím ísť aj na monitor...

julinka4
18. máj 2017

@laskomilka To už si v 38. týždni, takže ano, aj na monitor. Inak by ťa tam poslala Dr.
Ja som chodila ráno na siedmu, myslím že okolo 7,30 už začali robiť monitor. Do kolkej
presne neviem, ale raz som bola na monitore aj okolo 13-tej.

zeytin
28. máj 2017

@julinka4 Dakujem za info, pomohli 😀 Chcela som sa este spytat - bola si na nadstandarte? Pri prvom porode som sa tam nedostala, lebo bolo vela rodiciek, pri druhej ano... len mam obavu, ze teraz je tiez nejaky pretlak v tych porodniciach... kolko je tam izieb, resp. posteli na nadstandarte? Ak teda vies... dik za info.

julinka4
29. máj 2017

@zeytin Ano, bola som na nadstandarde. Obidva razy. Vzdy sa ma opytali hned na zaciatku po prichode do porodnice. Jeden syn sa narodil poobede a druhy vecer a tiez bolo vela porodov - na Antolskej nieco prerabali, tak to bral Ruzinov a Kramare ale mala som stastie ze bolo volne. Zial neviem kolko je tam izieb.

julinka4
29. máj 2017

@zeytin Teraz som na stranke nasla ze na nadstandarde je 10 izieb - to je 20 posteli.

zeytin
29. máj 2017

@julinka4 Ďakujem za info 🙂 Snáď bude niečo voľné...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre