Poradne

janka1989ya
5. júl 2014

Žienky ,

Neviem ,či iba ja ,ale už sa neviem dočkať ďalšej poradne zakaždým .?
Raz mesačne sa mi to zdá málo ,ale zasa je pravda ,že našťastie je s bábätkom všetko v poriadku ,kopká si , hýbe sa ,vlní 😉 len taký ten pocit ,že mesiac neviem čo je s Ňou ☹ teraz ma čaká poradňa 16, plus 28 máme nejaký UTZ ,a potom UŽ každé dva týždne a nakoniec NEMOCNICA 🙂
ste tu niektoré čo rodíte koncom septembra ? ako sa cítite ?

Pekný deň želám

wewuliatko174
5. júl 2014

Ja mam termin 1. oktober ..tiež som v 28 tyždni a neviem sa dočkat dalšej poradne.. ratam dni :D som štastna že malinka sa hybe tak sa ohlasi že je asi vše v poriadku ale aj tak..v juni na poradni ani žadny ultrazvuk tak sme zvedavy ako nam vyrastla strašne 🙂 .strašne to leti ale teším sa z tohto obdobia ked sa možem pyšit bruškom..že ano budem mamina,tešit sa z vlnenia bruška z každeho vrtenia 🙂 🙂 neskutočny pocit...teraz to bude len naročnejšie ale zatial v pohode ja nemam židne važne komplikacie ,ani opuchy zatial.uvidime ako bude.

janka1989ya
autor
5. júl 2014

@wewuliatko174 NO , tak nie som jediná :D tiež sa neviem dočkať ,ale tiež sa vrtí Naša maličká a dáva o sebe vedieť -tak to som šťastná 🙂) hlavne nech Nám všetko dobre dopadne .
Držím palce : )

wewuliatko174
5. júl 2014

Tak tak nech to uspešne dotiahneme do konca 🙂 hlavne je aby bolo malinke v poriadku..to je najdoležitejšie..zdravie.. snad všetko bude ok ,tiež mam obavy ale treba mysliet pozitivne uživat si tehu naplno kym sa da..za prve to rychlo uteče a čochvila budeme kočikovat :D a za druhe to najtažšie nas čaka

janka1989ya
autor
5. júl 2014

@wewuliatko174 presne , len všelijaké myšlienky ,ale samozrejme ,že treba veriť ,že tie Naše dievčatká budú zdravučké a potom si ich užijeme plnými dúškami 🙂

myawilkinson
6. júl 2014

@janka1989ya ja tak isto mesiac mi je strasne dlho ... ale ja som este len 17tt... a este tyzden a konecne idem na poradnu len mam taky hrozny strach ze nieco bude zle kedze estea ni pohyby necitim co este ani nemusim kedze som prvorodicka.. aleeee proste je to take , ze ani necitim , ze som tehotna ziadne priznaky.. okrem toho ze viac papam a trosku priberam.

janka1989ya
autor
6. júl 2014

@myawilkinson ja som začala prvé pohyby žabky cítiť až v nejakom 22tt , a intenzita sa našťastie stále zväčšuje 😉
Neboj všetko bude dobré určite tvoje bábätko sa má v brušku dobre 🙂
No ,pokiaľ nemáš nejaké ťažkosti je len dobre ,že je tá poradňa len 1 mesačne ,ale zasa na druhej strane je to nehorázne dlhoo pre Nás ..
Najviac si užívam keď vidím drobčeka na UTZ a hýbe sa to je pocit že TOP
Držím palce !

tinacho
6. júl 2014

@janka1989ya no mám termín 30.9. ale myslím že to bude október. Tento týždeň mám poradňu tak tiež sa neviem dočkať 😅 a hlavne keď ju vidím na ultrazvuku aká pohodáčka. No už aby bolo finále, lebo stále čím ďalej intenzívnejšie človek o tom rozmýšľa aké to bude, či bude spinkať, či budem mať dosť mlieka, ako to všetko dlho bude trvať, a ako strašne sa o ňu budem báť.......tak toto ma prenasleduje teraz furt 😝

myawilkinson
6. júl 2014

@janka1989ya presne vzdy uz cakam len nato kedy ho zase uvidim <3 ako sa hybe a skackaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre