• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte dobrého gynekológa v Košiciach

4. marca 2016 
@kacicqa jéééj dik za takéto info, teraz som už definitívne rozhodnutá pre Mikulovú ... treba cash alebo berie aj karty? :grinning:

@leya díkes :slight_smile:
22. mar 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacicqa fuha, 25 eur za co? :unamused: ja som u Mikulovej zatial platila len dvakrat po jednom eure (v hotovosti), tusim za nejaky odber. viem vsak aj o lekaroch, ktori beru jedno euro za kazde vysetrenie sondou.....vraj je to za pouzity kondom (!)....normalne som rada, ze chodim k janke :wink:
22. mar 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia ooo..taq to by si uz odo mna xcela vela vediet :o)

@leya za vsetko som tam platila... za zavedenie karty, za vypisy z karty, za odbery, za zrkadla...a pod... ;o)
22. mar 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya aj u Mikulovej sa platí za kondóm, keď používa ultrazvuk.... ale Mikulovej st. a ml. :slight_smile:, u nevesty neviem :grinning:
22. mar 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piacere :slight_smile: ano, presne tie som mala na mysli :slight_smile: ale inak fajn pani doktorky :wink:
22. mar 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacicqa nedalo mi a pozrela som si Luptakov cennik ... 6eur za to, ze mu dam do ruky usb kluc a on mi tam skopiruje fotku z usg? !!!!!!!!! inac, ako si spominamal v IP, preventivna je zo zakona zadarmo, takze ak mu poistovna dajme tomu nedala uz za dalsie preventivky, on aj tak zo zakona nesmie brat peniaze ... alebo je tam klauzula o sukromnikoch? trebalo by ho nahlasit
23. mar 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia v zakonoch sa nevyznam a ani nemam nervy to studovat... vsade inde by bol ochotny clovek hadat sa..a merat jazyk, aby nemusel zbytocne platit..ale ked ide o zdravie...90% ludi zaplati za cokolvek... A o to viac to plati u gynekologa..bez nohaviciek vacsina zien pred cudzim xlapom nieje prave najodvaznejsia;o)
23. mar 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piacere ja som u Janky za gumu neplatila..zatial;o)
23. mar 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte baby, konečne som sa dotlačila na Panelovú a čumím, nikde nie je Panelová 2, hľadám, chodím dookola toho divného ružovo fialového čuda a nič .. až som si všimla jednu babu ako ide niekde pomedzi dva vchody do bytov, nedalo mi a šla som za ňou, no čo som našla? Konečne ambulanciu Mikulovej :slight_smile:))) tak mám papierik na preradenie, pôvodný gyndoš dovolenkuje, tak uvidím, kedy budem konečne preradená k Janke
7. apr 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Nepozná niekto doktorov na poliklinike východ?diki
24. apr 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya ahoj prosím ťa mohla by si aj mne do správy napísať kontakt na doktorku Janku Mikulovú, ďakujem
7. mar 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som sa tu nejak preklikala, no téma je už asi viac-menej uzavretá. :frowning2: Viete mi povedať, aké sú ordinačné hodiny u Homzovej? V stredu by som mala ísť na kontrolu. Už som tam volala, no dala som to na utorok a to nemôže ísť manžel so mnou. Teraz sa im tam neviem dovolať. :pensive:
Inak, neviete prípadne, kedy tam robí Mudr. Nevická? Lebo pred rokom sa tam striedali (a teda aj predtým, keď som bola tehu sa striedali).
Ďakujem pekne!
25. nov 2013 o 10:31  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@269lucka ahoj a koho konkretne myslis?
25. nov 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: Aké mate skúsenosti s MUDr. Erikom Beňovským a MUDr. Jozefom Janovským z Myslavy? Rozhodujem sa medzi tými dvoma, keďže Mikulová už neberie teraz nové pacientky :slight_smile: Ďakujem :slight_smile:
25. nov 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@princeznickahviezdicka myslim ze by som volila Myslavu, moderne vybavenie, objednanie na cas, trolejbus stoji pod oknom a ked ides autom parkovisko vyhradene pre pacientov. Samotny dr. janovsky je fajn, nikdy som ho nezazila v neprofesionalnej zlej nalade. Pomohlo?
25. nov 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tchaliak ´áno pomohlo určite, len toto že mne je bližšie tá Rastislavka a všimla som si, že v neprítomnosti Janovského zastupuje práve Beňovský:slight_smile: Máš aj s ním nejakú skúsenosť??? Bola si pred tým uňho? :slight_smile:
26. nov 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@princeznickahviezdicka Kamoska ma, vraj nic moc, ale osobnu nemam. Co sa tyka zdravia tak aj to najdalej byva niekedy velmi blizko kde vznikne problém. :slight_smile:
13. dec 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja môžem odporúčiť Dr.Rozprávku. Je úplne super! Aj pri pôrode bol super. Dá sa s ním baviť úplne o všetkom, milý, ohľaduplný prístup...možno aj preto, že je to rodinný známy, ale nemenila by som za nič na svete. :slight_smile:
16. jan 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jan 2014 o 19:28  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emelia18 možno vy nemáte ten pocit. :slight_smile: Ale ja ho mám nakoľko je to môj rodinný známy a má ku mne úplne iný prístup ako možno k zvyšným.
18. jan 2014 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence, chcela by som poradiť nejakého fakt dobrého gynekológa-odborníka i s ľudským prístupom..najlepšie niekde na sidl. Terasa, prípadne KVP...vďaka :slight_smile:
29. jan 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja odporucam tiež Dr. Rozpravku :wink:
29. jan 2014 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrumik84 odporucam dr.Linkescha.ambulanciu ma v Leteckej nemocnici,inak je na Rastislavke.mily,ustreto y,vysvetli.skuseny operater,porodnik
29. jan 2014 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj fešák Rozprávka :grinning: ten má bubáčiky veľmi rád...... ked ich ma niekto nazvyš, tak kľudne sa na neho môžete obrátiť, fakt sa postará o rozprávkový prístup a možno aj na rukách vás ponesie :wink: ja keby som peniaze aj vidlami prehrabávala, tak ku nemu nejdem.... uz pre tu drzosť..... a píšem z vlastnej skúsenosti.....
2. feb 2014 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leria myslim, ze to podla komentarov z fora, ktore uvadza emelia18 uplne vystihujes :slight_smile: ! On je naozaj taky lachvatny na peniaze?
3. feb 2014 o 16:23  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jan 2016 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to naozaj svedci o jeho profesionalite a aj o tom tvojom prispevku...
19. jan 2016 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope10 ahojky ja som mala aj mam aj som rodila u pana doktora Petra Suchanka je to vinikajuci ako gynekolog tak aj vie velmi krasne zasit co sa tyka sekcii a je to velky srandista klobuk dole a ma naozaj seriozny a dobry pristup celkovo k mamickam
20. jan 2016 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ...chcem sa opytat kolko sa plati u vasho vasej gynekologa gynekologicky??...napr.za vytier, ultrazvuk, odber krvi, a pod...dakujem
4. mar 2016 o 20:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok