Poraďte dobrého gynekológa v Košiciach

penelope10
15. jún 2007

ahojte,
chcem surne poprosit o radu, resp. Vase skusenosti s lekarmi - gynekologmi v KE. Chodim k Dr. Mesarosovej... ☹ po poslednej navsteve odradena pristupom a inymi vecami som sa rozhodla, ze sa k nej uz nevratim. Rada by som si nasla lekara/lekarku, ktory je chapavy trpezlivy,otazky ho neobtazuju, vybaveny napr. ultazvukom a hlavne nenaklada s Vami ako s kusom ho....
Len mam obavy, ci nenatrafim este na nieco "vyberanejsie".
dakujem za odpovede.

drobculka
4. jan 2010

ahojte babulky,
nevedeli by ste mi poradit nejaku doktorku? poprosim len zenu

leya
8. jan 2010

drobculka....ja som spokojna s pani doktorkou jankou mikulovou, ma ordinaciu na Panelovej ulici oproti poliklinike na Rastislavovej....posielam ti kontakt na sestricku (tiez velmi mila) do internej posty....

lyenka
20. mar 2010

drobculka aj ja ti mozem odporucit Janku Mikulovu, som s nou velmi spokojna, odisla som od doktora Demkova z polikliniky sever, jeho pristup bol viac ako nestandartny, kvoli jeho pristupu sme mohli prist o babetko ...

stela87
29. mar 2010

od dr. ivanovej uteka vela žien...potvrdzujem, nikdy tam nie je zastupuje ju 😝 suchomlin...mile žienky prizrite sa ako vas vyšetruje...aj bez rukavic...treba skusit, niet nat skusenost...nie je to ružova zahrada, ale horor v reali a dalšíe pikošky ani nepišem...

skorpionka34
31. mar 2010

Ja som rodila pri Janke Mikulovej- super dr. Aj ja by som rada odisla od mojej- dr. Trembecka na Zbrojnicnej- oproti malemu Tescu. No , tie, co chodite k dr. Mikulovej, aj nie tehotne, nestava sa, ze musi nahle odist k porodu a musite cakat, alebo vas musia preobjednat? Toho by som sa obavala.

hankky
10. máj 2010

Ahojte, chcem zmenit gynekologa a pocula som o MUDr. Mikulovej, viete mi napisat o nej nieco viac? Napriklad aj to ci ma v ordinacii ultrazvuk a ako casto robi USG v tehotenstve, aky je jej pristup k pacientkam a aka je pri porode?
Dakujem za kazdu odpoved

ivkau
17. máj 2010

Ahojte, ked mysliš Janku Mikulovú tqak ona je super, mne robila cisarsky rez pred 2 mesiacmi, a ma všeko v ambulancii, len na velky ultrazvuk posiela do železničnej nemocnice, inač všetko robí priamo ona. Ja som s nopu bola velmi spokojná.

maryna4
20. máj 2010

@stela87
Milá stela87. Ja som si zisťovala názory a hodnotenia práce MUDr.Suchomlina. Zatiaľ sú to len pozitívne skúsenosti. Toto čo si tu napísala na neho musí byť totálny nezmysel a ohováranie. Ty by si vyšetrovala nejakú babu bez rukavíc ,ked nevieš čo v nej nájdeš? (chlamýdie, trichomoniázu, kvapavku,mykozu.......) Aby sám sebe zavliekol na ruky nejaké svinstvo? Alebo sa Ti pri vyšetrení snívalo,že by si to tak chcela?????

lulucertik
27. máj 2010

pozná niekto Ivanovovu Tatianu, aký má prístup, čaká sa dlho, odpovie na všetky otázky, vypočuje....?

stela87
17. aug 2010

@maryna4
Mila maryna4,
nestači si zisťovať!!!! pracu Dr.Suchomlina si treba vysk/úšať....o tom sa ti ani nesnívalo! Ale ako si vlastne zisťovala? Zda sa, že si nič nezistila. Stači sa opytať aspoň jednej z tých všetkych žien čo hromadne vyberajú karty od MuDr. Ivanovej, a to práve z dôvodu že ju on zastupuje. Je pekne, že poznaš všetky tie choroby....

drobculka
19. aug 2010

Dievcence, nemate niektora skusenost s MuDr Zimovou?

butterfly14
20. sep 2010

Ahojte...ma niekto skusenosti s MUDr. Ivanom Dzurom??? ordinuje na KVP...

jenn44
30. sep 2010

@drobculka Ak to je ta, ktoru myslim, fuj fuj, prec od nej, antikoncepciu mi dala zo suflika, bez akychkolvek testov, hrozna lekarka... A baby, chodim k Matiymu a no... je odbornik, to hej, ale len za pozretie sa TAM odo mna minule zobral 2 eura... tak ako nech sa nehneva... Chcem najst dr. Mikulovu, neviete? Robi v starej, myslim, ze je stredna vekovo, taka blondina vymalovana

drobculka
30. sep 2010

@jenn44, neviem. Ja som niekde citala, ze uz ani na slovensku sa nerobia krvne testy pred antikoncepciou 😠 . Na Mikulovu som tusim niekde mala kontakt, ale neviem ci prave na tuto - su dve, ak sa nemylim.

jenn44
9. okt 2010

@drobculka to bolo daaavno a myslim, ze vtedy sa testy robili.. Hladam Janku Mikulovu 🙂

drobculka
10. okt 2010

@jenn44 IP 🙂

chlpacik
10. okt 2010

@skorpionka34 ahoj, počula som o Mikulovej len pozitívne ohlasy, popravde chodím ku Trembeckej 😖 ...no nič moc...už dlhú dobu ja plánujem vymeniť, ale...Ja by som potrebovala gyndošku, ktorá rieši problémové prípady, ako PCO a tak. Trembecká má napriek svojej dlhor.praxe o ničom prístup. Počas 4rokov na sek.amenoreu mi predpisuje len duphaston, vôbec nerieši prečo mi menzes nechodí, proste hrozné. Má Mikulová USG? Aký má prístup k pacientkam? dik

mimikuku
10. okt 2010

@lyenka ahoj aj ja som chodila ku Demkovi a taktiez bol jeho pristup veeeelmi zly, tiez sme mohli prist o babatko - chvalabohu nestalo sa ale tak fuj takyto lekari by nemali byt 😠

teress1982
11. okt 2010

a co dr. Linkesch?????

cheria
11. nov 2010

Dievcata nepoznate nahodou Dr, Nevicku??????????????

natali27
28. nov 2010

Ahoj 🙂
neviete či MUDr. Lukáčínová ešte ordinuje v Košiciach ?

lucinka2112
28. nov 2010

Ahojte kocky,

mam 21 rokov a s priatelom sme mali asi 3x pohl. styk. Kedze sme obaja studenti, chceme sa poistit nejakou vhodnou HAK. Ja som vsak este nikdy na vysetreni nebola, nemam ani zalozenu zdravotnu kartu u gynekologa. Chcem to teda cim skor zmenit, bojim sa vsak toho, co ma caka. Som velmi citliva na bolest, aj samotny styk je pre mna zo zaciatku vzdy dost bolestivy, preto hladam dobreho lekara, ktory by mal pochopenie. Viete mi prosim poradit vhodneho gynekologa v Kosiciach, ktory by ma vzal ako novu pacientku a bol by mily a ludsky?

Vopred dakujem

lenka_66
28. nov 2010

@cheria na dr.Nevicku mozem len to najlepsie povedat skvely nielen dr. ale aj clovek

adka.baby
30. dec 2010

Dr. Nevická úžasný človek a gynekolog,pracujem vedľa nej tak vime, čo píšem. Vrele odporúčam. 😀

maryna4
23. feb 2011

@stela87
Je to našťastie len rozhľad a všeobecná vzdelanosť. A keby bol taký debil ,tak by ho Ivanovová nevolala. Pravdepodobne je to jej problém prečo od nej odchádzajú.

viki81
8. mar 2011

@stela87 ahoj, ja tiez chodim k dr. Ivanovovej, tiez by som chcela pocut aj dalsie pikosky, lebo viem, ze casto tam nie je...ale inak nemam ziadnu zlu skusenost ani z tym dr. suchomlinom, mne dokonca tento doktor diagnostikoval tehotenstvo bez ultrazvuku, vedel presne kde ma boli a hlavne, ze som tehotna..a krvou sa potvrdilo tehotenstvo. Vedel velmi poradit a hlavne vzdy mal na teba tolko casu kolko si potrebovala, nie je pravda ze vysetruje bez rukavic, mne sa to este nikdy nestalo a bola som pri nom min. 4x, vzdy bol ustretovy, poradil, niekedy to uz trvalo dlho ako kecal, a je to dobre ked dr. ma cas s tebou komunikovat a vysvetlit ti vsetko co chces vediet, takze ja nemozem nic povedat...Je ku kazdej zene velmi dosledny, aby sa nic nezabudlo a myslim, ze hlavne pri tehotnych, pocula som, ze zeny su velmi nespokojne, ked tam zastupuje on, ale ja nemam problem, on je stara skola, nepouziva ultrazvuk, ale niekedy som radsej ked je tam on ako dr. ivanovova..tie je velmi naladova, ale nehovorim da sa aj s nou. To my len odsudzujeme lekara preto, lebo je stara skola, bez ultrazvuku, lebo sme uz zvyknute na vymozenosti dnesnej mediciny... Niekedy taky doktor ta lepsie vysetri a lepsie poradi... Takze tazko povedat, ci je to zle alebo dobre, kazda sme ina a hlavne sme zvyknute na ine... 🙂

viki81
8. mar 2011

@lucinka2112 myslim, ze na Rastislavovej je vela dobrych lekarov a hlavne ludskych, tak by som skusila tam urcite 🙂

lili_mia
20. mar 2011

@lyenka
@ivkau
@leya
Ahojte, ako to prebieha u Dr. Mikulovej? Kontakt na jej webovú stránku je niekde? Chcem k nej prejsť. Zavolám sestričke, vysvetlím čo a ako a ona ma už nasmeruje? Ako je to tam s platením kedže je súkromík? Čo znamená veľký usg? Ja som z gyndy bola jedine na tom vaginálnom, je to ten istý? Ďakujem.

leya
20. mar 2011

@lili_mia ahoj! napisala som ti kontakt do internej posty, myslim, ze webovu stranku nema. ja som zavolala sestricke, ta mi povedala, ze mam vybavit u povodneho gynekologa, aby poslal zdravotnu kartu na adresu ambulancie dr. mikulovej (ja chodim k janke mikulovej na Panelovu ulicu oproti FNLP) a potom som sa mohla objednat na preventivku. co sa tyka platieb, tak je to podobne, ako u inych gynekologov, t.j. kedze ma zmluvu s poistovnami, tak vacsinu preventivnych veci preplacaju poistovne. velky USG sa robi pocas tehotenstva. nemas za co 😉

kacicqa
21. mar 2011

ahoj @leya... suhlasim so vsetkymi info co si pisala lili..az na to platenie;o) Neviem ako u ostatnych gynekologov..mozem porovnat s Luptakom..Keby mi on robil vsetky vysetrenia co Mikulova taq by som sla domov s peknym cca 25 eurovym uctom...u nej ma to stalo asi 4 ecka;o))))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre