Poraďte dobrého gynekológa v Košiciach

penelope10
15. jún 2007

ahojte,
chcem surne poprosit o radu, resp. Vase skusenosti s lekarmi - gynekologmi v KE. Chodim k Dr. Mesarosovej... ☹ po poslednej navsteve odradena pristupom a inymi vecami som sa rozhodla, ze sa k nej uz nevratim. Rada by som si nasla lekara/lekarku, ktory je chapavy trpezlivy,otazky ho neobtazuju, vybaveny napr. ultazvukom a hlavne nenaklada s Vami ako s kusom ho....
Len mam obavy, ci nenatrafim este na nieco "vyberanejsie".
dakujem za odpovede.

zuzka82
15. jún 2007

ahojky.... ja chodim ku dr. Ivanovovej do sace, chcela by som u nej aj rodit...
mila zenska, zatial som s nou spokojna velmi, teda s tym pristupom..

nisa
15. jún 2007

Ahoj baby
pracujem ako medicínska reprezentantka a teda gyndošov mám v malíčku-sú to moji zákazníci. Súhlasím že Táňa Ivanová je fajn baba aj doktorka. Inak v meste na Poštovej sedí Riško Matyi-mladý sčítaný a odborník a ešte aj fešák.vrelo odporúčam, ale usg nemá posiela do nemocnice k Adamovi na Snp-čku. Milučký je aj Beňovský na polikl. juh-strší doktor ale milučký a Dr. Trebuňová v železničnej, mladá a sympatická ale má veľa pacošiek. Veľa šťastia 🙂

zuzka82
15. jún 2007

🙂

penelope10
autor
15. jún 2007

diky nisa 😉

lenny
15. jún 2007

mila bola dr. Luptakova, ale bohuzial zaciatkom roka zomrela, a od jula prevezme jej ambulanciu jej syn, Dr. Luptak, a je to na Hroncovej 5. Je to aj porodnik v Saci

poleva
1. júl 2008

pozná niekto Cifráka z Košíc ?

livka299
1. júl 2008

suhlasim s nisou, dr. Matiy perfektny gyndos 😉

zuzpidka
1. júl 2008

Ahojte. Ja chodím k MUDr. Demkov, na poliklinike Sever. Ale tiež by som od neho prešla niekam inam. Má svojský prístup, ale inak je celkom dobrý. Lepší ako lekárka pred ním. Už som zabudla aj jej meno. Sedí s MUDr. Meszárošovou. 😒

terina25
1. júl 2008

Ahojte kočky,
ja chodím na Furču - poliklinika Východ - Dr.Homzová.Som s ňou veľmi spokojná.Ale nemá ultrazvuk.Posiela k Dr.Dankovčíkovi.A občas idem aj k známej - Dr.Mikulová ml.Tá má súkr.ambulanciu oproti rastislavovej,tuším sa tá ulica volá Paneláková. Ona má aj ultrazvuk.Je tiež veľmi milá. Pravdepodobne u nej budem aj rodiť.

poleva
1. júl 2008

ja som čakala u Matyia v čakárni a veľmi mi ho neodporúčali

junovka
1. júl 2008

ja chodim k Dzurova na Kvp 😉

gio
18. júl 2008

hmmm Homzova, radsej som od nej odisla..........Urobi, len to zakladné ,co treba. Nikdy mi nevypocula ozvy, a ani raz nezmerala brucho/predchadzajuca dr, to robila vzdy/.A to som bola rizikova. Az ku konca tehotenstva sa spametala a objednala ma k Dankovcikovi svojim telefonom.....

majkes
23. júl 2008

Ahojte dievčence.Ja chodím k dr.Luptákovi a poviem vam,že si lepšieho lekára priat nemožem.Všetko vysvetlí,ukáže na ultrazvuku,poradí a hlavne dá pri každej návšteve priestor aj na pacientkine otázky.Je proste super.Pri lekárke,ktorú som mala pred ním,som ako tehotná po umelom oplodnení v štvrtom mesiaci tehotenstva ani raz nemala ukázané moje dietatko na ultrazvuku,nikdy sa ma neopýtala,ako sa cítim,či nemám nejaké problémy a podobne. Takže dr.Luptáka len odporúčam.A aby som nezabudla,má aj skúsenú a ústretovú sestričku,s ktorou som som tiež velmi spokojná. Tak ahojte,Majkes

babica1
21. aug 2008

Ja chodím na teraz otvorenú ambulanciu pri železničnej nocnicni nad lakárňou gram.... k doktorke, len neviem ako sa volá,je pri Dr.Dankovčíkovi.......... ale nečakám, neplatím, vysvetlí, 4D ultrazvuk má..... čo viac si môžem priať? 😝 😝 😝

flyangel
1. mar 2009

ahojky chodí niekto k dr.Matyimu

keri
23. mar 2009

ahojky,
ja chodím k dr. Matyimu a som s ním maxi spokojná. Vždy všetko vysvetlí a odpovie na otázky. A má už aj vlastný ultrazvuk.

poleva a prečo Ti ho neodporúčali?

battole
24. mar 2009

Ahojte, ja chodim tiez k dr. Luptakovi. Bol mi odporucany a som velmi spokojna. Presne ako pise Majkes, ja mam s nim take iste skusenosti, ustretovy, mas priestor na otazky a vsetko vysvetli a skorntroluje.

aneta10
24. mar 2009

tak ako majkes a battole aj ja chodim k dr. Luptakovi., je to super lekar a vrelo odporucam 🙂

norik1
24. mar 2009

Ja skor negativnu reklamu - nie Matis a Melich v Medicinskom centre 😖

marcela.m
25. mar 2009

Jeden z naj je urcite Dr.Dankovcik na Rastislavovej.Inac moja blizka rodina 🙂 Fakt odbornik.

marcela.m
25. mar 2009

Ja som chodila aj ku Dr.Mikulovej na Rastislavovej,povyse nemocnice.Asi poliklinika.Tiez dobra.Ku tej starsej,dceru nepoznam,aj ona je gynekologicka.

motylik22
12. aug 2009

ahojte baby ja som bola ties nespokojna s mojou dr. petrilakovou annou lenže po odporučany olifcek som sa rozhodla ist ku dr.Luptakovy a som velmi spokojna sestricka je super poradi a tak isto aj doktor narozdiel od mojej starej doktorky a sestricky som mala pocit ze im su pacientky ukradnute 🙂

maryna4
22. sep 2009

ahoj. vraj teraz je MUDr. Demkov dlhodobejšie PN a zastupuje ho MUDr.Suchomlin. Pozná ho niekto po odbornej stranke? (moze aj sukromnej 🙂 ).Vraj posobil predtym v Saci a donedavna v Novej Bani.

katy2
23. sep 2009

ahojte,
ma niekto skusenosti s dr. tatiannou ivanovovou? predtym bola v poliklinike pri novej nemocnici a teraz je prestahovana na polikliniku terasa na toryskej... vdaka za info....

fecova
24. sep 2009

Ahojte, ja mam dobre skusenosti s Dr. Suchomlinom,chodila som k nemu ešte do Šace,keď pracoval,potom odišiel,a kde teraz ordinuje?lebo asi by som sa k nemu rada vrátila,aj keď môj lekár nie je zlý. Tiež je dobrý,ale Suchomlin je lekár na úrovni,skoro ako z ordinácie v ružovej záhrade, pochopí,poradí.máloktorý sú taký.

maryna4
1. okt 2009

MUDr.Suchomlin je na Poliklinike Sever na ambulancii MUDr. Demkova. Ale dokedy tam bude pracovat, to zalezi kedy Demkov skonci PN. Vlastnu ambulanciu nema.

mimusa4
2. nov 2009

ja chodím k dr. Petrilákovej a som spokojná, ale napr. kamoška jedna nie a ďalšia zase áno..tak neviem

gabca22222
9. nov 2009

ahojte ja chodim ku Hoppanovi a ten je fakt dobry som spokojna s nim

matkacs
18. nov 2009

Prosím Vás kde nájdem vsetky císla na lekárov ktorých odporúcate.... potrebujem ist ku gynekologovi a kedze tu v KE este ziadneho nemam chcela by som sa telefonicky informovat o cakacej dobe, o prijme nových pacientov atd... existuje aj nejaky iný sposob ako chodit za kazdým osobne? skusala som aj Zlate stranky ale nepomohli.... a pozna niekto MuDr. Ivanovovu Tatianu? bola mi odporucana ale k tel. cislu som taktiez nejako nedosla....

maryna4
3. jan 2010

nechod ku ivanovovej. Viac na svojej ambulancii nie je ako je. vela mojich kamosiek ,ktori ku nej chodili odisli. A dozvedela som sa z isteho zdroja, ze vela kariet bolo pripravene na "odchod". ktovie ake na to mali dovody??? ale ked chces tam ist a mas pozivne odporucania.... treba vyskusat na vlastnej kozi. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre