Poraďte dobrého gynekológa v Košiciach

penelope10
15. jún 2007

ahojte,
chcem surne poprosit o radu, resp. Vase skusenosti s lekarmi - gynekologmi v KE. Chodim k Dr. Mesarosovej... ☹ po poslednej navsteve odradena pristupom a inymi vecami som sa rozhodla, ze sa k nej uz nevratim. Rada by som si nasla lekara/lekarku, ktory je chapavy trpezlivy,otazky ho neobtazuju, vybaveny napr. ultazvukom a hlavne nenaklada s Vami ako s kusom ho....
Len mam obavy, ci nenatrafim este na nieco "vyberanejsie".
dakujem za odpovede.

lili_mia
22. mar 2011

@kacicqa jéééj dik za takéto info, teraz som už definitívne rozhodnutá pre Mikulovú ... treba cash alebo berie aj karty? 😀

@leya díkes 🙂

leya
22. mar 2011

@kacicqa fuha, 25 eur za co? 😒 ja som u Mikulovej zatial platila len dvakrat po jednom eure (v hotovosti), tusim za nejaky odber. viem vsak aj o lekaroch, ktori beru jedno euro za kazde vysetrenie sondou.....vraj je to za pouzity kondom (!)....normalne som rada, ze chodim k janke 😉

kacicqa
22. mar 2011

@lili_mia ooo..taq to by si uz odo mna xcela vela vediet :o)

@leya za vsetko som tam platila... za zavedenie karty, za vypisy z karty, za odbery, za zrkadla...a pod... ;o)

piacere
22. mar 2011

@leya aj u Mikulovej sa platí za kondóm, keď používa ultrazvuk.... ale Mikulovej st. a ml. 🙂, u nevesty neviem 😀

leya
22. mar 2011

@piacere 🙂 ano, presne tie som mala na mysli 🙂 ale inak fajn pani doktorky 😉

lili_mia
23. mar 2011

@kacicqa nedalo mi a pozrela som si Luptakov cennik ... 6eur za to, ze mu dam do ruky usb kluc a on mi tam skopiruje fotku z usg? !!!!!!!!! inac, ako si spominamal v IP, preventivna je zo zakona zadarmo, takze ak mu poistovna dajme tomu nedala uz za dalsie preventivky, on aj tak zo zakona nesmie brat peniaze ... alebo je tam klauzula o sukromnikoch? trebalo by ho nahlasit

kacicqa
23. mar 2011

@lili_mia v zakonoch sa nevyznam a ani nemam nervy to studovat... vsade inde by bol ochotny clovek hadat sa..a merat jazyk, aby nemusel zbytocne platit..ale ked ide o zdravie...90% ludi zaplati za cokolvek... A o to viac to plati u gynekologa..bez nohaviciek vacsina zien pred cudzim xlapom nieje prave najodvaznejsia;o)

kacicqa
23. mar 2011

@piacere ja som u Janky za gumu neplatila..zatial;o)

lili_mia
7. apr 2011

Cafte baby, konečne som sa dotlačila na Panelovú a čumím, nikde nie je Panelová 2, hľadám, chodím dookola toho divného ružovo fialového čuda a nič .. až som si všimla jednu babu ako ide niekde pomedzi dva vchody do bytov, nedalo mi a šla som za ňou, no čo som našla? Konečne ambulanciu Mikulovej 🙂))) tak mám papierik na preradenie, pôvodný gyndoš dovolenkuje, tak uvidím, kedy budem konečne preradená k Janke

269lucka
24. apr 2012

Ahojte!Nepozná niekto doktorov na poliklinike východ?diki

pupavadlo
7. mar 2013

@leya ahoj prosím ťa mohla by si aj mne do správy napísať kontakt na doktorku Janku Mikulovú, ďakujem

kristinka86
25. nov 2013

Tak som sa tu nejak preklikala, no téma je už asi viac-menej uzavretá. ☹ Viete mi povedať, aké sú ordinačné hodiny u Homzovej? V stredu by som mala ísť na kontrolu. Už som tam volala, no dala som to na utorok a to nemôže ísť manžel so mnou. Teraz sa im tam neviem dovolať. 😔
Inak, neviete prípadne, kedy tam robí Mudr. Nevická? Lebo pred rokom sa tam striedali (a teda aj predtým, keď som bola tehu sa striedali).
Ďakujem pekne!

dadka28
25. nov 2013

@269lucka ahoj a koho konkretne myslis?

princeznickahviezdicka
25. nov 2013

Ahojte baby 🙂 Aké mate skúsenosti s MUDr. Erikom Beňovským a MUDr. Jozefom Janovským z Myslavy? Rozhodujem sa medzi tými dvoma, keďže Mikulová už neberie teraz nové pacientky 🙂 Ďakujem 🙂

tchaliak
25. nov 2013

@princeznickahviezdicka myslim ze by som volila Myslavu, moderne vybavenie, objednanie na cas, trolejbus stoji pod oknom a ked ides autom parkovisko vyhradene pre pacientov. Samotny dr. janovsky je fajn, nikdy som ho nezazila v neprofesionalnej zlej nalade. Pomohlo?

princeznickahviezdicka
26. nov 2013

@tchaliak ´áno pomohlo určite, len toto že mne je bližšie tá Rastislavka a všimla som si, že v neprítomnosti Janovského zastupuje práve Beňovský🙂 Máš aj s ním nejakú skúsenosť??? Bola si pred tým uňho? 🙂

tchaliak
13. dec 2013

@princeznickahviezdicka Kamoska ma, vraj nic moc, ale osobnu nemam. Co sa tyka zdravia tak aj to najdalej byva niekedy velmi blizko kde vznikne problém. 🙂

niki928711
16. jan 2014

Ja môžem odporúčiť Dr.Rozprávku. Je úplne super! Aj pri pôrode bol super. Dá sa s ním baviť úplne o všetkom, milý, ohľaduplný prístup...možno aj preto, že je to rodinný známy, ale nemenila by som za nič na svete. 🙂

emelia18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niki928711
18. jan 2014

@emelia18 možno vy nemáte ten pocit. 🙂 Ale ja ho mám nakoľko je to môj rodinný známy a má ku mne úplne iný prístup ako možno k zvyšným.

chrumik84
29. jan 2014

ahojte dievčence, chcela by som poradiť nejakého fakt dobrého gynekológa-odborníka i s ľudským prístupom..najlepšie niekde na sidl. Terasa, prípadne KVP...vďaka 🙂

ketrinka17
29. jan 2014

Ja odporucam tiež Dr. Rozpravku 😉

jul11
29. jan 2014

@chrumik84 odporucam dr.Linkescha.ambulanciu ma v Leteckej nemocnici,inak je na Rastislavke.mily,ustreto y,vysvetli.skuseny operater,porodnik

leria
2. feb 2014

Joj fešák Rozprávka 😀 ten má bubáčiky veľmi rád...... ked ich ma niekto nazvyš, tak kľudne sa na neho môžete obrátiť, fakt sa postará o rozprávkový prístup a možno aj na rukách vás ponesie 😉 ja keby som peniaze aj vidlami prehrabávala, tak ku nemu nejdem.... uz pre tu drzosť..... a píšem z vlastnej skúsenosti.....

petelenka8
3. feb 2014

@leria myslim, ze to podla komentarov z fora, ktore uvadza emelia18 uplne vystihujes 🙂 ! On je naozaj taky lachvatny na peniaze?

lili8817
19. jan 2016
lili8817
19. jan 2016

to naozaj svedci o jeho profesionalite a aj o tom tvojom prispevku...

33mamina
20. jan 2016

@penelope10 ahojky ja som mala aj mam aj som rodila u pana doktora Petra Suchanka je to vinikajuci ako gynekolog tak aj vie velmi krasne zasit co sa tyka sekcii a je to velky srandista klobuk dole a ma naozaj seriozny a dobry pristup celkovo k mamickam

ivetkaivuska
4. mar 2016

Ahojte ...chcem sa opytat kolko sa plati u vasho vasej gynekologa gynekologicky??...napr.za vytier, ultrazvuk, odber krvi, a pod...dakujem

emika1704
7. apr 2019

Tu emika1704 ja som chodila k panovi dr suchomilovi a nebola som s nim spokojna bola som v druhom mesiaci tehotensyva a on bol opitu a povedal ze nie som ze to je mimomaternicove tehotenstvo ze pojdem na operaciu tak som si vybavila dobreho lekara a potvrdil ze som fakt druhom mesiaci bol to dr. Demko a doteraz k nemu chodim som s nim spokojna na vsetko mi odpovie a je mili

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre