Poraďte dobrého gynekológa v Michalovciach.

slniecko192
15. júl 2009

Ahoj dievčatá neviem či tu takáto téma už bola, ale potrebujem poradiť dobrého gynekológa v Michalovciach, keďže som sa sem prednedávnom presťahovala.

dadka273
12. dec 2012

o p. Dr.Fantazírovej som počula,že je v Trebišove,je to pravda?

fajndievca
12. dec 2012

@dadka273 Ja k nej chodím, má ambulanciu v budove starej detskej pohotovosti za drevenou dedinkou v MI. Ordinuje aj tu aj v TV.

kavaapalma
17. dec 2012

@dadka273 ano je velmi dobry odbornik,chodila som k nemu,ale potom som radsej zvolila zenu pre mna lepsie ja mam dr.Zambovu a zlata to dokina...

kubkopatko
17. dec 2012

dr.Roch ambulanciu ma na strananoch hned oproti potravinam on je super 🙂

kosatka29
8. jan 2013

Aj ja môžem vrelo odporúčiť dr.Zambovú, je veľmi milá prívetivá a aj odborne som s ňou spokojná.Ešte som od nikoho nepočula na ňu nič zlé povedať. Dosť ma prekvapil príspevok z roku 2009 že sa jej majú radšej vyhnúť, naozaj nechápem prečo?

1stefi121
9. jan 2013

Aj ja mam dobre skusenosti zo Zambovou ešte som pri nej nerodila ale teraz ako svoju lekarku by som ju chcela dufam že neodmietne ked ma čaka cisarsky.

bonnie1
9. jan 2013

@sanee ja mam rocha a som bola spoko. kazdu poradnu sono ked som chcela fotecku i manzel ked chcel tak sa mohol na babo pozriet odbery vysetrenia tlak vsetko robil zodpovedne. spokojna som bola velmi. byvam v KE a ani kvoli tehu som ho nechcela menit 🙂

bonnie1
9. jan 2013

@matka331 ja som mala manzela a vobec to nebolo stresujuce. super opora..a inak ked som uz rodila tak som ho nevnimala..potom ked som mala na sale hodku malu pri sebe tak bol aj on a bolo to dokonale ako sme sa zoznamovali vsetci traja 🙂

jaanulka31
14. jan 2013

ahoj dadka Ja som teraz prešla k nemu a môžem povedať, že som bola prekvapená s jeho prístupom je veľmi príjemný.

slahacqua
23. jan 2013

@infatti ahoj, vidim ze ta sprava je uz staria, ale chcela by som sa spytat kde si sa dala operovat. ak v MI bola si spokojna? ja pocuvam na MI len same zle veci. dakujem za odpoved

fajndievca
24. jan 2013

@slahacqua Ahoj, ja som bola v nemocnici v Mi operovaná a pred nedávnom som tu rodila. Pred každým jedným zákrokom som sa bála, no neľutujem, že som sa rozhodla pre Mi nemocnicu, lebo som bola veľmi spokojná. Personál na gyn, pôrodnici, šestonedelí a novorodeneckom, bol veľmi milý, ústretový, ochotný aj o polnoci pomocť. Počas mojej hospitalizácie za mnou každú chvíľu niekto chodil a pýtal sa, ako sa cítim a či mi niečo nechýba. Takže ja mám s Mi nemocnicou iba dobre skúsenosti.

slahacqua
24. jan 2013

tak to som rada. si mila, ze si odpisala, nemam sa s kym poradit, nikto nepozna mojich lekarov, ktori ma budu operovat a nikto s nimi nema skusenosti. dnes som sa dozvedela, ze ma bude operovat doktorka rejtova a syn gynekologa holdu. budu mi robit laparoskopiu, lebo mam na vajecniku velku cystu. tebe robili co? a doktorku rejtovu poznas?

fajndievca
26. jan 2013

@slahacqua Ahoj moja, poslala som ti správu na ip. Myslím, že v nej nájdeš odpovede na všetky svojej otázky. Ak by si potrebovala ešte s niečim poradiť, kľudne píš 🙂 🙂 🙂

mojebabo18
30. jan 2013

@dadka273 ahoj, moja kamaratka chodi k nemu ( Dr.Kuchta) a je maximalne spokojnáááááá .. 🙂 sme obe tehu a ked sa porovnavame tak oporti Fantazirovej je ovela lepší... vo všetkom... 😉 😉 😉 😉 😉

1stefi121
31. jan 2013

Pri kom by ste neodporučali rodiť?

xipsa
3. feb 2013

Čo poviete na MUDr. S.Rejtovu? Máte s ňou nejaké skúsenosti? 🙂

fajndievca
4. feb 2013

@xipsa Mne robila laparoskopiu, po ktorej sa nám podarilo s manželom úspešne otehotnieť a mala som možnosť ju spoznať v popôrodnej starostlivosti, milá lekárka, odporúčam 🙂

fordikford
4. feb 2013

ja som mala dr.Fantazirovu a nemôžem na nu nič zle povedat chodila som ku nej aj na poradnu aj pri porode bola ked porovnávam ked som rodila pri Štefankovi a Rochovi tak to je nebo a dudy . Je fakt odbornik a vela pomôže pri porode 🙂

fajndievca
4. feb 2013

@fordikford Aj ja chodím k Fantazírovej a bola aj pri mojom pôrode. Som jej vďačná za zdravú dcérku.

fordikford
4. feb 2013

@fajndievca aj ja som jej vdačna nakolko som mala skoro štyridsat tak som sa velmi bála ale bola úžasna prišla o polnoci hned jak som jej volala 🙂

kavaapalma
4. feb 2013

@fajndievca a ak by som chcela tak sa da ist pozriet si priestory porodnice v mi? Nechcem ist niekam kde to nepoznam.

fajndievca
5. feb 2013

@kavaapalma jasné, môžeš ja som bola v rámci toho, keď som bola na ctg, lebo moja doktorka ho nemá v ambulancii, tak som chodila priamo do pôrodnice. Ak by som sa maĺa možnosť rozhodnúť ešte raz, tak by som určite navštívila kurzy psychofyzickej prípravy na pôrod, lebo žienky, ktoré chodili, čo boli so mnou po pôrode na oddelení si chválili, že im to veľmi pomohlo, či už pri pôrode, alebo v období po ňom. V rámci neho sú tiež prehliadky pôrodnice. Ak sa preň rozhodneš, treba sa kontaktovať na čísle 056/6416238. Ako som spomínla, ak by som sa mala ešte raz rozhodnúť, určite by som naň išla.

kavaapalma
5. feb 2013

@fajndievca jaj nedopisala si cele cislo... a nevies kolko sa plati,lebo aj to je rozhodujuce..

fajndievca
5. feb 2013

@kavaapalma vieš čo, neviem presne, ale myslím, že okolo 20 e

kavaapalma
5. feb 2013

@fajndievca nejak mi to blbne... dik za cislo... zavolam a poinformujem sa...

fajndievca
5. feb 2013

@kavaapalma popri žienkach, čo boli na tom kurze som sa cítila ako nemožná s oboma rukami ľavími, lebo oni už pekne vedeli, čo majú robiť. Aj ich manipulácia s deťmi aj kojenie, to išlo proste hravo.

kavaapalma
5. feb 2013

@fajndievca takze jednalo sa tam aj nieco okolo porodu,ci len kojenie a okolo toho? Uz mam aj tu pani dr.co to robi tie kurzy a viem aj cenu...

fajndievca
5. feb 2013

@kavaapalma všetko príprava na pôrod, obdobie pred a po pôrode, starostlivosť o seba a bábo 🙂

petuliik
5. feb 2013

@sanee ahoj ja som cele tehotenstvo chodila k balintovi a problem som nikdy nemala sestricka je mila ku mne a lekar tiez ...je cudne ze tu pisete ze vas zanedbal nic vam nepovedala podobne.. no kto sa neopyta taak sa nic nedozvie..a v 9 tyzdni neviem co si chcela riesit .. ja som prisla k menu a to som bola mesiac tehotna .. pekne mi spravil ultrazvuk ukazal mi krasnu gilicku apovedal mi pekne ze som v takom tyzdni a ze zatial je to pekne v poriadku....a nejak sa to do 3 mesiaca velmi neriesi pretoze do 3 mesiaca mozes spontanne potratit bez priciny...preto sa aj materska knizka vypisuje od urciteho tyzdna to nie je na sestricke ale mas to v nej pekne urcene...a aj odberi sa robia v urcitom termine teda tyzdni... tak isto aj vyteri z posvy...a pokial mu nepovies ze ti nieco je alebo sa nieco trapi on len z toho ze na teba pozrie to nezisti....mna nezanedbal ani raz vzdy ked som mu povedala co ma trapi tak sa mi pekne venoval a a j my vysvetlil co som chcela vediet....nevravim moze sa stat hej ze ma zly den alebo co ale aj oni su len ludia...
A nie je az taky zly pretoze ked som sla na 3D sono taak sa mi venoval krasnych 45 min.. ktore presiahli aj jeho pracovnu dobu a este mi dal dole zo sumy 10e lebo sa mi mala neotocila pekne tvarickou..a k tomu mi nenapalilo dvd a sla som tam a dal mi 2 termin kde mi spravil sono krasne na novo a bol neskutocne mili vsetko poukazovala manzelovi vysvetloval a aj sme sa strasne vela nasmiali... nie je taky zly ako tvrdiite vsetky

1stefi121
5. feb 2013

Ja tiež hovorimn 100 ludi 100 nazorov. Ja napr. na michalo.nem nemožem zataiľ nič povedať zle bola som tam viac krat hosp. 3 krat na ženskom a raz na porodnici a všetko bolo oki. No terza sa tam zmenili aj lekari možno teraz zmenimnazor ale viac deti neplanujem tak len v šťasti odrodiť zdrave diaťa a bude po všetkom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre