Poraďte dobrého gynekológa v Michalovciach.

slniecko192
15. júl 2009

Ahoj dievčatá neviem či tu takáto téma už bola, ale potrebujem poradiť dobrého gynekológa v Michalovciach, keďže som sa sem prednedávnom presťahovala.

muska2806
15. nov 2013

A vlastné som sa neopýtala, čo som chcela. Ja som chodila k Dr. Hospodárovi, neviete kto prebral jeho pacientky?

luc_ika
18. nov 2013

Ďakujem, s tampónmi som už skončila, používala som ich nostop počas menštruácie. Prádlo používam bavlnené, aj "tangáče" som prestala používať. Používam gel na intímnu hygienu, teraz novinku Canesten. Tú súvislosť s antibiotikami viem. Chytá ma to hlavne v zime, keď je chladno, preto sa tiež teplo obliekam, keďže zápal na močových cestách sa môže preniesť aj na zápal po ženskej stránke, keďže jedno je uložené blízko druhého. Ale to mydlo si pôjdem kúpiť, aj ten Jariš... ja ešte zvyknem používať tea tree olejček alebo krém od firmy Just, keď sa začínam cítiť tam "dole" všeliako...

snehullienka
20. jan 2014

Ahojte baby z Mi,takze sa mam rozhodnut medzi Fantazirovou a Zambovou??baby a robili Vam tu v MI pocas tehotenstva vaginalny ultrazvuk??dakujem za odpoved

luc_ika
21. jan 2014

Zambova podľa mňa nie je dobrá. Čo sa týka mojich problémov po ženskej stráne namiesto toho, aby mi urobila všetky možné testy z gynekologického hľadiska ma poslala na imunulogiu, kde so mnou doktor pokecal, kto čo v rodine má či nemá, napichal mi ruku a dal tabletky, ktoré som ani nedobrala a už vaic nešla ani k Zambovej ani na imunulogiu.

baja123
31. jan 2014

má niekto skúsenosti s doktorkou Pirčovou? Aká je?

fajnzienka
31. jan 2014

@baja123 Ja mám inú lekárku, ale kamarátka k nej chodí, aj pri nej rodila a veľmi si ju pochvaľovala 🙂

baja123
3. feb 2014

Má niekto s doktorkou Pirčovou aj osobnú skúsenosť? Aký má prístup? A v akej vekovej kategórii sa asi pohybuje? Ďakujem 😉

latvia
3. feb 2014

@baja123 okolo 40 rokov

tchaliak
6. feb 2014

kamaratka ma dr.kuchtu a vraj je velmi fajn a pedant na tehotenstva. 🙂

lubka2010
7. feb 2014

ja mam dobre skusenosty z doktorkov bubanovou a doktotrom rohom,ale fantazirovu vylucujem 😠 zomrelo my priniej dieta anesom sama ktorej sa to stalo pri nej,dieta mam pochovane pre nu,ale to zalezy na vys zeny koho si vyberetelen dobreho doktora hladajte. 🙂

meinkonka
17. mar 2014

odporucam dr. zambovu - veeelmi mila pani doktorka, empaticka nakolko sama je zena, odbornicka, velmi jej dakujem, ze mi pomohla s mojim problemom a dr. klacika - odbornik ako sa patri /ambulanciu ma v MI, operuje v snine/, velmi mi pomohol, velmi prijemny lekar, mam s nimi cerstve skusenosti pri rieseni mojho problemu a patri im odo mna velka prevelka vdaka 😵

miriam17
2. jún 2014

Koľko sa platí za fotky na ultrazvuku pri Zambovej

martinella1
2. jún 2014

Baby, kazdy lekar ma svoje plusy aj minusy, musim povedat, ze ani jeden vam urcite nechce zle, ci nebodaj poskodit nejako umyselne, aj ked sa to bohuzial stava, aj ked by sa nemalo. Prve dieta som rodila pri Fantazirovej a mozem si ju len chvalit, druhe som rodila pri primarovi Filkorovi, taktiez sama chvala, no tiez som o nich pred porodom pocula kadeco, lenze 100 ludi, 100 nazorov. Moj gynekolog je M. Holda a som s nim max.spokojna, nemenila by som za nic na svete. Odbornik na vysokej urovni, kazda prehliadka je ukazkova, preventivky robi "se vsim vsdude". Aj ultraz.vysetrenie prsnikov, pocas tehotenstva aj krasne fotky z ultrazvuku....cize ja odporucam

nepodstatne321
16. dec 2014

Ahojte baby nerád sa vám tu miesam len sa chcem taktiež vyjadriť na adresu pani Zambovej.. Priateľka ju navštevuje už 2 roky a asi približne jeden rok z toho sa jej opakujú tie isté problémy stále predpisuje nové lieky a datle to pomôže max tak na týždeň alebo vôbec a mne tiež ako muzovy nieje príjemné užívať všelijaké masticky a iné....... (ano rad sa obetujem pre naše dobro ale už to nebaví ani ju ani mna) mám taký pocit akoby skúšala loteriu že keď nepomôžu tieto skúsime druhe... Nie dakujem k nej už svoju priateľku nepustim a velmi vám ďakujem za vaše rady 🙂

nepodstatne321
16. dec 2014

Príjemný den 🙂

annamamka
18. dec 2014

Dobrý deň. Pani doktorku Zambovú si vážim, je milá a starostlivá, ale kvôli mojim pretrvávajúcim gyn. problémom som sa musela obrátiť sa iného lekára, ktorý mi naozaj pomohol. Kým som tieto problémy nemala, bola som veľmi spokojná. Ale myslím si, že ak problémy pretrvávajú viac ako 3/4 roka, tak to je dosť dlho doba. Pritom iný gyn. mi pomohol hneď. Bola som tam 2x a problémy sú preč.

micinka891
24. okt 2015

micinka891 ahojte zeny ja mam 26 rokov 9 rokov mam problém otehotnieť neviem čo stim nikto mi nedokaze pomôcť mala som prvýkrát doktora holdu 2 roky mi vravel všetko je v poriadku ale nemohlo to biť v poriadku lebo 2, 3 ,4 mesiace som nemala krami to už bi doktor mal vedieť že niečo neje v poriadku tak som šla k doktorke zambovej a ta mi povedala že nemám vivinute vaječnica preto nemám krami a nemo-zem mať babo myslela som si že sa mi zrúti svet tak mi davala 9 mesiacov jedne a tie iste tabletky každý tyzden a výsledok nič to iste a stále dokola bola som stoho smutná aj ja aj manžel šla som za doktorkou fantazirovov a ta mi povedala že tie tabletki ktoré mi dávala zambova mala mi ich dať len na 3 pokusy urobila mi ultrazvuk a nemala som už nevivinute vaječniky ale zdurené vajecniky od tích tabletkou ktoré mi dávala zambova za 9 mesiacov tak doktorka fantazirova poslala ma do Košic za sukromnikom samozrejme zbytočne lebo ten doktor ma mohol vyšetriť len vtedy keď mam krami a čo zase dokola nemala som 3 mesiace šla som za doktorkou fantazirovov a povedala že nemám krami a že mam isť ku doktorovi do Košic ale len vtom prípade keď budem mat krami lebo to potrebne vyšetrenie to vyžaduje ja som sa chcela len poradiť že či egzistuje aj nejaké iné riešenie dala mi injekciu na vyvolanie menštruácie a šla som do Košic za konzultáciu som mala zaplatiť 100 euro a nakoniec pri zapisovaní dedičných chorobách doktor sa spýtal nebola nijaké vivolavacka na krami ani tabletky ja som odpovedala áno boli a doktor sa udrel po hlave a povedal pani doktorka fantazirova vedela Otom že vás nevišetrim keď bude menštruácia vivolana mala bit prirodzená vysetrit vás nemozem zase som odišla bez odpovede či budem môcť biť mamov aj ja alebo nie a doteraz doktorka fantazirova mi nepomohla takže to asi skusim este jeden rok a potom nechám manžela nech si zariadi život a nech netrpí somnov život bez deti

micinka891
24. okt 2015

@annamamka prosím ťa ako sa volal ten doktor myslíš že bi mi mohol pomôcť aj v mojom prípade

ja1985
24. okt 2015

@micinka891 ahoj, skus dr. Klacika, ambulanciu ma v Idei, ak chces, mozem ti do IP poslat aj cislo... 🙂

micinka891
25. okt 2015

@ja1985 ahojky áno prosím ta pošli mi fakt už neviem čo mam robiť ďakujem ťi pekne 🙂

monikacap
24. nov 2015

@lubka2010 viem ze neskoro reagujem ale etraz si citam prispevky a pozeram ze fantazirova tych ludi odprevadila viac uz aj moju znamu. zena mala 54 rokov ke musela zomriet po banálnej operacii avsak nastali komplikacie a ona mala prejavy vsetky ako z knizky ale pani primarka fantazirova ich ignorovala a pani na 3 den po operacii zomrela...vtedy sa do toho obuli ale co, iba ju presunuli do trebisova kde si dalej robi akoby nic tak to mi je spravodlivost..

micinka891
25. nov 2015

@monikacap no prave ja som sa včera rozhodla ze menim aj ju moja segra us zmenila holdu lebo mala problemi z menštruaciov a tak chodila knemu kazdi mesiac a ten jej mal upravit ciklus ale ten jej daval zase tabletki cele krabicki abi brala celi mesiac a to nemala vraj terajsi jej ginokolog jej povedal ze ta liedzba nebola spravna a ten holda takisto povedal mojej mame ze ma rakovinu pritom mala len cistu ktora kazdi mesiac praskne pri krvacani mojej krstnej povedal ze ihnet musi ist na oprraciju a všetko vibrat znej lebo ties ma rokovinu pritom mal ju iba poslat na viškrab lebo mala silne krami a mne povedal za 2 roki je vštko ok nebola to pravda lebo mam nevivinute vajecniki a teras tej mojej segre takisto tak ublizill tak neviem ako taki to ludia mozu biť lekari ked nas ničia je to strasne us ani neviem ci budem mat ja niekedi deti ked za ten cas 5 rokov mandzelstva a 4 roki chodenia z mojim mandzelom mi ani holda ani zambova ani fantazirova ani z kosic sukromnik nepomohli neviem je to strasne

monikacap
25. nov 2015

@micinka891 tak ja nemam zas az take skusenosti s gynekológmi a teraz mam zambovu,ja som prve potratila a ked som druhýkrát otehotnela tak mi dala tabletky aby som nahodou nepotratila a cele tehu som s nou bola spokojna a hlavne pri porode,nemozem povedat na zambovu ja nic zle lebo nemam taku skusenost ale ty mas vecsi problem a tam by to chcelo mozno niekoho iného ak ti z nich nikto nepomohol.V tom vazne neviem poradit ale fakt je smutne ze clovek sa zveri do ruk ,,odbornika,, aby mu pomohol a on ho este dokalici viac ako je.no ale co, mozes vediet ze kto je aky?aj tu fantazirovu tu vela ludi chvali ale ja by som jej hned zobrala ten titul co ma a este poniektorym...tazko povedat kto by ti vedel pomoct..snad zbehat cele slovensko a snad sa jeden najde lebo inak neviem.na nazor ludi co tu pisu sa prilis neda spoliehat lebo kolko ludi tolko chuti a skusenosti.

lila1212
19. mar 2016

Ahoj mile žienky 🙂 Chcela by som sa vas opytat ci mate skusenost s Mudr. Fujkom?

d_a_n_a
7. sep 2016

@micinka891 biorezonancne vyšetrenie a prírodná liečba firmy DIOCHI, ENERGY, STARLIFE - v tomto smere pomohli neraz ;)

stevkahar
26. okt 2016

Dobrý deň, mám podobné skúsenosti, chodím opakovane ku gynekoloicke s chronickými infekciami každý druhý týžden už pol roka. Prosím ak viete o niekom v Michalovciach kto Vám s tým pomohol, odporúčte mi. Som už zúfalá, brala som dookola rôzne antibitoiká, antimykotická všetko možné, najnovšie odporúčanie že mám si na pálenie zyvknúť ☹

dzejdzej4988
17. jan 2017

Ahojte chcem sa opytat ma niekto skusenosti s mudr. Gynekologom klacikom?

ja1985
17. jan 2017

@dzejdzej4988 ja som k nemu chodila ked sme este byvali v MI...bola som velmi spokojna...akurat on v MI nerodi, takze rodit som isla k dr. Zambovej

simonka204
2. feb 2020

Ahojte, aj ja odporúčam Dr. Fantazirovu, bývalú primarku Mi. Ma vlastnú ordináciu, veľmi ústretová, milá, vo všetkom pomôže, poradí... Od rodila mi môjho syna (komplikovaný pôrod), a aj po pôrode sa chodila a zaujímala o môj stav. Bohužiaľ, už som sa odsťahovala a hľadám nového gynekológa v BJ :D dúfam, že nájdem aspoň trocha takého dobrého ako bola ona

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre