Poraďte dobrého gynekológa v Michalovciach.

slniecko192
15. júl 2009

Ahoj dievčatá neviem či tu takáto téma už bola, ale potrebujem poradiť dobrého gynekológa v Michalovciach, keďže som sa sem prednedávnom presťahovala.

matka331
16. júl 2009

pani doktorka fantazirova alebo tak neako sa vola ona je primarka na gynekologii....ona je velmi dobraa....

poleva
16. júl 2009

len nechod ku hospodarovi lebo sa nedoplatis

miroslava89
16. júl 2009

dalsia rada vyhni sa Zambovej ci ako sa vola ta 🤐 ale som ticho radsej 🙄

petulo18
17. júl 2009

miroslava, napíš prečo sa vyhnúť Zambovej, lebo ja nad ňou uvažujem.

slniecko192
autor
20. júl 2009

dievčata a čo poviete na Bálinta ?

meinkonka
20. júl 2009

Balint, radsej nie, moju kamosku pred pol rokom tak zanedbal, ze skoro jej v 8.mesiaci umrelo babatko v brusku 😠

meinkonka
20. júl 2009

ja chodim k dr. Holda, s pristupom som spokojna, ma novucicku ordinaciu, co je menej stresujuce a dost sa mi venuje aj teraz v tehotenstve. po odbornej stranke neviem posudit, este som nemala ziaden vacsi problem. tot moja skusenost 😉

karolinka83
20. júl 2009

Ahoj Slniecko. K Balintovi chodila moja kamoska. Nehovorila o nom zle, len ma vela zien, treba dlho cakat v cakarni a urcite neplati, ze na ktoru hodinu si objednana, tak vtedy ta aj vezme... Este vravela, ze je velmi strucny... 😉 Pozrel ultrazvuk, povedal, ze dobre a bolo hotovo. O pat minut bola vysetrena. Ziadne detaily, nic... JA chodim k Dr. Holdovi. U neho sa mi este nestalo, zeby ma nevzal nacas, a je velmi velmi mily. Bola som na vstupnej prehliadke, tam mi na vaginalnom ultrazvuku vsetko ukazal, kde su vajecniky, ze nemam cisty... atd, atd... pan doktor sa neponahla, naozaj ma na teba cas a cokolvek sa opytas, v pohode odpovie. Aj teraz ked som tehotna, tiez mi pekne na ultrazvuku poukazoval, co kde je... len ja som tam okrem ciernej bodky nic nevidela... 😅 Proste, tohto pana doktora mozem urcite doporucit. 😉

poleva
20. júl 2009

v michalovciach nie je ani jeden poriadny odbornik
taka je pravda

brisilda
20. júl 2009

Ahojte ja taktiez pochadzam s Michaloviec a myslim si, ze je jedno prikom odrodite hlavne nech je babo v poriadku a zdrave ja som rodila pred 6 rokmi v Michalovskej nemocnici pri primarovi no o tyzden som sa tam vracala so silnym krvacanim placente. ☹ nastastie som natrafila zase na primara cize to bolo v pohode a dokonca aj maleho mi naspat vzali na novorodenecke 😉 podla mna je vsetko len o stasti ja verim v osud cize co sa ma statt sa stane ci uz bude pri porode skuseny alebo menej skuseny porodnik odrodi vas rovnako.K druhemu babatku ( ak este dake budem mat ) si porodnika vyberat nebudem. Skor rozmyslajte nad tym koho chcete mat pri porode ci manzela alebo porodnu asistentku 🙂

matka331
23. júl 2009

brisilda.....ahoj ,ak sa smiem spytat ,koho si mala ty ?manzela ci porodnu asistentku?ja by som chcela aby bol priatel pri porode no som citale ze je to viac stesujuce ked tam je 🙂 tak neviem, porad

luluxqua
17. jún 2010

@poleva
🙂 ahoj potrebujemporadit ohladne gynekologa len neviem ci tam tiez nepyta penezi jak Hospodar takze Holda alebo Roch ?

poleva
23. jún 2010

neviem ti poradiť...ja už byvam v košiciach,,,holda je celkom o.k...hospodar je drahy a rocha nepoznam

infatti
10. aug 2010

ahojte, takze Hospodar ano je velmi drahy, a berie prachy bez bločkov co sa mi nepači...stale sa ohana somarinami ze mu to poistovna neplati... nedajte sa klamat..a pytajte si bločik

infatti
9. sep 2010

Takže baby, chcem sa podeliť o skusenosť s Dr.Hospodárom v MI, ja som mala u neho kartu od r,2002, chodila som pravidelne na kotroly (kazdy rok, ak bolo treba aj viac krat za rok), nemala som ziadne vazne problemy, ale zopar rokov dozadu som mu vravela, ze ma nieco boli, alebo zavadzia na lavej strane. Stále po vysetreni som pocula, ze vsetko je ok. Za ten cely cas co som k nemu chodila mi spravil JEDEN krat ultrazvuk. Tak sa to tahalo zopar rokov, az kym som sa nerozhodla zobrat od neho kartu a vtedy to prislo. Lekar ktory ma vysetril povedal, ze mam endometriozu a ze to vyzera, ze je je to stare. Takze OPERACIA... Mam k tomu nieco viac dodat? myslim ze to hovori samo za seba.

marianna67
17. okt 2010

Pochádzam tiež z Michaloviec , a chcela by som sa spýtať či tu je aj nejaká Bubánová Anna gynekológička. K zambovej ísť nechcem , tá je moja suseda bolo by to nepríjemné pre mňa , a o iných veľa neviem . Poradte mi prosím niekto kam ísť , a kde to vlastne je . Ďakujem

ladybirds
17. okt 2010

@marianna67 k bubanovej som chodila, ale uz k nej nechodim. Moj nazor, je to stara pani cakajuca na dochodok, plna cakaren romiek, objednat sa nedalo,, a ako nejaka odbornicka mi nepripadala, zastarale vybavenie, nema ani ultrazvuk.. Teraz chodim k balintovi.. negativnu skusenost nemam, je strucny, s cakanim tam nemam problem, max pol hodiny, ale chodim stale rano,, ordinaciu ma na tovarenskej a aj v meste.

ankajocka
8. mar 2011

Ahojte, prosim vas ma niekto kontakt na Dr zambovu? Je dobra ako gynekologicka? berie novych pacientov? dakujem.. poprosim Ip

ladybirds
25. júl 2011

@infatti ak sa mozem spytat, ku ktoremu gyn teraz chodis?? uvazujem o zmene, ale neviem sa rozhodnut..

infatti
26. júl 2011

ladybirds@ ahojky, ano mozes.. k Dr.Zambovej.. chces cislo? ma novu amb. a je velmi zlata ja som max spokojna..

gocka1700
18. sep 2011

ja som chodila K Dr.Bálintovi a obec som nebola spokojna s pristupoom,ked som tam prisla po preve tak som tam sedela a cumela do blba kym sa dr.vypise na PC a odisla som...absolutne nekomunikuje ,pokial sa ho ja nespytam...!ak ja som ho nepoziadala odbery tak sam ich nespravil...predosly lekar mi zakazal vyplach lebo koly mojmu zdravotnemu stavu nemozem a on mi ho odporucil...teraz navsetvujem Dr.Holda a sa mi zda byt fajn...aj som vela dobreho o nom pocula....

lussyp
19. sep 2011

ja chodim k Fantazirovej a som spokojna maximalne. aj som pri nej rodila 🙂

tweety13
10. okt 2011

ahojte dievcata chcela by som sa opytat na doktorku Zambovu ? ma niekto skusenosti aka je ?

majkl81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mako5
4. apr 2012

ja by som poradila dr. Fantazirovu je to velmi mila a prijemna proste dobra lekarka vdaka nej mam svojho jedineho syna ,ktoreho nadovsetko lubim 🙂 presla som k nej od Rocha ,ktory velmi bolestivo vysetruje .... k nej som isla na vela odporucani inych zien a nelutujem 😉

minune
5. apr 2012

aj ja byvam v mi ale chodim az do sniny ku gynekologovi tu by som sa nezverila ziadnemu doktorovi najlepsi su v snine ja osobne chodim k dr.kubalikovi mam u neho kartu 9 rokov a nkdy ma nezanedbal kazde vysetrenie robi ultrazvuk je vyborny

nitta666
10. máj 2012

ahojte ..ja uz roky chodim ku kuchtovi v mi a so... obcas ho zastupovala zambova a jej pristup bol uzasny. je mila, zlata a obaja vysetruju jemne a nebolestivo...akurat mam otazku nikde v mi sa neda urobit NT meranie do 13 tt??? mate s tym skusenosti? ani prvotrimestrovy screening???

sanee
27. sep 2012

@gocka1700 Ahoj. Naozaj je Balint taký nezodpovedný? Ja som v 9 tyždni tehotenstva, a doteraz mi robil len 2 sona a to bolo všetko. Nič mi nepovie, ani srdiečko neskontroloval, ani odbery mi nezobral. Proste tam pridem, pozrie ma, a nič viac mi nepovie. Čakám prvé dieťatko, neviem čo mam očakavať, jednoducho mi nevie poradiť. A ja neviem čo sa ho mam pytať. Mám aj zdravotné problemy, on to akosi nerieši. Poradte mi nejakeho fakt dobreho gynekologa v MI. Môžem si ho teraz ešte zmeniť ? Keďže nemám ani tehotenský preukaz? dakujem

1stefi121
9. okt 2012

Sanne vyskušaj doktorku Zambovu je vyborna všetťko tžipovie treba sa pytať čochceš. Ja ju mama a čakam už druhe babo.

dadka273
12. dec 2012

Ahojte dievčatá,prosím vás môžete mi poradiť? je Dr.Kuchta dobrý ? a aké mate s ním skúsenosti?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre