Poraďte dobrého gynekológa v Trnave

moon691
5. mar 2009

Ahojte baby.chcem sa spýtať kto by mi vedel poradiť dobrého gynekológa v trnave?mam piknu ale chcem ho zmeniť.dobrý ohlas má Ilavský a Eliáš..mozete mi neako poradit ako sa k nemu ( ilavskému) dostanem?a ci by ma vlastne zobral?na telefone ma stale odkazovku..dakujem

aniel
3. apr 2009

moon691-neviem či ešte zháňaš dobrého lekára v TT,ale aj NOVáK v gyncentre na poliklinike je dobrý 🙂

alionuska
3. apr 2009

moon ja som mala svojho gynekologa u nas v Hlohovci,ale po tom co mi zomrela dcerka ,som odneho odisla a chodim k Ilavskemu do Trnavy..ja neviem,ci ta zoberu,aj ked mas volbu vybrat si sama svojho lekara.Aj mna hned sestricka odbila,ze maju vela pacientiek,ale som jej povedala,ze prave Ilavsky mi povedal,ze moja malinka mi zomrie po porode,lebo moj predchadzajuci gynekolog si nevsimol,ze sa s nou nieco deje a poslal ma az v 32tt k Ilavskemu...tak som jej to vysvetlila,ze ja chcem chodit k nemu a ze sa s nim chcem osobne rozpravat...tak ma nakoniec prijali a som s panom doktorom veeelmi spokojna! Je to dobry lekar a ma aj super UZV. Dovolat sa k nemu je vsak velmi tazke...objedbnava sa od 13-15.00 a to niekedy trva aj hodinu,lebo je stale obsadene...chod tam radsej osobne a povedz sestre,ze ides za doktorom sukromne...co ja viem,mozno ta zoberu. Drzim palce . 😉

silvava
3. apr 2009

ahojte ja som chodila najskor k ugorovej a teraz chodim ku piknovi ale neviem ci som dobre spravila je to zly gynekolog?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre