Poraďte pôrodnicu v Bratislave

lorine1
11. jún 2009

Ahojte, mam otazocku... hladam informacie o porodniciach v BA... Rozhodujem sa kam mam ist rodit, ale neviem ... potrebujem nejake infosky, kde to ako prebieha, aki su kde lekari a personal... na akej urovni, vybavenia a sluzieb je ktora nemocnica... prosim poradte mi... Ak poznate nejakych super lekarov alebo tak... nech sa mi lahsie rozhoduje... dakujem 🙂

katka1981
12. jún 2009

Asi ti tuto temu zamknu. Ja som rodila na Antolskej a neviem si vynachvalit!!!

alexandrah
12. jún 2009

ja som este llen prvy krat tehotna, ale pocula som tiez o antolskej, ze je suepr, aj lekari, aj cistota, aj pristup, kramare zase dobri lekari a zariadenia, ale ten pristup ... (cistota neviem), ruzinov peklo vsetko (tam som aj 2 krat lezala na operacii a raz na gyn., ak sa to nezmenilo, tak tam by som moc nesla, jedine ze moj lekar by rodil tam ,ale aj tak asi ne ..)

lorine1
autor
13. jún 2009

Dakujem za infosky... aj ja som viac naklonena k antol... ale este sa rozhodujem na kram... 🙂 Na kazdu som pocula aj chvalospevy ale aj sem tam malu kritiku... tak musim este zistovat dalej...

michaela.j
14. jún 2009

pred piatimi mesiacmi som rodila na antolskej a mozem len chvalit, nemala som ziadneho lekara zaplateneho, ale vsetci boli velmi mili a ochotni, ako na rizikovom, na pôrodnej sale, tak aj na novorodeneckom, mozem len odporucit

deborah1
14. jún 2009

Ja so tiež rozmýšľala,že by som šla rodiť na Antolskú,ale neviem.Prečo im tam zomreli v máji 2 ženy pri pôrode,ako sa to mohlo stať v takej dobrej nemocnici? 😕 😒 😲 Počula som o tom,ale neviem čo sa stalo.. 😕 😕

cheraude
14. jún 2009

Veľa skúseností s pôrodnicami je rozpísaných v téme PôRODY, jedna celá téma je na antolskú... tak mrkni tam... 🙂

emily3
15. jún 2009

lorine vsade su plusy a minusy..ja som trikrat rodila na Kramaroch a som spokojna...zalezi akeho lekara a sestricky vymaknes...su tiez ludia, moja sestra teraz rodila pred troma tyzdnami a jeden den tam mali 20 porodov..takze cely personal bol znacne vypluty...nestazujem sa na pristup, mne sa tam paci novorodenecke a ze mas babatko pri sebe, a vsetko ta naucia ako sa on starat a dokonca moze ist aj ocko okupat babatko 😉
svagrina rodila v ruzivnove a tiez bola spokojna aj s lekarom aj so sluzbami...ale nic ti nebrani aby si si isla osobne pozriet porodnice... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre