Pôrod január - február 2012 v novej nemocnici v Košiciach

livka23
9. dec 2011

Ahojte Kočky,
ktorá z Vás sa chystá rodiť do novej nemocnice v Košiciach a má termín začiatkom februára? Ja sa už neviem dočkať, pretože mi strašne tvrdne bruško a niekedy mám aj dosť nepríjemné bolesti... Snáď vydržíme do termínu, ktorý máme 6.februára 🙂

silvia.t
9. dec 2011

@livka23 ja mam termin 8.tak sa mozno stretneme 😉 neviem ci ti admini nezamknu tuto temu.. a odkazu ta na spolocny termin,alebo porod v novej nemocnici KE

livka23
autor
9. dec 2011

super tak to sa mozno uvidime 🙂 ...tak snad nezamknu...uvidime... Uz mas porodnika vybraneho? Ja by som chcela rodit u Rosakovej, ale este tomu nechavam cas... 😝

fecova
10. dec 2011

@livka23 no ked ti tak tvrdne bruško, tak sa kľudne už ozvi lekárke Rošákovej, ja som k nej chodila od 26tt a v 30tt ma hospitalizovala, lebo mi veľmi tvrdlo brucho ale ja som mala aj iné problémy a nakoniec som to potiahla do 36tt, viac sa nedalo.takže ona ťa vezme do starostlivosti už teraz, ja som normálne chodila k nej, robí pondelky na 16-tom poschodí a aj ku gynekológovi.

matonka26
10. dec 2011

ahojte ja tu sice nepatrim lebo my uz doma malu mame ale tiez som rodila v novej nemocke 🙂 len som vam xcela dat echo aby ste sa pytali aj sestier z novorodeneckeho na babatko,ci a ake vysetrenia mu robili,lebo mna to ani nenapadlo a potom som sa to dozvedala az z lekarskej spravy...nerozumiem preco o tom neinformovali sami od seba...ale inak ok,na sestonedeli su sestry super aspon teda vacsina 🙂 tak vam drzim palce,nex to v pohodke zvladnete 🙂

zsigi
12. jan 2013

matonka 26, ahoj, chcela som sa opytat ako sa ti rodilo v novej nemocnici? ja mam termin 26.1. a naposledy som tam rodila pred 13 rokmi. Nemam sice ziadne negativne spomienky, lebo som rodila u porodnika kamarata a manzel bol pri mne, cize sestricky boli v pohode, ale mam trochu obavy ako to bude teraz. Budem rodit u Urdzika. Necakam, ze bude okolo mna personal skakat, ale duf am tiez, ze ma neprinutia lezat na posteli s monitorom na bruchu. Aké sú tam možnosti? ďakujem za odpoveď. Renáta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre