Pôrod na Myjave alebo v Skalici

maminka2
9. feb 2007

Zdravim vsetky mamicky,

som zo Zahoria a rozhodujem sa medzi tymito dvoma porodnicami. Aké máte skúsenosti? Čo lekári, sestry, vybavenie? Dávali ste niekomu niečo? Ďakujem.

anika
23. feb 2007

aj ja sa tesim tejto temicke, lebo tema MY a okolie sa moc nechytila ☹ . A vidite,predsa, kolko nas tu je 😉
mami, ty si dostala tu IP?

alena22
23. feb 2007

no to som rada aspon mozme porovnavat skusenosti i ked ja mam take este nie z porodu ale ked som bola v 6tt som lezala na porodnickom 1 tyzden na nadstandardnej izbe a v 10tt som lezala na gynekoloogii v takej istej izbe a tam bol aj televizor. A vlastne na oboch bola konvica rychlovarna 😉

anika
23. feb 2007

alenka, nepoznas zo SE jednu Janku/priezvisku uz neviem / lezala som s nou na gynekologii, ked som sa predcasne otvarala, ma asi 36-37 rokov, 4 deti, najmladsia Anetka sa narodila minuly rok v januari, predcasne.Bola velmi zlata, taka pohodacka.

rybicka26
23. feb 2007

alena22, aj ja som uz dva krat lezala na gynde, prvy raz v 8 tt - august na normalnej izbe a druhy raz v 26 tt - december na nadstandardnej, dufam ze uz do tretice "len" rodit...

lenka007
23. feb 2007

ahojte vsetci ja si myslim ze ci tam je alebo nie je televizor alebo kanvica je uplne jedno ja som rodila na myjave pred 6 rokmi a moje skusenosti neboli moc prijemne ani nie so straany doktorou ale sestriciek a tak som sa preto rozhodla ist porodit svoje 2 dieta do skalice.bola som max.spokojna a tak som sa tam vratila aj po 3 krat 🙂 na zdravotnicky personal sa nemozem ani najmenej stazovat aj moz muzicek ktori bol pri porode a povedal ze by isiel znova 😉 a do tretice som mala nadstardantnu izby a mohli byt kolko chceli u mna aj s detmi doporucujeem skalicu

alena22
23. feb 2007

juj veru nepoznam co poznam mamicky tak maj najviac tri deti 😀
ale vazne nic mi to nehovori a pytala som sa aj muzika a nic takze ti nepomozem
ja co chodim inak aj do poradne a tak tak sme tam sama senicanka u stastneho a aj v nemocnici sme sa postretali tolke mamicky cakatelky zo Se sme tam nejako premnozene na Myjave 😀
ale co ved vies aky tu je vyber kurinska a Zivica 😠 dvaja sa hladali ja by som ku nim ani moju fenku neposlala teda k staremu zivicovi mladeho nepoznam ani nemam skusenost-chvalabohu

anika
23. feb 2007

maminka, a aby sme ta naozaj ukecali na tu MY, na novorodencoch je dr. Nosko, ktory to s babatkami naozaj vie, nauci maminky co treba, mozes sa ho spytat na cokolvek.Pri vizite mi maleho pekne prebalil, zavinul 🙂

alena22
23. feb 2007

rybicka aj ja dufam ze uz tam pojdem len porodit a stastna sa vratim domov 😉
no lenka vidis tebe zasa viacej sadla skalica ja mam zatial len skusenosti s lezanim uvidime co sem napisem po porode 😀
A saska uz spiii?

lenka007
23. feb 2007

drzim vsetkim tehulkam palce ja to mam už chvalabohu zasebou

lenka007
23. feb 2007

spinkaju už vsetky tri 🙂

alena22
23. feb 2007

Leni nekric aby ste nemali aj stvrte ked sa muzikovi tak pacilo pri porode 😀

lenka007
23. feb 2007

ha ha ha si naozaj vtipna kto vie kolko ich budes mat este ty 😀

alena22
23. feb 2007

mas to vycvicene 😉
my sme dnes ostrihali tesinu je ako chrt 😀
kedy dobehnes?

lenka007
23. feb 2007

neboj prinesieem prckovi tie vecicky ozvem sa ti 😵

alena22
23. feb 2007

je dobre 😵

anika
23. feb 2007

ali, a vies, ze kurinska na MY sluzi? Minuly rok este urcite!

Babulky, tento rok maju na gyn. prijat dvoch dr. Jednou by mala byt bratrancova priatelka, ale este ma pred sebou nejaku statnicu.Tak tam budem mat protekciu 😀

alena22
23. feb 2007

nie neviem to odkedy?
ja som ju tam nezazila ani raz a to tam chodim uz dlho 😕
dufam ze uz nie 😀
idem hajat majte sa pekne a sladke snicky papa 😉

anika
23. feb 2007

neviem odkedy, ale dvakrat som ju v na oddeleni v sluzbe zazila

anika
23. feb 2007

dobru, aj ja by som mala ist haju haju, lebo ma zajtra caka skory budicek ☹

maminka2
autor
23. feb 2007

Kocky, nachvilu som odbehla, a uz mi toho tolko uslo 🙂 Anika, asi som blba, ale co myslis tym IP? Sorry, asi som nejaka nechapava...

maminka2
autor
23. feb 2007

Anika, prepac, teraz mi doslo, ze je to interna posta, toto je moje prve diskusne forum, kde sa aktivne zapajam, takze uz budem vediet, co je to IP 😉 Ja som dobre trdlo... Dakujem za spravu, poslala som Ti aj ja.

anika
27. feb 2007

tak co babulky tehulky, uz ste asi rozhodnute, ked sem nechodite 😉

uz obzerate kociky, postielky a vecicky? Alebo mate uz nejaky doma? ozaj, kam na kociky v SE okrem demy myslim?

cezetko
2. mar 2007

Ahojte!
Ja riešim tiež problem, Skalica alebo Myjava. Som zo Senica a rodit by som mala zaciatkom maja. Gynekologa mam v Skalici ale cim dalej som viac presvedcena, ze rodit by som chcela v Myjave. Rozhodnut sa, ste mi pomohli i vy. Dakujem!!!
Zatial som tu nenasla konkretnu odpoved ohladne financovania pôrodu.

maminka2
autor
11. mar 2007

Ahojte kocky, nejako to tu zamrzlo, uz davno tu nikto neprispel ☹ Ziadne novinky?

levon
12. mar 2007

ahojte 🙂
maminka, u nás zatiaľ nové len to, že vyberám medzi Myjavou a Piešťanmi...ale na piešťany nemám skoro žiadne názory, do tej témy bol posledný príspevok snáď pred rokom 😒
majú tiež malú pôrodnicu, tuším s 5 izbami ale o lekároch neviem zhola nič...

maminka2
autor
12. mar 2007

levon, a ku komu chodis k obvodnemu? Tak o Piestanoch vobec nic neviem ani ja, dokonca som netusila, ze je tam vobec porodnica...

levon
12. mar 2007

maminka, chodím do Čachtíc ku Kováčovi 😝 nič moc...
a áno, v Piešťanoch je pôrodnica a mne je veľmi sympatická, majú aj nadštandard izbu, bohužiaľ len jednu a tak je dosť možné, že bude obsadená...na myjave sú predsa dve a aj to každá pre dve mamičky, tak je väčšia šanca sa tam dostať. Aj keď na myjave sa volá nadštandardnou len kôli vlastnému wc. V piešťanskej je tá izba "hotelového" typu, si tam sama asi je aj pekne zariadená - neviem naisto, a môžeš tam prijímať návštevy bez obmedzenia. Na myjave jedine na chobe na schodisku 😠
Kedy máš termín? daj si to do nadstavenia, či nechceš?

anika
12. mar 2007

levon, kuk sem, baby nieco o PN doktoroch pisali https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Levon, ohladom tych navstev, ja by som teda nechcela, aby mi na izbu, na ktorej lezim s inou zenou chodila jej navsteva a okukavali, ani sama na izbe by som nechcela byt

levon
12. mar 2007

anika, ďakujem za tip 😉
návštevy - v piešťanskej nadštandardke si sama a tak ťa iná návšteva ako tvoja vlastná určite rušiť nebude 🙂
a v myjavskej pôrodnici sú návštevy na všetkych izbách zakázané. Mne pripadalo otrasné sa tlačiť na tých dvoch lavičkách na schodoch 😠 mňa prišli pozrieť naraz všetci najbližší a sme sa tam tiskli ešte s návštevami iných dvoch mamičiek...Tak si to vieš predstaviť - ani nič o pôrode nahlas povedať, predsa to je dosť blbé pred cudzími mužmi baviť sa na kolko prstov som bola otvorená a ako to celé prebiehalo 😅 V myjavskej pôrodnici mi veľmi chýba dáka miestnosť pre návštevy...sestra rodila v BA v Ružinove a tam to mali perfektné - v čase návštev tam bola k dispozícii veľká hala a po návštevnom čase mohla mamička vyjsť na chodbu ale bábenko ostalo za presklenou stenou, tak ho mala mamička stále na očiach a návšteva si ho mohla do sýta vychutnať. Bábetká tam mali mamičky na takých postieľko - vozíkoch na kolečkách 😉

maminka2
autor
13. mar 2007

levon, ja mam termin v septembri, velmi sa tesim 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre