• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod Nitra a okolie. Vaše skúsenosti.

7. mája 2015 
molnitko, dakujem za info. Ved prave preto, ze v Nitre je lepsia starostlivost o babatka tak sa viac priklanam k Nitre. Budem sa tam musiet ist asi pozriet aby som si urychlila rozhodnutie.
14. aug 2007 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte potrebujem trosku pocut nazory na nastrihnutie hradze...boli to??? mam z toho trosku strach... :frowning2: viem ze by som sa nemala stresovat no toto ma trosku dost znepokojuje... :frowning2:
28. okt 2011 o 21:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ... chcem sa Vás spýtat ktoreho porodníka by ste mi odporučili v Nitre .. chodim doktorovi Uharčekovi ale nakolko nesmie vykonavat žiadne operacie iba v Nových zámkoch tak si ho nemožem zavlat k pôrodu :( ... a chcem sa Vás spýtat ešte ako to tam je ked chce ist manžel k porodu... dakujem Vám velmi pekne :wink:
29. júl 2014 o 15:54  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Rada by som pocula skusenosti mamiciek, co rodili v Nitre za posledne obdobie. Zaujima ma, ako to tam prebieha, ci je mozne si zaplatit porodnika, alebo su tam ti erarni v pohode :slight_smile: Prikladaju babatko na telo matky po porode? Babatko je potom stale na izbe alebo ho od matky beru? Ako je to s nastrihmi a podavanim oxytocinu? Mam z Nitry obavy, pocuvam vselijake aj dobre aj zle nazory. Tak by som bola vdacna za nejaku skusenost mamicky, co si to nedavno prezila :slight_smile:
9. apr 2015 o 15:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
rodila som v NR pred rokom, s.c., s veľkými komplikáciami a personál všetko zvládol. ja i dieťa sme v poriadku. v každom kolektíve sa nájde nepríjemný človek, v každom zariadení čo to, čo by sa dalo zmeniť a napraviť. napriek detailom, keby som mala ísť rodiť znova, tak idem do NR.
14. apr 2015 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja viem, ze to je trochu od veci otazka, ale poprosim o odpoved do spravy. Chodili ste na predporodnu pripravu a cvicili ste niekde pred porodom? Ak ano, kde v NR? Dakujem.
17. apr 2015 o 13:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute. Ako to je v NR s vybranim si porodnika? Da sa to nejak dopredu, ci kto sluzi ten rodi?
6. máj 2015 o 20:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tusim si tu pisem sama so sebou :D
6. máj 2015 o 20:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrofka vyhladaj si skupinu porodnica Nitra a tam ti skor baby odpovedia na otazky.
A ja som pri malej chodila k p.Jahnatkovej na predporodnu pripravu a bolo to super :slight_smile:
A porodnika som neriesila, odrodil ma ten co mal sluzbu takze s tym ti neviem poradit :slight_smile:
7. máj 2015 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok