Pôrod Nitra a okolie. Vaše skúsenosti.

psyxooo
20. nov 2006

Je tu niekto kto sa chysta rodit v Nitre? ALebo kto to v Nitrianskej nemocnici uz absolvoval? Lebo pocula a citala som 99% same negativne ohlasy, tak ma to metie, ze ci si mam hladat porodnicu niekde inde alebo ist kludne do Nitry. A tiez ci mam presvedcit manzela aby tam bol so mnou, lebo on strasne nechce, no ja zase strasne chcem 🙂

tinax
14. aug 2007

molnitko, dakujem za info. Ved prave preto, ze v Nitre je lepsia starostlivost o babatka tak sa viac priklanam k Nitre. Budem sa tam musiet ist asi pozriet aby som si urychlila rozhodnutie.

dominika1991
28. okt 2011

ahojte potrebujem trosku pocut nazory na nastrihnutie hradze...boli to??? mam z toho trosku strach... ☹ viem ze by som sa nemala stresovat no toto ma trosku dost znepokojuje... ☹

pampuli
29. júl 2014

Ahojte baby ... chcem sa Vás spýtat ktoreho porodníka by ste mi odporučili v Nitre .. chodim doktorovi Uharčekovi ale nakolko nesmie vykonavat žiadne operacie iba v Nových zámkoch tak si ho nemožem zavlat k pôrodu :( ... a chcem sa Vás spýtat ešte ako to tam je ked chce ist manžel k porodu... dakujem Vám velmi pekne 😉

petrofka
9. apr 2015

Ahojte. Rada by som pocula skusenosti mamiciek, co rodili v Nitre za posledne obdobie. Zaujima ma, ako to tam prebieha, ci je mozne si zaplatit porodnika, alebo su tam ti erarni v pohode 🙂 Prikladaju babatko na telo matky po porode? Babatko je potom stale na izbe alebo ho od matky beru? Ako je to s nastrihmi a podavanim oxytocinu? Mam z Nitry obavy, pocuvam vselijake aj dobre aj zle nazory. Tak by som bola vdacna za nejaku skusenost mamicky, co si to nedavno prezila 🙂

helenanovakova
14. apr 2015

rodila som v NR pred rokom, s.c., s veľkými komplikáciami a personál všetko zvládol. ja i dieťa sme v poriadku. v každom kolektíve sa nájde nepríjemný človek, v každom zariadení čo to, čo by sa dalo zmeniť a napraviť. napriek detailom, keby som mala ísť rodiť znova, tak idem do NR.

petrofka
17. apr 2015

Ja viem, ze to je trochu od veci otazka, ale poprosim o odpoved do spravy. Chodili ste na predporodnu pripravu a cvicili ste niekde pred porodom? Ak ano, kde v NR? Dakujem.

petrofka
6. máj 2015

Caute. Ako to je v NR s vybranim si porodnika? Da sa to nejak dopredu, ci kto sluzi ten rodi?

petrofka
6. máj 2015

Tusim si tu pisem sama so sebou :D

chvostiklt
7. máj 2015

@petrofka vyhladaj si skupinu porodnica Nitra a tam ti skor baby odpovedia na otazky.
A ja som pri malej chodila k p.Jahnatkovej na predporodnu pripravu a bolo to super 🙂
A porodnika som neriesila, odrodil ma ten co mal sluzbu takze s tym ti neviem poradit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre