Pôrod so šperkami? Je to problém v Ružinove?

nikollette
4. feb 2009

Ahojte, baby ktore ste rodili, a nosite prstene, naramky, retiazky, museli ste si to vsetko dat dole, alebo s tym nie je problem??? 🙂 Budem rodit v Ba Ruzinov, tak ak niektora ma odtial skusennost, este lepsie 😀

emjee
7. feb 2009

no jo tak zhadzujem aj nausnice 😔 🙂

zuzana17
7. feb 2009

Ja som mala neplánovaný akútny CS, tak možnože na náušnice zabudli 😒

bershka
7. feb 2009

babule, mne ked brali mandle,tak som musela dať dole dochlpa všetko. aj lak na nechty. odlakovač som nemala,tak som musela zbytok oškrábať nožnicami.
teraz som sa pokúšala s krémom dať dole snubák a márna snaha...

hádam ma odrodia s ním

kisska
7. feb 2009

bershka - ja by som to radsej este skusala, aby ti ho nemuseli prestrihavat a do porodu mozes este opuchnut 😉

bershka
7. feb 2009

kisska: čooo? to mi neurobiaaa. hádam... ☹ ☹

obrúčku, tak tú som ani neskúšala a snubák, čo mi pôvodne padal, ten som naivne dúfala,že dám, ale ani ten som nedala. obrúčka bola problém aj bez tehu.

kisska
7. feb 2009

bershka no urcite ti nenechaju odumret prst, keby si opuchla tak, ze ti prst zacne modrat 😉

weronique1
7. feb 2009

ak nejdu dole prstene ani mydlom, tak treba zobrat potravinovu foliu a prst do nej riadne stiahnut ako klobasku (nie vela vrstiev,max.2-3), potom foliu namydlit a sup, prsten je dole 😀

jajuska81
8. feb 2009

no teda, tak ja s tym problem mat isto nebudem 😀 nausnice nenosim,lebo mi z kazdych hnisaju dierky,z retiazok a bizuterie na krku mam kozne problemy, a jedine obrucku a obcas nejaky prstienok na prste nenosim uz dlho,lebo mi opuchaju prsty,....takze ja do porodnice pojdem "cela bez" 😀

nikollette
autor
8. feb 2009

A co tak piercing pri pere??? Moze uskodit pocas porodu?? Pri obycajnom asi nie, ale keby sa nieco skomplikovalo a musel by byt cisarsky, tak aj piercing by som musela vybrat?? Mam ho nad perou 😝

lienocka235
8. feb 2009

no tak percing z pery si urcite vyber.. v pripade ze by hrozil akutny CS a potrebovali intubovat... okrem toho pri tlaseni si mozes hryznut do pery.. to urcite si daj z ust dolu... podla mna to vadi aj pri klasickom porode..

nikollette
autor
8. feb 2009

nie v pere, ale vedla pery mam piercing.. normalne v kozi.. ako mala zdenka predná, neviem ci vies.. nie ako rockerka v pere 😀

krasuliak
8. feb 2009

a v nose? nevadi taka mala gulicka

roasha
8. feb 2009

dievcata,ci je to v nose,pere,uchu,bruchu...su to vsetko sperky,tak to na sale nema co robit,idete rodit,nie na prehliadku... 😎 🙂

nikollette
autor
8. feb 2009

Mne ten moj piercing nejak nejde vybrat.. tak neviem co mam robit.. keby sa nieco stalo budu mi ho tam musiet prestrihnut nejakymi kliestami, abo ja neviem 😅 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre