Pôrod u Dr. Maľovej na Antolskej. Máte skúsenosť?

adulocka
19. feb 2009

Ahojky.Chcela by som sa opýtať,či má niekto skúsenosti s Dr. Maľovou,čo sa týka pôrodu.Ja k nej chodím do poradne a chcela by som ju mať aj pri pôrode.

mon82
23. feb 2011

Ahoj Adulocka. Nikdy som si nepisala s babami na takychto forach, lebo na to nemam cas a ked mam, radsej si lahnem na gauc a citam. Ale ked som zbadala tvoju otazku, nedalo mi to a ihned som sa zaregistrovala. Dr. Maľovu navstevujem uz asi 4 roky a neviem si ju vynachvalit. Presla som k nej od inej doktorky, ktora mi predpovedala, ze budem mat problemy s otehotnenim a naladila ma tak, ze ked som vysla z ambulancie, len som plakala, az kym som nespoznala dr.Maľovu. Ta nevidela vobec problem, hoci musela som brat chvilu lieky na upravu menstruacie, ale nebrala to tak tragicky a tym padom ani ja..Mala som ju pri porode mojho prveho syna a teraz cakam druheho. Bola mi pri porode takou oporou, ze manzel mi tam vobec nechybal. Aj porodna asistentka bola super. Niektore baby si nevedeli sadnut ani 2 dni po porode a ja som rano 8.50 porodila a o 12.00 som si uz pekne sadla k obedu🙂je dost dosledna, radsej ta posle na vysetrenie, ked sa jej nieco nezda, ako keby mala nieco zanedbat. Kedy mas termin? Ja 4.8.2011.

ivana7
23. feb 2011

Ahoj adulocka, tiež mám skúsenosti s dr. Maľovou a musím povedať, že len dobré, každopádne Ti ju odporúčam, je dôsledná ako píše vyššie mon82, empatická, milá, a rozhodne nezaostáva za svojimi staršími kolegami. Dr. Maľovú určite áno. 😉

dadka_b
20. jún 2011

Cavte, ja by som sa chcela spýtať, ako ste postupovali pri prehlasovaní k doktorke Maľovej. Zašli ste tam osobne alebo ste mali nejaký telefónny kontakt na jej ambulanciu? Ďakujem 🙂

natty031
7. júl 2011

ahojte, tak to co napisala dadka_b to by som aj ja rada vedela. Ci to slo len tak lahko zaklopat jej na dvere, dobry som tehotna a chcem aby ste boli pri mojom porode. Alebo nejako inak? hmm? :D dakujem za info.

lea1333
13. mar 2012

ahojte baby aj ja prechadzam k dr malovej len sa chcem opytat chodite k nej do Senca alebo do Ba na antolsku?

zz134
30. apr 2012

Ahojte dievcata, prosim vas nejake blizsie info, kedy ma dr. malova ordinacne hodiny ( Prenatalna poradna) a kde sedi. Dakujem!
z

nikolet_89
3. jún 2014

@mon82
@adulocka ahojte baby mna by zaujimalo od kedy ste k nej chodili bo neviem ci mam ist od 36tt az k nej alebo nie, chcem si ju tiez zazmluvnit dakujem moc

janamit
8. júl 2015

Ahojte,
ja som chodila k nej do poradne aj rodila pred 8 rokmi. Bola úžasná, poriadne sme sa natrápili lebo malá mala 4 kilá ale nakoniec sa to podarilo 🙂 Potom za mnou chodila aj na izbu kontrolovať ma lebo ma šila zvonka aj zvnútra a som veľmi rada že náhodou mala práve ona službu a odrodila ma keď mi odtiekla plodová voda. Keby som mala ešte niekedy druhé dieťa určite by som si to zopakovala u nej 🙂

kudlanka1
8. aug 2016

Ja s nou nemam dobru skusenost. Presla som k nej z ineho mesta na odporucanie susedky,uz ako rizikova pacientka v 26 tyzdni. Moja predosla lekarka jej neposlala kartu,lebo si ju pre istotu drzala u seba do konca mesiaca aby mala za mna zaplatene za posledne vysetrenie. Mudr Malova ma kvoli tomu nechcela vysetrit a este aj sestricka dostala za to ze ma vobec objednala. Pani doktorka ma poslala vyriesit si tento problem so zdravotnou poistovnou...podotykam ze som bola na rizikovom,co znamena lezat, ist na Wc a najest sa a znovu lezat. K tomu sa dcera v 28 tyzdni opacne otocila. Co samozrejme podla nej tak malo zostat az do porodu. Jasne ze psychika zapracovala a tak aj bolo...a potom preco je tolko cisarskych. A nehovorim o komente ktory mala,ze mam prist o 2 tyzdne na kontrolu ak dovtedy neporodim...tak toto asi hocikto tehotnej zene nepovie.

anicka245
3. aug 2017

Prosim vas, je tu niekto kto si zazmluvnil v poslednom case MUDr. Malovu? Potrebujem sa spytat par info. Dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre