Pôrod v Brne alebo v Hainburgu

hallie
10. okt 2013

Ahojte, rada by som rodila čo najprirodzenejšie, bez rutinných zásahov, ideálne v polohe, akú si sama vyberiem... Tiež by som chcela dotepanie a bonding. Ešte som od nikoho nepočula, že sa to dá aj u nás - skôr ma každý od rodenia na Slovensku odhovára. Dostala som ale tip na Brno, konkrétne by to mala byť Fakultná nemocnica. Nemáte niektorá skúsenosť? A neviete, ako je to cenovo?
Druhé odporúčanie miesto je Hainburg, ktorý je aj bližšie (sme BA - okolie), ale keďže mám trvalý pobyt i zamestnanie na SVK, je mi jasné, že to bude riadne drahé. Posledná info, ktorú som našla, je necelých 500 eur/deň - neviem, nakoľko je to aktuálne...
Takže, aké sú vaše skúsenosti, prípadne informácie, prosím? Podotýkam, že musí ísť o nemocnicu, kde vedia riešiť aj kritické situácie a stavy, žiadny prevoz do inej, skrátka vybavenie a možnosti aspoň také, ako u nás vo fakultnej nemocnici.
Ďakujem.

mamica8138
20. apr 2019

Ahojte, mate niekto aktualnu skusenost s FN Brno Obilni Trh? 🙂

kulumulu123
5. máj 2019

@mamica8138 toto by zaujimalo AJ mna ☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre