Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

brudra
12. mar 2012

@ivka03 pridáš sa k nám na výlet do Brucku ? Može byt aj tento týžden ? 🙂

ivka03
13. mar 2012

@brudra @luckalucka83 Kocky, tento tyzden budem vo stvrtok v Hainburgu, takze ak pojdete do Brucku vo stvrtok, pridam sa. Ak pojdete inokedy, mozme vo stvrtok mozno pokocikovat .. 😉 Co vy na to?

ivka03
13. mar 2012

Hmm,. a mozno sa este niekto prida vo stvrtok ku kocikovaniu... 😎

raa2
13. mar 2012

@ivka03 doobeda alebo poobede by sa kocikovalo 🙂 ?

luckalucka83
13. mar 2012

@raa2
ivka03 @brudra
No ja sa pridam,
Mato sa posledne dni kocikuje zo zasady len doobeda 🙂 Pasovalo by vam to?

@brudra Jani ozaj ako , maly uz spava lepsie?

raa2
13. mar 2012

@luckalucka83 uvidim ako budeme stihat vlak o 855, ak nebudeme stihat, tak sa nepridame, lebo o 955 sa mi uz neoplati chodit 😒

luckalucka83
13. mar 2012

@raa2
Este napiseme Danke, ci sa neprida, ze by Ta vyzdvihla 🙂

luckalucka83
13. mar 2012

@dani84
Dani,

pridas sa vo stvrtok na kocikovanie? 🙂

bobova
13. mar 2012

@topolinko56 To ma ist na vylet do Rakuska, a tam bude cakat, kym na nu pridu bolesti?
Nerozumiem, ako si to urobila? Bola si v nemecku u pribuznych, alebo priatelov, ci na hoteli?

topolinko56
13. mar 2012

ja som bola u pribuznych isla som 3 tyzdne pred porodom

ivka03
13. mar 2012

@raa2 Ak doobeda, tak nie velmi skoro, kym tam ja pridem bude aj 10-11h... 😉

brudra
13. mar 2012

@ivka03 @luckalucka83 @raa2 jeeej kočíkovanie, rada sa pridám, doobeda mi to vyhovuje a na čase sa prispôsobím mne je to jedno, Lucka no s tým spaním to mame kedy ako, nemá vôbec rovnaké časy na papanie, stáva ako sa mu zachce, niekedy po 2 hod. a niekedy po 4 🙂

luckalucka83
14. mar 2012

@brudra

Jani nemate nahodou K vitamin? Ja za ten svet neviem najst tu flasticku, mala som mu dat kvapku uz pred tyzdnom a teraz som si spomenula 😨
Ze ked sa zajtra stretneme, ci by si zajtra doniesla a ja mu jednu kvapku kvapnem 🙂

brudra
14. mar 2012

@luckalucka83 mám doniesiem

brudra
14. mar 2012

@luckalucka83 @ivka03 @raa2 haloooo baby o kolkej zajtra ???

ivka03
14. mar 2012

@brudra @luckalucka83 @raa2 Ja by som mohla byt okolo 10.30 v Hainburgu . A kde? 🙂

eniii
14. mar 2012

Uz sme domaaaa 🙂 unavena ale stastna 🙂 baby na najblizsie kocikovanie potom uz aj my sa hlasime.
Som zvedava aky rezim si s malou spravime lebo teraz aj kazdu hodinu by papala,vždy len tak trosku a hned buva.aj vy ste to tak zo zaciatku mali?

ivka03
14. mar 2012

@eniii Ano, my sme tiez velmi vela spinkali, potom papali, prebalovali a tak dokola. Teraz uz je Samko viacej hore cez den. Tesime sa na kocikovanie a Samko samozrejme na kamosku Nellie 😉

brudra
14. mar 2012

@eniii musíš ju budit aby spapala viac 🙂 nech potom dlhšie vydrží, ale uvidíš doma sa to zmení.... hlavne ty sa v prvom rade dobre vyspinkaj aby si mala dost síl a dost mliečka 🙂 prajem pekné dníčky s malou a tešíme sa na dalšie kočíkovanie 🙂

raa2
14. mar 2012

@ivka03 zo mna teda nic, pre mna je uz 1030 neskoro, matko mi teraz skoro vstava a uz o 1130 chodi spat 😒
@eniii my sme to tak mali az do 3 mesiacov, intervaly cca hodina a 30 minut 😖 ale snad sa malicka polepsi a casom si vytiahne viacej 😉 a mne matko ani poriadne nespal.

luckalucka83
14. mar 2012

ivka03 @brudra
ja som o desiatej uz von a kde? tu pri nas a pojdeme pod les? Mam uz aj psa, tak ju tam mozem pustit 🙂

luckalucka83
14. mar 2012

@eniii
Tak sa tesiiiiiiiiiime na dalsie kocikovanie s vami 🙂
Mata som musea stale steklit na licku, lebo zaspaval pri papani, ja som ho musela budit kazde 3 hodiny, lebo mal zltacku, ale potom sa to upravilo, tak po tyzdni , ale velmi som nesledovala intervaly medzi kojenim, nech papa mlady muz ked chce 🙂
Oddychuj, spi ked sa da a zelam krasne chvile s malinkou 🙂

brudra
14. mar 2012

@luckalucka83 pridem tak cca 10:00-10:30, podla toho ako bude spinkat a ako bude papat, zavolam aj jednu mamicku zo skolky, byvaju v Hainburgu je z PP a tiez sa jej mala narodila v novembri 🙂

ivka03
14. mar 2012

@brudra @luckalucka83 ok, tak 10-10.30 pridem tiez. tesim sa 🙂

ivka03
14. mar 2012

@raa2 skoda, ale tak mozno keby si prisla o 10 na hodinku, Lucia uz bude vonku, mne sa mozno tiez podari skor 😉

luckalucka83
15. mar 2012

@brudra
@ivka03super kocky, ja uz tu budem kruzit niekde pomedzi domy 🙂
Alebo mozeme sa aj inde stretnut, pri Dunaji alebo tak, ako vam to pasuje 🙂
Tesiiiiim sa

luckalucka83
15. mar 2012

@brudra
Jaj Jani, ja som si az teraz vsimla sms, no nic, skusim kupit v Ba ten vitamin ak nie, tak sa stavim cez vikend a malemu rychlo kvapnem 🙂
Pozerala som to plavanie, Mobik: 380 UTOROK a ŠTVRTOK - 12:15 - 13:00 začiatočník, mierne pokročilý, 03.04.2012 26.04.2012 alebo
UTOROK a STVRTOK - 13:00 - 13:45 začiatočník, 03.04.2012 26.04.2012
len sa mi zda, ze oni plavu stale, aj cez sviatky, vy idete kedy na Velku noc na vychod?

brudra
19. mar 2012

@luckalucka83 no my ideme od 3.4. asi do 11.4. na vychod a vy asi tiez pojdete ne ? tak neviem, ja si to este pozriem na internete, len nejak sa k tomu neviem dostat 🙂

ildicka
20. mar 2012

ahojte kocky, mam na vas jednu otazocku. Kolko ste museli cakat na Bescheid z WGKK na matersku. ja cakam uz 2 tyzdne a volala som im tam a mi povedali, ze niekedy to trva aj 2 mesiace lebo oni sa musia spojit so slovenskou stranou ci nemam odtial anspruch. Ja som nahlasena tu vo Viedni aj s babätkom, ale manzel je hlaseny na slovensku, lebo tam aj robil. Teraz je na urade prace, ale kedze bol podnikatel a neplatil si tie dobrovolne odvody proti nezamestnanosti, tak nic nedostava. Aj u vas to tak dlho trvalo??? Dakujem za info. A zablokovali mi ecard mne aj dcere a povedali mi ze si musim platit u lekara sama a ze oni mi to potom refunduju. To je fakt sila. Mate s tym skusenosti??? dakujem. Je tu vobec niektora z vas co je hlasena v Rakusku a manzel na Slovensku??? Dakujem za info. Ta pani mi povedala, ze to je normalne ze to musia preverit. dakujem za info. ildiko

ellysa
20. mar 2012

@ildicka no u nás to trvalo prosím pekne cez tri mesiace, nakoniec sme volali, že čo sa deje, tak že nedostali potvrdený formulár z SK, tak som na SK obvolala pol úradov, nakoniec vysvitlo, že na SK poslali formulár na druhý deň a mali o tom aj potvrdenú doručenku,tak mi to hneď ochotne odfaxovali, keď sme volali do brucku, že to tam jednoducho majú a že im pošleme doručenku nimi podpísanú, tak to zrazu našli a na druhý deň sme mali peniaze, toto robia každému... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre