Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

brudra
21. sep 2011

@jana0706 @ivka03 a vy bývate v Hainburgu

luckalucka83
21. sep 2011

@brudra
@ivka03
@jana0706

Ahoj vitaj 🙂))
no som rada, ze sa nas tu zbiera 🙂) Ja mam termin v novembri, pekne mesiac po mesiaci to mame. Hundsheim to je za rohom, chodievas niekedy do Hainburgu? My s Ivkou tam byvame, Ze by sme zasli vsetky na kafco, teda Danku uz nevezmeme 🙂)

luckalucka83
21. sep 2011

@dani84

A ides este Dani na CTG a ultrascha. do Hainburgu? Ci uz si Ta ta nechaju aj rovno? A AKo sa citis?

brudra
21. sep 2011

@luckalucka83 Ahoj, no to by bolo super, ja ešte pracujem možno také dva týždne, ale potom by sme mohli zájsť akože na kafčo 😀 aspoň by sme pokecali čo a ako to tu v rakusku chodí 😀

luckalucka83
21. sep 2011

@brudra

Jasne, super, tesim sa 🙂 DLho uz byvate v Hundsheime? A robis na Slovensku ci v AT?
Juj, skoda, ze nemame termin na rovnako, kazda iny mesiac :(

ivka03
21. sep 2011

@brudra jeej, tam mi byva kamoska 🙂 ja byvam v Hainburgu

ivka03
21. sep 2011

@luckalucka83 @brudra
@ivka03
@jana0706

Ahojte kosky, tak to je naozaj super, ze sa tu pekne zbierame, mohli by sme dat to kaficko ako Lucka pise a aspon pokecame 🙂

ivka03
21. sep 2011

@dani84 Dani ako? uz sa ti to blizi... 🙂 Mozno ta tam stihneme s Luckou, 30.9. sme tam 🙂

luckalucka83
21. sep 2011

@ivka03
@dani84

jaj vidis Ivi, ved to moze za Dankou hned zbehnut ju pozriet, aj malu 🙂)) Ved 30 sme tam ako na koni 🙂)
Ivi, zbehneme cez tyzden na kafco? Alebo dojdi ku mne 🙂

adka77
21. sep 2011

Ahojte baby. uz som tu dlho nbola na tejto stránke. mam 2 roč. dcérku. Choduila som na kontroly k Lokšovi . Plánujeme druhé dieťa a musím ísť kvoli papierom zas k nemu. Neviete mi niektorá povedať, že či Lokša vypíše v pohode na rizikové?Počula som ,že to doktori moc nechcú robiť, že sprísneli zákony.ďakujem.

brudra
21. sep 2011

@luckalucka83 pracujem na Sk, a ty si kde bola zamestnana na sk alebo at, v at byvame 3 rok a vy ? Ja si myslim ze tiez budem nakoniec rodit v novembri,ale az koncom 😀

dani84
22. sep 2011

@ivka03
@luckalucka83 Ahojte, este sme 2v1, malej sa von este nechce 🙂 Dnes ideme na CTG a UTZ, tak uvidim, co mi povedia. Pravdepodobne ma tam toho 30. najdete, budem rada ked ma pridete pozriet 😉

brudra
22. sep 2011

@ivka03 nejaká slovenka ale rakušanka ? Lebo slovákov nás tam nie je vela.

luckalucka83
22. sep 2011

@brudra
Ja som robila aj aj, aj vo Viedni aj na Slovensku, ja som taky specificky pripad 🙂)))
Tak sa velmi tesim na stretko, ze pokecame co a ako 🙂)

raa2
22. sep 2011

@adka77 kvoli akym papierom musis ist k loksovi?

dani84
22. sep 2011

@ivka03
@luckalucka83
@jana0706 prave som sa vratila z nemocky a do 17:00 mam byt naspät na prijem. Zistili, ze mam malo plodovej vody, takze zajtra vyvolavame 😉

luckalucka83
22. sep 2011

Dani, myslim na Teba, ale ty si macher, zvladnes to 🙂

dani84
22. sep 2011

@luckalucka83 dakujem, potom poslem sms 😉

ivka03
22. sep 2011

@dani84 Malej sa paci u maminy 🙂 Urcite toho 30.teho prideme 😉

ivka03
22. sep 2011

@brudra Ona je Slovenka, ale prestahovala sa tam len nedavno.

ivka03
22. sep 2011

@dani84 Dani, drz sa, vsetko bude ok 🙂

jana0706
22. sep 2011

@dani84 Dani drzim palce, daj co najskor vediet co a ako...no a tym padom ta v ten utorok uz asi nezastihnem, to sa uz budete zrejme vytesovat doma z babatka 🙂 tak nech vsetko ide zajtra ako po masle!

brudra
22. sep 2011

@ivka03 tak mozno ju aj budem poznat,lebo pozname sa tu vsetci slovaci 🙂

adka77
22. sep 2011

@raa ja som zamestnaná v Rakusku a ked chcem odtial dostávat materskú tak tam musím absolvovať prehliadky počas tehotenstva. Chodí teraz niekto do poradne k Lokšovi?

ivka03
23. sep 2011

@luckalucka83 Luci, mozme dat kafco 🙂 len neviem kedy... nabuduci tyzden mam totalne nabity, skor niekedy poobede by som mohla v utorok alebo stredu, ak nebude nic surne v robote.

raa2
23. sep 2011

@adka77 nemusis absolvovat v rakusku, ja som im do krankenkasse poslala zo slovenska a nebol ziaden problem s materskou 😉 ja rozmyslam ze pojdem k Urbanovi kuknut, ci by ma ten nezobral. mate niektora s nim skusenosti??

jana0706
23. sep 2011

@raa2 ja chodim k Urbanovi, bola som u neho pocas celeho tehotenstva a bola som spokojna...treba povedat ze som mala uplne bezproblemove tehotenstvo takze nemusel prakticky nic riesit...ale mne vyhovuje, nemam sice pocit ze by robil nieco "navyse", myslim ze ma dost pacientiek a bola to taka "standardna" starostlivost, ale pacilo sa mi napriklad ze sa kazdy jeden krat opytal ci mam nejake otazky alebo dotazy, ci je vsetko v poriadku, a ked som sa na nieco spytala vzdy trpezlivo odpovedal, nikdy ma s nicim neodbil...co je zaujimave (neviem ci je to tak v AT u kazdeho lekara), ze ma v tehotenstve okrem prvej navstevy ked potvrdil tehu a tej jednej kontroly v prvom trimestri (ked sa robia stery) ani raz nepozrel zdola...az na poslednom vysetreni mi zobral ster na streptokoka, ale aj to len tak na tom stole kde robi UTZ, cize ziadna kontrola krcka alebo tak...vsetko iba cez UTZ...ale tak asi vie co robi, mne nechybala kontrola zdola pri kazdej navsteve, len teraz na zaver ma to trocha prekvapilo, som myslela ze kym ma "odovzda" nemocnici tak skontroluje stav 😀 a v utorok idem na prve CTG a UTZ do porodnice, tak som zvedava co sa dozviem 🙂

raa2
23. sep 2011

@jana0706 tak to je dobre ze sa v tebe nehrabe, loksa ten sa hrabal ako divy a mne to vobec nevyhovovalo, furt ma to len potom bolelo a bolo mi to neprijemne... ja mam doktorku na slovensku, tak idem na to prve sono k nej, aj na krvne testy. medzitym zbehnem za urbanom a spytam sa ci ma teda zoberie alebo nie. ale si myslim ze ked je statny tak na zaklade trvaleho pobytu ma musi zobrat, teda ak to tu prebieha ako na slovensku, s malym tiez chodim k pediatrovi do hainburgu.
a bud rada ze sa v tebe nehrabu zbytocne 😉 ja som mala vzdy stres ked sme sli k loksovi, bolelo ma to a bolo to velmi neprijemne...

luckalucka83
23. sep 2011

@raa2
Mozem sa zapojit, len som sa chcela opytat, k lekarovi si chodila na Slovensku, ale robila si v Rakusku aj tam byvas? Potom mas narok na matersku?
Lebo ja byvam v Rakusku, aj mam ich E- card, ale robila som na Slovensku tak neviem, ci mam na nieco v Rakusku narok,

dakujem za radu 🙂)

ellysa
23. sep 2011

@raa2 ani mne lokša nevyhovoval, tak isto plánujeme druhé a asi pôjdem tiež k urbanovi, ja som mala ale rizikové tehu a dva potraty, tak dúfam, že tu nič nezanedbajú

😕

tak môžem gratulovááááááááť 😀 😀 😀
a babule, čo ste z hainburgu a okolia, fakt čo tak nejaké stretko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre