Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

raa2
13. dec 2011

@yanus to fakt takto funguje? a co ked mi doporucia sekciu, tak potom sa to ako riesi? ja som myslela ze ked jej to doporucil Loksa,t ak ju akoze odrodi a bude to v ramcim poistenia 😕

yanus
13. dec 2011

@raa2 no jedno je doporucenie a druhe ked si zazmluvnujes lekara. Inak ta zoperuje ci uz akutne, alebo doporucene lekar, ktory ma prave vtedy sluzbu. Ale nie som si ista, preto som poradila, ze nech sa priamo spyta. Pocula som uz o naslednom vyuctovani po "planovanej" sekcii. Moze to byt podla mna aj 800 Eur. Kazdopadne, treba sa informovat.

yanus
13. dec 2011

@raa2 pokial ty pojdes na druhy CR, tak to mozno bude ine. Netusim. Vsetko sa da obchadzat ;)

raa2
13. dec 2011

@yanus ok, ja sa len pytam pre info 😉 tak ma to zaujimalo, myslim si ze mi doporucia sekciu, no ved uvidime, mame este cas...nejdem sa s porodom este stresovat 🙂 tiez si myslim ze keby si zazmluvnim, tak to nie je zadarmo,snazila som sa este pred matkovym narodenim sa spytat loksu kolko berie ked si ho zazmluvnim, ale nejako sa k sume nevyjadril, len o tom ze je to za uplatok 🙂

eniii
14. dec 2011

baby kde/komu ste si dali prekladat dokumenty do nemciny? viete mi niekoho odporucit? diki 😉

luckalucka83
14. dec 2011

dakujem za blahozelania kocky 🙂

luckalucka83
14. dec 2011

@eniii
ja som davala na Slovensku, je to lacnejsie ako tu, tu v hainburgu je p. Strohmayer, keby si chcela mam kontakt 🙂

martinka1981
autor
14. dec 2011

@luckalucka83 mail 😉

ivka03
14. dec 2011

@luckalucka83 Ahoj Luci, najskor vsetko najlepsie k meninam 🙂 dodatocne, vcera som sa sem nedostala...
Chcela som Ti aj zavolat, ze by som sa zastavila nachvilocku, ale nejako som toho mala vela a potom uz bolo neskoro... 20.12. o 11h mam prvy termin na CTG, urcite by som vas rada videla. Mozme si este v utorok rano zavolat a dohodnut sa, alebo jednoducho zbehni dole a pockaj ma tam niekde.. neviem ako dlho tam budem, ty uz to poznas ako to tam chodi 😉 Ako sa inak mate? Matko uz je lepsie? Tesim sa na vas 🙂

ivka03
14. dec 2011

@eniii jeej, ja som si prave dnes vyzdvihovala preklady v BA, ak chces, dam ti kontakt, ozvi sa 🙂

raa2
14. dec 2011

@eniii aj ja mam kontakt na jednu pani ci mi prekladala dokumenty, je v BA, za overeny preklad s peciatkou berie 20 eur/strana.dokumenty jej staci poslat meilom a potom ked je hotova, tak sa pre to zastavis..

eniii
14. dec 2011

@luckalucka83 dakujem Luci, ked pises ze to je cenovo lepsie na SK, tak skusim niekoho v BA. A ako Matko, uz lepsie s bruskom?

@ivka03 @raa2 ano baby poslite mi kontakt, velmi pekne dakujem 🙂

brudra
15. dec 2011

@raa2 ak chceš sekciu alebo ti ju odporúči lekár, tak to sa plánuje 1-2 týždne pred termínom pôrodu, cca mesiac pred termínom pôrodu treba íst za prímarom Gamplom a on ti naplánuje termín sekcie, ked si mala prvú sekciu stačí ako dôvod uviest to, neplatí sa nič navyše, normálne to máš cez poistovnu 😉

brudra
15. dec 2011

@eniii ja som si dávala v BA na Cukrovej 14, pani Naščáková, mail: nascakova@nascakova.sk, berie 20 € za stranu, stačí jej to poslat mailom a na druhý den si môžeš íst pre to

raa2
15. dec 2011

@brudra jaj, ja ze to naplanuje doktor ku ktoremu budem chodit. dakujem za info, uz to potom nejako poriesim 😉

eniii
15. dec 2011

@brudra ďakujem za kontakt 🙂

brudra
16. dec 2011

Mamičky chodí niektorá z Vás s detičkami ku Prokschovi do Hainburgu ? Ako ste s ním spokojný ? Som na vážkach neviem či íst s malým do BA k doktorke alebo k nemu.

yanus
16. dec 2011

@brudra zatial 100 percentna spokojnost z mojej strany, ci uz pristupom, alebo odbornostou. Nie je to vsetko o liekoch a kortikoidoch, avsak treba brat do uvahy, ze je to chlap, cize nemozete od neho cakat ze vam poradi v klasicky zenskych veciach, je to lekar.

raa2
16. dec 2011

@brudra
@yanus aj my chodime a som spokojna. inak mne poradil aj pri kojeni a maste predpisal, to len tak mimochodom, lebo matko mal v puse take biele, tak som dosla za nim a on mi dal veci na to...

dani84
18. dec 2011

Zienky ahojte, pridavam aktualne foto 😉

dani84
18. dec 2011

Tak teraz....

ildicka
19. dec 2011

@ivka03 ahoj, neviem ako sa pise viac babam naraz tak budem asi musiet napisat osve. Nevies nahodou, ze co potrebujem ked chcem s malou ist na slovensko? Ako cestujete vy? Vraj potrebuje mat nejaky doklad, inak sa s nou nemoze cestovat cez hranice. dik za radu.

ildicka
19. dec 2011

@luckalucka83 ahoj, neviem ako sa pise viac babam naraz tak budem asi musiet napisat osve. Nevies nahodou, ze co potrebujem ked chcem s malou ist na slovensko? Ako cestujete vy? Vraj potrebuje mat nejaky doklad, inak sa s nou nemoze cestovat cez hranice. dik za radu.

ildicka
19. dec 2011

@brudra ahoj, neviem ako sa pise viac babam naraz tak budem asi musiet napisat osve. Nevies nahodou, ze co potrebujem ked chcem s malou ist na slovensko? Ako cestujete vy? Vraj potrebuje mat nejaky doklad, inak sa s nou nemoze cestovat cez hranice. dik za radu.

ildicka
19. dec 2011

@eniii ahoj, neviem ako sa pise viac babam naraz tak budem asi musiet napisat osve. Nevies nahodou, ze co potrebujem ked chcem s malou ist na slovensko? Ako cestujete vy? Vraj potrebuje mat nejaky doklad, inak sa s nou nemoze cestovat cez hranice. dik za radu.

brudra
19. dec 2011

@ildicka musíš mat malu zapísanu v pase alebo potrebuje pas ona 🙂

lauraa
19. dec 2011

@ildicka komplikovane ale v podstate hranice nie su takze normalne bez dokladov.....oficialne na ambasadu poziadat o nahradny cestovny doklad na vycestovanie( tento je platny len na navrat na sk a uz sa snim nesmies vratit do At) a na sk vybavit slovensky rodny list(trva 3 mesiace) a dat dieta zapisat do pasu alebo jej nechat vystavit vlastny cestovny pas...... 😉

yanus
20. dec 2011

@ildicka ked chces pisat vacsiemu poctu ludi naraz, treba pisat nasledovne vid priklad:

@ildicka, @yanus atd (pred kazdy nick treba dat "@") Automaticky to bude v notifikaciach ;)

ivka03
20. dec 2011

@ildicka tiez este nemam celkom jasno ake doklady treba, ale ako lauraa pise, budem to brat tak, ze pokym vsetko vybavim, tak bez dokladov... 😲

ildicka
20. dec 2011

@ivka03, @yanus, @lauraa, @brudra dakujem baby, no do vianoc to nevybavim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre