Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

luckalucka83
16. aug 2012

@brudra
Jani super 🙂 tak si ho poziciam od teba, aby mi ho ta kocka nemusela sem nosit, a kde sa stretneme? Ja idem asi teraz do mesta, lebo neviem co s ty certiskom robit, potom pojde dufam spat a okolo jednej budeme nachystani, mame zbehnut dole do mesta, ci kam?

ivka03
16. aug 2012

@luckalucka83 @brudra Ked budete v meste aj neskor ako o 13, dajte vediet, pridem aj ja, ked sa drobec zobudi, dnes isiel skor spat, lebo uz od 6 je hore!!!

luckalucka83
16. aug 2012

@ivka03
Mato vstava kazdy den o siestej 😕 😕 😕 hruza
ozvem sa, ked budem v meste 🙂
Prcek spal od rana len pol hodinku, tak snad teraz zalomi a som zvedava, do kedy potiahne

ivka03
16. aug 2012

@luckalucka83 Samko zvycajne vstaval okolo 7-30-8, teraz uz druhy den buntosi o 6, dufam, ze je to len docasne, lebo budem musiet chodit spavat s nim naobed 😀 😀

brudra
16. aug 2012

@luckalucka83 kedy to vyhovuje tebe ? možem ist prv na nakup a stretneme sa neskor aby mohla dojst aj @ivka03, lucka napis mi ked sms, lebo už budem odchadzat z domu

eniii
16. aug 2012

@ivka03 Ivi ja mozem zajtra o 15tej, len co ostatne? zatial sme dve? 😀

ivka03
17. aug 2012

@eniii Vyzera to, ze budem musiet poobede skocit do BA .. ☹ Keby som nesla, ozvem sa

anduska1111
21. aug 2012

Ahojte,planuje ist niekto tento mesiac v piatok do Hainburgu na prehliadku do nemocnice pre buduce mamicky??

adripat
1. sep 2012

Ahojte baby, zatial hlasime stale 2 v 1. 35.tt 🙂 Nemate nahodou n iektora zoznam veci do porodnice v Hainburgu? Akosi si vobec nepamatam co potrebujem kedze tolko toho tam daju oni 🙂
Dakujem

yanus
2. sep 2012

@adripat Ahoj, rovnako kinderko 🙂, uz mas of.termin? Co sa tyka veci, tak vsetky doklady a papierovacky, tvoje osobne veci, papuce, zupan, kozmetika, hudba 🙂, pohodlne oblecenie, pripadne ine specialitky...inak vsetko dostanes...ja beriem tento krat aj vankus na kojenie a po sekcii dzus, isla som sa minule za nim potrhat...

adripat
2. sep 2012

@yanus Ahoj, este nemam termin, no uz zacinam byt trochu nervozna. Vo stvrtok mam poslednu kontrolu u svojho gynekologa a potom uz iba do nemocnice. Asi tam nabehnem hned v piatok alebo tak, lebo viem ze sa najprv dohodne termin na prve CTG, potom na ten pohovor u primara kvoli planovanemu cisarskemu a este myslim zvlast aj k anesteziologovi. Tak uz to pojde v septembri asi docela rychlo. Akurat som myslela ze by som si mala uz aspon daco zbalit, to najpotrebnejsie, keby daco 🙂 No a mozno, mozno za take 3 tyzdne uz budem mat krpca maleho na rukach, tak sa uz tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

yanus
2. sep 2012

@adripat No mne lekar vravel, ze s najvacsou pravdepodobnostou 4. Oktobra, stvrtky robia vzdy planovane sekcie. Tak mozno nam to vyjde na ten isty den a mozno teba daju o tyzden skor, asi vsetko zalezi na zdravotnom stave. Ja uz by som prijala byt bez brucha 😅

adripat
2. sep 2012

@yanus No uz by som sa aj ja rada vyspala bez brucha, akosi mi uz nevyhovuje ziadna poloha. Som zvedava mala kolko vazi. V 30. tt mala uz 2 kg 🙂 Ja dufam ze to bude posledny septembrovy tyzden,ale mozno teda az ten prvy oktobrovy. A kto ti vravel ze to davaju na stvrtky? Kedy mas vlastne presny termin?

yanus
2. sep 2012

@adripat Dr.Loksa mi vravel,ze planovane sekcie byvaju zvacsa na stvrtok, ci je to pravda to netusim 🙂...ja mam termin 16. Oktober, cize zvacsa sekcie robia 38tt+2... uz sa neviem dockat, citim sa ako slon...moje malo uz pred dvoma tyzdnami 2,5kg 😅

adripat
2. sep 2012

Fuha tak to tiez nebude malinke uplne 🙂))) No uvidime, dam vediet ak uz budem vediet ze co a ako.

hoogy
2. sep 2012

Ahojte baby niekedy ste tu davali kontakt na oficialnu prekladatelku ktora by mi prelozila rodny list z nemciny do slovenciny, velmi pekne dakujem 🙂

yanus
2. sep 2012

@hoogy ja som bola tisicrocnej pani Boorovej, sidlo Grosslingova ulica, googli 😉 ,berie do 15 euro za normo stranu...

yanus
2. sep 2012

@adripat ok, daj vediet ci budeme trpiet spolu po sekcii 🙂

hoogy
2. sep 2012

@yanus dakujem skusim vygooglit 🙂

adripat
3. sep 2012

@yanus ok jasne dam, len akurat dnes sme prvy den v skolke a zrovna 4.10. maju taku oslavu jesene deti , tak by som tam rada bola aj ked len na chvilocku, no neviem ci presvedcim primara aby to dal aspon na toho 27.9., ze by som to stihla. No ale hlavne nech sme zdravi a nebudeme zas zbytocne riskovat tak mozno budeme spolu stonat po cisarskom 🙂

lauraa
4. sep 2012

@hoogy ty uz mas babätko?????????? tak vsetko naj ... ako sa mate?

hoogy
4. sep 2012

@lauraa no pravdupovediac uz konecne 😀 mala nechala na seba 10 dni cakat,ale tak vydrzala som. a dakujem 🙂 mame sa dobre pomali si doladujeme rezim aby sme stihali aj pre druheho drobca do skolky chodit. ja sa citim vyborne ovela lepsie ako po prvom porode.

daimon
4. sep 2012

@ellysa ahoj, ja idem dnes na combi test do neusiedlu, mala si výsledkyhned či na druhý deň?Dakujem

ellysa
4. sep 2012

@daimon ahoj, výsledky som mala až takmer o týždeň, boli sme tam tuším tiež v stredu, ak by si mala zlé výsledky volajú hneď na druhý deň, ak je všetko v poriadku, tak posielajú výsledky poštou, tie mi prišli tuším v utorok nasledujúci týždeň...

daimon
4. sep 2012

@ellysa dakujem pekne : ), no som zvedavá, u nás som mala NT hodnoty ok, tak uvidíme čo tu povedia,jasom prekonala na začiatku tehu 3x herpes v 4tt tak radšej si dám poriadne všetko povyšetrovat.

ellysa
4. sep 2012

@daimon ono to tu preto dlhšie trvá, lebo rovno berú aj krv, teda máš v jednom aj tie testy, čo robia na SK až v 16tt a vyhodnocujú to spolu, NT ti povie hneď tam, či je podľa UTZ v poriadku, držím palce a neboj, určite je babuliatko Ok. Ja som mala tiež problémy na začiatku, o týždeň idem zasa na organový screening, ale nakoniec do BA, v neusiedl to stojí 140 EUR a v BA v gin-fiv to je za 70 EUR aj s 3D neskôr, organový stojí len nejakých 15EUR, len že to objednávajú len spolu, tak sa pôjdeme pozrieť na bábo aj na 3D o pár týždňov, stále sa schováva, tak snáď aspoň tam ukáže, čo vlastne je :D

daimon
4. sep 2012

@ellysa tento test je vraj presnejší a lepší ako tripple testy aspoň sa nemusí čakat do 16tt, tá klinika je niekde na začiatku a na hlavnej ceste?nech tam neblúdim : )

ellysa
4. sep 2012

@daimon áno ako vchádzaš do mesta je ten kruháč, zídeš dole kopcom a na semafore doľava na hlavnú ulicu a je to asi 200-300 m na pravej strane na tej hlavnej ulici 😉

daimon
4. sep 2012

@ellysa pekne drahá klinika, skoro som odpadla, že 190e, ale v Hainburguto stojí 140 e a vraj majú nátresk, tak ma poslal sem, ten gin-fivje kde u nás?

daimon
4. sep 2012

@ellysa díky za navigáciu : ), idem pokukat ešte niečo do Parndorfu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre