Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

lilalila
16. nov 2012

Ahojte
Nemate niektora kontakt na nejaku hebamme -slovenku co pracuje v rakusku? Niekde co najblizsie k Bratislave.
Chystam sa na ambulantny porod vo Viedni a musim si zohnat niekoho kto by potom po porode mna a babatko prisiel parkrat zkontrolovat a urobil novorodencovi aj potrebne vysetrenia( odber z paty alebo co je este potrebne).

A neviete od ktoreho dna su pediatri na slovensku ochotni zobrat babatko do svojej starostlivosti?

eniii
16. nov 2012

@kociskova no baby ja som chodila k Loksovi a pocula som na neho vselico, ale ku mne bol mily a starostlivy, a akurat som rodila cez jeho sluzbu takze aj cisarsky mi robil on a aj sa prisiel vzdy za mnou pozriet a zaujimal sa ako sa mam...

eniii
16. nov 2012

@dani84 @luckalucka83 @ellysa @raa2 @ivka03 baby ja kludne aj zajtra ak by ste mali cas 🙂 najlepsie vzdy poobede este kym je svetlo
a Iviiii blahozelaaaaam, uzasna novinka!!!!!! a aky krasny datum, tiez som 14.jun 🙂

kociskova
16. nov 2012

@eniii tiež naňho nemožem povedať nič zlé, za mnou tiež chodil a staral sa, až mi to prišlo niekedy blbé aj v nemocnici niekedy pozerali, ako keby som bola jeho rodina alebo niečo také, ale tiež som naňho aj počula od viacerých mimo toho všeličo.........

dani84
16. nov 2012

@eniii @luckalucka83 @ellysa @raa2 @ivka03 babule, ja zajtra nemozem, lebo mam poobede rande s manzelikom vo dvojici (candle dinner 😵 ) A mala bude od obeda do nedele u svokrusi... Takze potom hocikedy 😉

eniii
16. nov 2012

@dani84 @luckalucka83 @ellysa @raa2 @ivka03 a co tak v utorok napriklad o 13tej? 😉

dani84
16. nov 2012

@eniii my prave vtedy spime, ale nevadi, natiahnem ju a aspon si dam s vami v klude kavicku 😉 Moze byt...

eniii
16. nov 2012

@dani84 Dani ved aj inu hodinu, to som len tak navrhla, mne je jedno lebo moja nema rezim, teda ma, ale meni si ho casto 😀 tak kludne aj neskor...

lilalila
16. nov 2012

Nenasla by sa nejaka hebamme- slovenka napr.v Hainburgu?☹

luckalucka83
17. nov 2012

@lilalila
Ja poynam jednu sestricku, ale ona nie je hebamme, robi v Hainburgu, moyno bz si mohla yajst priamo do porodnice sa opytat, viem o jednej slovenke hebamme, mozno najlepsie osobne skusit

ellysa
17. nov 2012

babule my dnes máme návštevu, ale ani čas medzi 12-14.00 to spávame

lilalila
17. nov 2012

@luckalucka83
Ja by som prave potrebovala tel cislo alebo mail na nejaku hebamme - slovenku, asi teda z toho hainburgu. Ci by vobec bola ochotna k nam do BA chodit po porode cca koncom januara, zac. februara na kontroly, ci take nieco robia a za kolko, to by stacilo sa len telefonicky dohodnut.
Zkusala som hladat na stranke hainburg nemocnice, ale nenasla som.

kociskova
18. nov 2012

@lilalila ahoj, keď si dáš www.hainburg.lknoe.at tam na spodku nájdeš tel.číslo🙂

luckalucka83
19. nov 2012

@eniii @dani84 @brudra @ellysa @raa2 @ivka03
no Mato tiez spava do tej druhej, tretej, ako kedy,
nam by to pasovalo mozno skor z rana, tak okolo 9 tej, mohlo by byt, ci ani nie?
a nie, prisposobime sa
a kde dame stretko?

brudra
19. nov 2012

@luckalucka83 @eniii @dani84 @ellysa @raa2 @ivka03 ja v utorok nemôžem mám doma 3 deti 🙂

ivka03
19. nov 2012

@brudra @luckalucka83 @eniii @dani84 @ellysa @raa2 kocky, ja v utorok mozem iba do 14.oo, potom mame lekara. Alebo aj o 15.oo by som este mohla. A dnes nemame nic, takze ak by niektora z vas mohla aj dnes, pridam sa 🙂

eniii
19. nov 2012

@dani84 @luckalucka83 @ellysa @raa2 @ivka03 baby my vstavame o 10, kym sa naranajkujeme a vychystame tak najskor o 11 by sme boli v Hainburgu....tak by mohol byt ten cas ze 11.00??? 🙂 to sa mi zda ze nikto vtedy nic nemal ak dobre citam...a ak by bolo velmi skaredo tak Nagelreiter? ak sa bude dat tak prechadzka niekde okolo nemocky?

ellysa
19. nov 2012

@eniii zajtra by to šlo, a asi aj v stredu nakoľko predpokladám, že prvý deň malú ešte nenechám v škôlke až do 12 tej

raa2
19. nov 2012

@ivka03 gratulujem k tehu, nech ti to rychlo ubieha, ste planovali ?

ellysa
19. nov 2012

@eniii a to vstávanie o 10 závidím, to som ešte veru nezažila 😀 , my dnes 5.07

ivka03
19. nov 2012

@martinka1981 Dakujem za povzbudenie 😉, moj drobec je celko, v pohode, ziadne strasne revy, fakt len mimoriadne. Teraz mame take narocnejsie obdobie, este nechodi, len popri nabytku a gauci, vsetko skusa, otvara... tak musim stale za nim. A rozmyslam teraz len nad takymi praktickymi vecami ako: co s postielkou, od kedy dat Samka na vacsiu postel, aky kocik a tak... inak este vobec nemam z toho stres, ze to zvladnem, je jasne, ved musim 😉 skor sa tesim, ako sa budu neskor spolu hrat.

ivka03
19. nov 2012

@dani84
@raa2 Dakujem baby... ano planovali sme 🙂

ivka03
19. nov 2012

@eniii @dani84 @luckalucka83 @ellysa @raa2 Ak uz budem naspat od lekara, pridam sa o 11.00 🙂

martinka1981
autor
19. nov 2012

@ivka03 neni za čo 😉
všetko sa samo vyvinie,netreba sa bať.
Nooo že sa budu hrať tie moje som sa aj ja tešila ale zatial je to ojedinely ukaz a ak sa to stane tak sa idem roztopiť od radosti 😀 väčšinou sa hadaju a naťahuju a tie iste hračky,ceruzky atd. 😝 ale tak dufam že bude aj lepšie 😎

luckalucka83
20. nov 2012

ivka03 @eniii @dani84 @ellysa @raa2
ockz Mato chodieva medyi 11 tou a pol 12 tou spavat, mz budeme von od desiatej, ak niektora pridete skor, hlaste sa 🙂
skusime vas do tej 11 tej pockat 🙂

ballenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ballenka
20. nov 2012

😔 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

eniii
20. nov 2012

@ballenka ucis sa davat smajlikov? 🙂

martinka1981
autor
20. nov 2012

Moje nervy!!!!

brudra
21. nov 2012

baby ktoré ste poznali šéfku Hebamme Edith, včera zomrela pri tragickej autonehode 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre