Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

jana0706
3. nov 2011

inak nam ten slovensky lekar v porodnici robil aj ultrazvukove snimky klbikov na nohach, ibaze on nie je ortoped a v porodnici na to ani nemaju specialny ultrazvuk - robi sa to na tom istom kde vysetruju aj tehotne zeny, no a nam to vysetrenie nevyslo dobre, ale sam lekar mi povedal ze on nie je ortoped a tym padom mam maleho pre istotu balit nasiroko, ale treba pockat co povie ortoped - napisali nam do knizky ze mame ist k ortopedovi uz v stvrtom tyzdni (normalne sa chodi tusim v siestom az osmom)...ale mne sa nechcelo tolko cakat a objednali sme sa hned k sukromnemu ortopedovi v BA ktory maleho vysetril a povedal ze vsetko je v poriadku...buduci tyzden ideme na tu predpisanu kontrolu do Rakuska tak dufam ze aj tam nam to potvrdia...

jana0706
3. nov 2011

@martinka1981 tak chystate narodeninovu oslavu, co - prajem vsetko najlepsie 🙂

martinka1981
autor
3. nov 2011

@jana0706 dakujeme 😉
Neboli ste v BA u dr.Kusina??

jana0706
3. nov 2011

@martinka1981 presne tam 🙂

martinka1981
autor
3. nov 2011

@jana0706 aj my sme tam boli s oboma babami 😉 fešak doktorko 😉

jana0706
3. nov 2011

@martinka1981 no dufam ze je to odbornik, lebo povedal ze maly ma klbiky v spravnom tvare, takze nemam uz balit nasiroko, akurat jadierka este nemame vyvinute...na internete som citala rozne nazory - niekomu povedali to co nam, ze ked su klbiky v poriadku nasiroko balit netreba, a ini zastavali nazor ze treba balit nasiroko aj vtedy ked este nie su jadierka vyvinute...ja sa riadim tym co povedal Dr. Kusin a nebalim, uvidim este co buduci tyzden v AT povedia...
Este na inu temu - nedavala si dcerky niekde v BA fotit nejakemu dobremu fotografovi? ak ano tak mi prosim odporuc kontakt, kludne aj cez IP, dakujem pekne

martinka1981
autor
3. nov 2011

@jana0706 kludne sa riad nim,my sme tiež nebalili naširoko a všetko je ok. Ani v AT sa nebali naširoko 😉
Fuu,ja som deti nedavala fotiť lebo moj drahy ma nakupene foťaky ako profesional 😀 a dokonca sme mali aj minilab.
Ale viem že k nam chodili fotografky čo fotili detičky tak sa ho spytam či ma neaky kontakt 🙂 dam vedieť potom do IP.

luckalucka83
3. nov 2011

@martinka1981
No uz sa to krati, este tri dni do terminu, tak som zvedava, kedy sa maly vypyta, zatial ziadne priznaky, nic nic nic. So psom nachodim denne kilometre, v bytovke nemame vytah, po schodoch aj 5 krat denne a nic 🙂)
Tak budete oslavovat narodeniny 🙂 Musi to byt neskutocny zazitok, priviest na svet tekho chrustika,
pozdravujem malu oslavenkynu 🙂

martinka1981
autor
3. nov 2011

@luckalucka83 tak predporodny trening maš dobry 😉
No oslava bude v sobotu 🙂
Čoskoro aj spoznaš ten pocit neboj 😉
Prajem všetko dobre,nech všetko dobre dopadne 😵

ellysa
3. nov 2011

@luckalucka83 jemine už len tri dni ??? no tak prajem nech už je to za tebou a užívaš si drobca 🙂

raa2
3. nov 2011

@luckalucka83 to som sa aj ja nachodila a ani za svet nechcel ist von 😕 ja som vyskusala skoro vsetko, okrem umyvania okien, lebo v januari riadna zima vonku bola a nezdalo sa mi to vhodne 😀 aj ja ti prajem nech mas rychly porod a vsetko je v poriadku 😉

brudra
3. nov 2011

@jana0706 pozri si www.fotobodka.sk, je to mlada baba ale z Pezinka, my sme sa tam boli fotit pred mesiacom a sme spokojny s fotkami

jana0706
3. nov 2011

@brudra dakujem za radu, pozriem 🙂

ellysa
4. nov 2011

@raa2 jemine ja neviem, ako čas letí a ty už 15 tt??? mne včera tiež jedna kamoška z hainburgu oznámila, že čaká druhé, no začína ma to nejak ťahať na druhé baby, len sa sťahujeme budúci rok v lete a nechcem akurát vtedy rodiť, alebo mať pár týždňové bábo, ale asi po vianociach sa rada pridám k vám tehuľkám 😀

raa2
4. nov 2011

@ellysa kam sa stahujete? ved vianoce su tu uz za chvilku, tak mozes zacat pomaly snazilkovat 😉 ci sa bojis ze to bude na prvy sup ???

ellysa
4. nov 2011

@raa2 u nás to bolo vždy na prvý šup, len potom bol problém 😕
ostávame v hainburgu, len do iného bytu

luckalucka83
5. nov 2011

Pytala som sa na toho slovenskeho pediatra, tak ze on robi v MIstelbachu a odtial chodia detski lekari do Hainburgu a striedaju sa, tak ze niekedy pride aj on, ale ambulanciu nema. Tot info z nemocky 🙂

eniii
5. nov 2011

@luckalucka83 Teba by to malo podľa termínu už zajtra čakať, jeeej 🙂 drž sa! dnes ráno akurát kamoška porodila krásneho chlapčeka

martinka1981
autor
5. nov 2011

@luckalucka83 no škoda že nema ambulanciu 😖
ale dakujeme za info 😉

luckalucka83
6. nov 2011

@eniii
No termin mam na slovenskej teh. knizke zajtra a na rakuskej dnes 😕 Juj dakujem za podporu, uz sa zacinam tak ze ozajsky bat 😅

ivka03
6. nov 2011

@luckalucka83 Neboj Luci, urcite to vsetko dobre dopadne, myslim na teba 🙂

luckalucka83
6. nov 2011

@ivka03
Dakujem Ivka, dam hned vediet, keby nieco 🙂 Ale mozno stihneme este aj nejaku horucu coko tento tyzden 😵

raa2
7. nov 2011

@luckalucka83 ako? este 2v1? prajem ti nech je to uz coskoro a rychle 🙂

raa2
7. nov 2011

@eniii kde vo wolfsthale byvate?

luckalucka83
7. nov 2011

@raa2 Hlasim nezmeneny stav 2v1 🙂 som zvedava dokedy,
juj dakujem, hlavne, nech je to rychle 😕

ellysa
7. nov 2011

@luckalucka83 no najvyšší čas začať leštiť zrkadlá 😀 😀

eniii
7. nov 2011

@raa2 no presnu adresu sem asi pisat nebudem, Wolfstahl je aj tak malicky ;) zachvilu sa tam stahujeme, budeme "susedky" ? 🙂

ivka03
7. nov 2011

@luckalucka83 Uvidime, kto bude skor, ci horuca coko alebo tvoj drobec 😉 😀

ildicka
7. nov 2011

@eniii ahoj.prepac, ale nebola som tu niekolko dni. Nemocnica je super, uz som tu raz lezala, takze mozem povedat, ze personal je mily a vsetci su velmi ochotni. Obhliadka bola tiez super, odpovedia ti na vsetky otazky a zaroven ti vsetko poukazuju.

ildicka
7. nov 2011

@luckalucka83 ty si este doma???? Ja som tu uz davno nebola a dnes som sa sem prihlasila kvoli tebe lebo som zvedava, ze ci to uz mas za sebou. Teda ty sa drzis 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre