Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

dani84
8. jan 2012

baby, chcela som sa spytat, @ivka03 je este 2v1 alebo uz to ma za sebou?

luckalucka83
8. jan 2012

@dani84
Ahoj Dani, @ivka03 je asi este 2v1, sledujem telefon, ale zatial nehlasila zmeneny stav 🙂

eniii
8. jan 2012

podla mna aj Ivkin pokladik caka na nejaky magic datum, zeby 11.1.? 🙂 🙂

dani84
8. jan 2012

@eniii jeej, no to by bolo pekne 😵 A vy sa ako mate'? Uz byvate v domceku?

eniii
8. jan 2012

@dani84 este stale nebyvame, najnovsie sme sa rozhodli menit aj celu kuchynu, ale dalsie 2 izby su hotove a uz len obyvacka 🙂 take 2-3 tyzdne to este asi potrva...
a vy sa mate ako, prve vianoce v trojici, to muselo byt uzasne 🙂

dani84
8. jan 2012

@eniii Vianoce boli super 😵 Celine teda este nic z toho nechapala, ale podostavala kopec darcekov... Mame sa fajn, mala je coraz zivsia, stale sa usmieva a komunikuje s okolim 😵

yanus
8. jan 2012

@martinka1981 Tvoja diskusia ma uz 100 stran, chvalim Ta za tvoju odhodlanost, vernost a pristupnost, tukneme si hadam aj s niecim sladkym napenenym coskoro 😉 😀 😀 😀 😀

dani84
8. jan 2012

Babyyyyy, prave mi pisala @ivka03, Samuel sa narodil dnes rano o 8:00 - 2930g a 48 cm 😵 Juuuuuj Ivka obrovska gratulka a vela krasnych chvil prajeme 😵

luckalucka83
8. jan 2012

Prave som sla napisat, ze Ivka ma Samka 🙂 Danka, predbehla si ma 😅
Ivi blahozelame 🙂

eniii
8. jan 2012

@ivka03 veeeeeeeelmi silno blahozelam k Samkovi 🙂 vela zdravicka a krasnych spolocnych chvil 🙂

martinka1981
autor
8. jan 2012

@yanus 😀 😀 😀 ani som si nevšimla.Ale dakujem.
Zajtra si ťukame,dovodov mame viac 😀 😀

@ivka03 gratulujem aj ja,nech ste hlavne zdraví 😉

luckalucka83
9. jan 2012

Konecne mam v rukach slovensky rodny list, asi ho posielali po holubovi 🙂 Mato ma super rodne cislo pred lomitkom: 111111 😀

brudra
9. jan 2012

@ivka03 Ivka blahoželám k Samkovi a prajem vela zdravíčka 🙂

haallo
9. jan 2012

ahojte vsetci tak mi sme uz na svete, troska skor o 1 mesiac, sice malicky ale zdravucky, volam sa Alex a narodil som sa 2.01.2012 14:34 v KH Hainburg

dani84
9. jan 2012

@haallo jeeej, tak teda gratulujeme 😵 A preco tak skoro? Sa vypytal sam drobec?

martinka1981
autor
9. jan 2012

@haallo gratulujeme k drobčekovi 🙂

brudra
9. jan 2012

@haallo gratulujem 🙂

ildicka
11. jan 2012

@haallo gratulujem, nech vam rastie pre radost 🙂

ildicka
11. jan 2012

ahojte baby, zas mam na vas otazku. ako ste to riesili s trvalym pobytom deticiek? ja mam trvaly pobyt vo viedni a tam mam malu aj nahlasenu. Ale chcela by som ju nahlasit aj na slovensku aby mohla byt poistena aj na slovensku. Ale nato musi byt aj na slovensku prihlasena na pobyt. ako ste to riesili? a kde date ockovat babätka na pneumokoka? V rakusku sa plati za kazdu injekciu 70 eur a su tri. Na slovensku su injekcie dve a su zadarmo. To mi poradil lekar. Dakujem za info. Ildiko

ildicka
11. jan 2012

@luckalucka83 to je super, ja este nemam sk rodny list. pani na ministerstve mi povedala, ze ich robia do mesiaca, takk dufam, ze to tak bude. ja som zaziadala 19. decembra a ona to na ministerstve dostala 23.decembra a povedala ze k tomuto datumu do mesiaca, takk uvidime. Inak mne pani na poistovni v rakusku povedala, ze kym mi zacne plynut materska mala by som to mat vsetko vybavene, lebo ak nevybavim matersku mala nebude poistena, lebo wochengeld sa plati iba 8 tyzdnov po porode a potom by som mala zacat poberat matersku. a ze ak to nestihnem bude to problem, lebo mala nebude poistena. ako to mate vy? dik. ildi

ildicka
11. jan 2012

@ivka03 blahozelam, vela zdravia a stastia :-ň

raa2
11. jan 2012

@ildicka poslala som ti ip

yanus
12. jan 2012

@ildicka neockujem a nebudem ockovat 😎

yanus
12. jan 2012

@ildicka co sa tyka poistenia a TP, mas ty osobne TP na SK? Odvadzala si niekedy zdravotne aj na SK? Si zdravotne poistena aj na SK?

ildicka
12. jan 2012

@yanus ja som poistena v at. pobyt mam v at.

ildicka
12. jan 2012

@yanus nebudes vobec ockovat?

ivka03
12. jan 2012

@dani84 @luckalucka83 @eniii @martinka1981 @brudra @ildicka
Ahojte kocky, dakujem vam vsetkym za gratulacie 🙂 My sme dnes prisli domov a pomalicky si zvykame.... Samko je krasnucky, vela spinka a sme stastni, ze ho mame.

eniii
13. jan 2012

@ivka03 to musi byt radost doma s malym drobcom, juj 🙂 drzte sa a daj vediet potom niekedy ked pojdes kocikovat... 🙂

yanus
13. jan 2012

@ivka03
- nie nebudem, precitaj si zopar tem a diskusii o ockovani, mohlo by ta zaujimat tato tema, ako dokazes ockovanim ohrozovat svoje dieta, bola by som zvedava ci by pracovnici pharma firiem zaockovali svoje deti tymito vakcinami pre absolutne iny typ pneumokoku s akym by mohlo tvoje dieta prijst v Europe do styku
- pokial chces aby dieta malo TP na SK, musis byt aj ty prihlasena na TP na SK, potom mozes ziadat AT poistovnu o e-formular a ist s tym do nasej SK poistovne nech ta prepoistia aj na SK (vramci dohovoru s EU) a nasledne pripoistit aj svoje dieta. Ale ja by som to nerobila, AT zdravotnictvo je na neporovnatelnej urovni ;)

yanus
13. jan 2012

@ildicka - nie nebudem, precitaj si zopar tem a diskusii o ockovani, mohlo by ta zaujimat tato tema, ako dokazes ockovanim ohrozovat svoje dieta, bola by som zvedava ci by pracovnici pharma firiem zaockovali svoje deti tymito vakcinami pre absolutne iny typ pneumokoku s akym by mohlo tvoje dieta prijst v Europe do styku
- pokial chces aby dieta malo TP na SK, musis byt aj ty prihlasena na TP na SK, potom mozes ziadat AT poistovnu o e-formular a ist s tym do nasej SK poistovne nech ta prepoistia aj na SK (vramci dohovoru s EU) a nasledne pripoistit aj svoje dieta. Ale ja by som to nerobila, AT zdravotnictvo je na neporovnatelnej urovni ;)

@ivka03 prepac to patrilo ildicke 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre