Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

martinka1981
autor
9. mar 2012

@raa2 tak že gratulujeme 😉
teda ak jej to v pondelok vyvolavali a včera porodila tak dakujem pekne 😔
ale teda počkajme si na jej referencie 🙂
dakujeme za info

martinka1981
autor
9. mar 2012

@raa2 inak ako tak pozeram tebe sa to tiež pekne krati 😉
ja som mala taky isty termin pri prvej dcerke 😉

dani84
9. mar 2012

@raa2 vdaka za info 🙂
@eniii juuuuj, obrovska gratulka k malickej 😵 😵

mauerka
9. mar 2012

@eniii Nech ste zdrave! 🙂

raa2
9. mar 2012

@martinka1981 uz aby bola polka aprila, ja uz niekedy nevladzem, hlavne z toho ze maly ma teraz vzdor a denno denne ho to chyta a som uz z toho na prasky, a ku koncu tyzdna som uz uplne hotova, uz len cakam kedy dojde mm z roboty a aspon cez vikend pomoze 😀 a som uz taka neobratna, vsetko mi trva, no des 🙂

eniii
9. mar 2012

Ahojte baby, tak som to nejak prezila a malicka Nellie prisla na svet vcera 8.3. o 19tej s mierami 50cm a 3580 g.
Bojovali sme 2 dni lebo to vyzeralo že to bude v pohode prirodzene ale po 30hodinach bolesti a trochu aj potom komplikacii musel byt cisarsky a hlavne ze malicka je zdrava a mame to uz za sebou.
Musim ale dat poklonu celemu personalu v Hainburgskej nemocnici za uzasnu starostlivost a odbornikov.

luckalucka83
9. mar 2012

@eniii
Blahozelame, zvladla si to vsetko uplne skvele a uz sa nevieme dockat malickej 🙂

luckalucka83
9. mar 2012

@raa2
Jedinkuk ale to leti, ja mam stale taky pocit, ze mas do porodu este daleko daleko a teraz kukam, ze 33tyzden 😨
Stihneme Ta este pred porodom?
Baby nedame nejake stretko ?

raa2
9. mar 2012

@luckalucka83 buduci tyzden mozem jedno poobedie alebo doobedie dojst do hainburgu na prechadzku. ste uz doma?

brudra
9. mar 2012

@eniii blahoželám, zvladla si to, hlavne je že už to máš za sebou a ste zdravučký, prajem ti skoré zotavenie, lebo viem čo to je na druhý den po cisarskom... len si opýtaj tie čipky od bolesti....tie sú neskutočne zázračné, tie ta postavia hned na nohy 🙂

brudra
9. mar 2012

@luckalucka83 @raa2 no môžme a už si tu Lucka, ked máte sa ako dopravit može byt aj slubený Hundsheim 🙂

luckalucka83
9. mar 2012

Od nedele sme zase v Hainburgu,
auto budem mat o tyzden 🙂 Tak mozeme dat teraz stretko este v Hainburgu a ten dalsi tyzden v Hundsheime 🙂

ivka03
9. mar 2012

@luckalucka83 Luci, my pojdeme plavat, ale este si nejaky ten tyzden musime pockat 😉

luckalucka83
9. mar 2012

@ivka03
Tak ja zacnem a potom sa pridam k vam, ja by som tak pravidelne s tym mojim stuplikom chcela chodievat 🙂
Vy by ste kedy chceli zacat?

ivka03
9. mar 2012

@luckalucka83 Niekedy v maji-juni, uvidime ako na tom budeme. Vraj treba aj odporucanie pediatra u babatiek

mauerka
10. mar 2012

Tak som sa konecne dnes dokopala k tomu, aby som dala vsetky papiere dohromady a prave som zalepila obalku - v pondelok posielam tam, kam vy tak rady "na vylet" 🙂 @brudra @luckalucka83

Na mojom balkone uz kvitnu sirotky - som sa doobedu "realizovala"

ildicka
11. mar 2012

@eniii GRATULUJEEEEM, nech je Nellie vzdy zdrava a stastna 🙂 🙂

ildicka
11. mar 2012

@mauerka chcela by som mat tvoju istotu, ze im to na tie urady vzdy dojde a aj to vybavia, pri mojom stasti by sa papiere urcite cestou stratili ☹ si stastny clovek ked ti to takto vychadza. dopraj aj nam trochu tvojho stastia 🙂

mauerka
12. mar 2012

@ildicka Neboj, moja, aj ja s novou vecou vzdy chodievam radsej osobne...ale ked som pred par rokmi pochopila, ze napr. toto staci poslat doporucene a vybavia to, tak vies...pohodlna som xixixi . Tak dufam, ze som to neuriekla 😉

ildicka
12. mar 2012

ahojte kocky, mohli by ste mi poradit typ na darceky pre pozvanych na krst??? Dakujem Vam. Pekny den.

luckalucka83
12. mar 2012

@ildicka
Jaj, ja netusim, ze sa davaju nejake darceky, u nas je krst nekonecna, nedoriesena tema 😕

luckalucka83
12. mar 2012

@mauerka
Mozno to aj ja nakoniec poslem postou a vylet naplanujeme niekam inam 🙂 napr. skoncime tesne pred Burckom v obchodoch 😀

raa2
12. mar 2012

@ildicka my sme pozvanym ziadne darceky nedavali, tak vobec netusim co take by ste im mohli dat...

mauerka
12. mar 2012

Ak uz mas prideleny Ordnungsbegriff /ich interne cislo z minul. roku/ tak sa to cele urcite nestrati. @luckalucka83

luckalucka83
12. mar 2012

@mauerka
oj ha, ja to idem prvy krat toto davat , tak ist radsej osobne?

ildicka
12. mar 2012

myslela som na bud nejaku cokoladku s fotkou Patricie navrchu alebo draze bonbony v tyle... u nas sa zvykne vzdy takato malickost davat. prajem vam pekny den.

brudra
12. mar 2012

@luckalucka83 asi hej 🙂 kedy ideme ?

luckalucka83
12. mar 2012

@brudra
Jani povedz kedy Ti to pasuje 🙂 Ja budem mat tak to vyzera v piatok autoooooooooo 🙂

luckalucka83
12. mar 2012

@brudra
Tak to budem hned u Teba v Hundsheime buduci tyzden kocikovat 🙂

brudra
12. mar 2012

@luckalucka83 to fakt tak skoro, ta ty budeš teraz parádnica 🙂 no ked chceš možme ist aj zajtra, alebo od stredy hlasia pekné počasie, ale ešte chcela ist aj Ivka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre