Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

mahalo
10. apr 2012

@martinka1981 diky, viem ze to tu je urcite niekolko krat, ale okrem ineho su tu xxx prispevkov od temy a ja som to hladala par minut a potom som radsej opat napisala otazku 😉 dakujem 😉

eniii
10. apr 2012

@ellysa
@raa2
@dani84
baby tak ja zajtra nic, nemam sa ani ako dostat tak skoro do Hainburgu, jedine po Wolfsthale o tom case 😒
inak mala mi zacala posledne dni strasne plakat po kazdom jedle, je tazke ju vobec nejak potom utisit, musim nejak zmenit asi stravu, chudatko malinke nech jej nejako neskodim 😢

martinka1981
autor
10. apr 2012

@mahalo neni začo 😉
keby niečo pytaj sa alebo poviem na ktorej strane sa dočitaš 😉

dani84
11. apr 2012

zienky, porazi ma, mm si vzal do roboty moje auto!!!! Tak neprideme, lebo nemame ako ☹ 😠 Auto jedno doma je, ale male, nenapracem tam kociar.... Inak som nanho nasrataaaaaaa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ivka03
11. apr 2012

@dani84 @eniii @luckalucka83 @brudra @raa2 @elysa Ahojte kocky, az teraz som sa dostala k pc. Cez velku noc sme boli na vylete na Liptove, potom sme mali navstevu - krstnu , tak som sa sem vobec nedostala.
Dnes budeme v Hainburgu, o 14.30 idem k lekarovi. Hned poobede (ak sa nam podari skoro vyrazit 😉 ) budeme kocikovat, tak ak niektora bude vonku, ozvite sa 🙂

ellysa
11. apr 2012

@dani84 nevadííííííííí, my sme boli s @raa2 nachvíľku na ihrisku, som rada, že som ich videla ešte pred rozpadom 😀 tak nabudúce sa hádam stretneme viaceré 😉 a stále platí, že kľudne môžeme aj my zbehnúť do wolfsthalu, máte tam nejaké ihrisko, alebo kúsok trávy kde sa môže moja žaba vyskákať?

raa2
11. apr 2012

@ellysa mame tu dve ihriska dokonca, takze nie je problem 🙂

ellysa
11. apr 2012

@raa2 oka super, viem, že sa pýtam, ako keby ste bývali na konci sveta, ale tak ja poznám len stanicu a hlavnú cestu 😀 😀 😀

raa2
11. apr 2012

@ellysa stanicu mame tiez na skok, no ved dojdes a ta prevedieme po wolfsthale.

eniii
11. apr 2012

@ellysa @raa2 @ivka03 @dani84 @luckalucka83 @brudra
baby dali by sme najblizsie kocikovanie po Wolfsthale? 😉 to by bolo super, ani ja tu este vsetky cesticky nepoznam, nas @raa2 prevedie, sice to neviem ci ju stihame este 2v1 😵

dani84
11. apr 2012

@ivka03
@eniii
@raa2
@ellysa @luckalucka83 zienky, mm som vycistila zaludok!! 😠 😠 Ze on na to zabudol, no dakujem pekne 😝 😅 Tak odteraz mam svoje "big" auto stale 😉

dani84
11. apr 2012

@eniii jasne, ja dojdem kdekolvek 😉

luckalucka83
12. apr 2012

@eniii
jasne 🙂)) kedy a kde?? 🙂

ivka03
12. apr 2012

@eniii aj ja sa pridam, ked nebudem prave niekde daleko od vas 🙂

eniii
12. apr 2012

@dani84 @luckalucka83 @ivka03 @raa2 @ellysa @brudra
baby co tak tuto sobotu, nedelu? ak by sa aj nedal Wolfsthal a nebude to nejak skoro rano, tak aj do Hainburgu viem prist...uz by sme vas velmi radi s Nelinkou videli 😀

brudra
13. apr 2012

@eniii ja este tento vikend som na vychode, ale od pondelka uz mozem 🙂

raa2
13. apr 2012

@eniii ja uvidim ako sa dohodnete a ako sa budem citit. dnes som bola rada ze sme dosli na ihrisko a tam sme zakvasili na 2 hodky 🙂 nejako je uz vsetko pre mna narocne 🙂

eniii
13. apr 2012

@raa2 tak to si este velmi cerstvo pamatam tie stavy tesne "pred", mne sa uz nechcelo ani len vstat z gauca 😀
juj nech je uz malinka tu 😉

luckalucka83
14. apr 2012

Tak dajme kocky stretko niekedy bucudi tyzden doobeda, Mato je zase naspat v rezime ze od desiatej spi tak nym by to pasovalo doobeda najlepsie, mozeme dojst aj do Wolfsthalu 🙂 Tesim sa

brudra
15. apr 2012

@luckalucka83 my by sme mohli od stredy moze byt Wolfsthal alebo aj Hundsheim 🙂

ellysa
16. apr 2012

babule ja môžem tento týždeň, okrem piatku a budúci sme celý na Orave

eniii
16. apr 2012

ja tiez mozem hocikedy okrem tejto stredy, to mame lekarov...juj tazke je zladit tolko kocikov 😀

brudra
16. apr 2012

a stvrtok vam vyhovuje

eniii
16. apr 2012

@brudra ano ja mozem, a to budeme silno spominat a drzat palce @raa2 lebo jej dievcatko pojde zrovna na svet 😉

brudra
17. apr 2012

@eniii ach veru @raa2 ty už ideš dnes na príjem 😒 držím ti palce nech všetko dobre dopadne 🙂

ellysa
17. apr 2012

@brudra
@brudra aj my môžeme vo štvrtok je jedno kde, len uvidím, či sa s drobcami zhodneme v čase 😀

raa2
17. apr 2012

@brudra srdco drahe zajtra idem na prijem 😉 vo stvrtok na mna myslite pri kocikovani ako ma krajaju, teda ak sa nevypyta skor 🙂 ale stisam a drzim nohy pri sebe 🙂

luckalucka83
17. apr 2012

Kocky ja idem vo stvrtok do servisu s autom, podte kocarovat v piatok 😅

eniii
17. apr 2012

@luckalucka83 mozme aj v piatok kludne 🙂

yanus
17. apr 2012

@raa2 drzim palce, nech spinal je kvalitne namiesany a nech mozes kychnut bezbolestne co najskor ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre