Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

luckalucka83
16. okt 2011

@raa2 ellysa @brudra @ildicka @ivka03

Moze byt 🙂
A kam pojdeme? Myslite, alebo nebude vam vadit, ak dojdem aj s hafanom? Mam to riadny kusisko peso z domu a aspon sa prejde aj ona,
tesim sa 🙂

luckalucka83
16. okt 2011

@ellit
Ahoj 🙂

ja idem na CTG v piatok, tak sa mozem opytat, ako je to s cenami pre samoplatcov, uz si to aj pisem, aby som nezabudla 🙂

luckalucka83
16. okt 2011

@jana0706
@raa2
@ellysa
Kocky, ktore uz mate porod v Hainburgu za sebou, chcem sa vas opytat, co si mam vziat na oblecenie na samotny porod (nie potom), viac menej do toho enspanungsraumu, nech mam vsetko pripravene, ved kazu chvilu to moze prist 🙂
Dakujem 🙂

ellit
16. okt 2011

@luckalucka83 dakujem, si hrozne zlatunka, lebo to co aj tu clovek cita o par stran dozadu, uz nieje aktualne. Dakujem velmi

ellysa
16. okt 2011

@luckalucka83 dajú ti erárnu košeľu, takú veeeeeeeeelice "peknú" 😀 😀 😀 , mini

raa2
16. okt 2011

@luckalucka83 mne nevadi havo a myslim ze ani matkovi a dalli mi erarnu koselu, sice som nakoniec cisarskym rodila 🙂 ja som si ale potom na dalsi den uz obliekla svoje veci 😉

brudra
16. okt 2011

@raa2 @ellysa @luckalucka83 @ildicka @ivka03 može byt o pol 10 pred kostolom, teším sa na Vás 🙂

raa2
16. okt 2011

my tam budeme 🙂 pekny vecer, ideme kukat tv 🙂

jana0706
16. okt 2011

@luckalucka83 aj ja som tusim bola v erarnej koseli...ale mozes tam byt kludne aj vo svojich pohodlnych veciach a tu erarnu koselu si obliect trebars az tesne pred tym kym prejdes do porodnej saly na druhu dobu (ked napriklad vides von z vane - inak ta vana je fakt dobry napad, ak to bude mozne urcite si nechaj napustit vodu, tie posledne kontrakcie boli pre mna vo vode znesitelnejsie)...inak ja som sa dost v noci potila takze sa mi aj tie dalsie dni hodili tie erarne kosele, striedala som si ich so svojimi vlastnymi, manzel nemusel doma tolko prat 🙂

ivka03
16. okt 2011

@brudra @raa2 @ellysa @luckalucka83 @ildicka
Kocky, mne to zajtra nevychadza ☹ mam nejake vybavovacky v BA. Tak si uzite stretko, na dalsie uz sa snad vidime 😉

evko1
16. okt 2011

@ellit
@martinka1981
S nižšou sumou, ako píše Martinka 1981 by som ani náhodou nepočítala, minule sme sa o tom rozprávali a ja si už nepamätám, či 680 alebo 860, práveže to zvýšili konštatovala PA Jana ☹

ellysa
17. okt 2011

babule, ja sa dnes yo stretka ospravedlňujem, malá od rána hnačkuje ☹

raa2
17. okt 2011

baby ani ja to na tu pol 10 nestiham, maly mi akurat vstal, tak najskor by sme vedeli dojst vlakom co ide o 956, lebo ten o 856 nestihame 😒 len nemam na vas cislo, tak asi zo stretka nic nebude ☹

brudra
17. okt 2011

@raa2 nevadí snad nabudúce, aj sme vraveli že keby sme aspon mali na seba tel. čislo, že si možme dat vediet, nakoniec sme boli dve 😀

brudra
17. okt 2011

@ellysa nevadí, nech sa malá len rýchle uzdraví 😉

ellysa
17. okt 2011

@brudra no dobre že sme nešli, už s malou trónime obe, tak by sme vás len nakazili 🙄

brudra
17. okt 2011

@ellysa ja som to mala minulí štvrtok, asi je niečo vo vzduchu, bola to síce len jednodnová záležitost, ale nebola som schopná stat ani len z postele 😖

raa2
17. okt 2011

@brudra ak bude stretko este,t ak mi date povinne telefonne cislo 🙂
@ellysa prajem vam rychle uzdravenie!!

ivka03
17. okt 2011

@brudra @raa2 @ellysa @luckalucka83 @ildicka
kocky, naozaj by sme si mali asi nabuduce vymenit navzajom tel.cisla, je to praktickejsie, ak niektora z nas nahle nemoze prist... 🙂

ildicka
17. okt 2011

ahojte, ja som tu nebola cez vikend, takze som sa az dnes dozvedela o stretku. Skoda. Snad mi to nabuduce vyjde. Moj mobil: 0904266906. pekny vecer. ildi

ildicka
17. okt 2011

@ivka03 ozaj este som sa chcela opytat, ze ako to robite ked chcete viacerym poslat spravu naraz. ja som tu pomerne nova a toto zial neviem ☹ . dakujem

brudra
17. okt 2011

@ildicka no to neviem ani ja, tiež som sa to chcela už opýtať, ja si kopírujem mená 🙂

ellysa
17. okt 2011

@ildicka tiež len kopírujem

raa2
17. okt 2011

@ildicka ja tiez kopirujem 🙂

ivka03
17. okt 2011

@brudra @raa2 @ellysa @luckalucka83 @ildicka
skopirujem mena, pred kazde dam ale "zavinac" 🙂

luckalucka83
18. okt 2011

@ivka03 @brudra @raa2 @ellysa @ildicka

No kocky, tak sme to zachranili my s Jankou to stretko 🙂
Leni skore uzdravenie a ked budete fit tak sa nam snad podari sa stretnut , ale povinne vsetky spolu 🙂)))

ivka03
18. okt 2011

@luckalucka83 @brudra @raa2 @ellysa @ildicka
Nabuduce by som sa aj ja rada zase pridala 🙂

brudra
18. okt 2011

@luckalucka83 vieš čo je to Morgenrock - župan 😀

luckalucka83
19. okt 2011

@brudra
jaaaaaaj, ze zupan a ja ze aka ranna suknicka to bude 🙂)

luckalucka83
19. okt 2011

@ivka03 @brudra @raa2 @ellysa @ildicka

Tak kedy dame nabuduce? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre