Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

martinka1981
autor
24. feb 2012

@hoogy no ved jasne,pri prvej som tam tiež bola asi 4 dni ale to som sa tiež pytala už domov lebo mi bolo na dlho a smutno.
Inak to je super ked byvaš v AT a možeš takto rodiť a hebamme chodi domov 😉 keby som aj ja byvala v AT isto tak rodim aj druhe babo 😉 doma je doma,nech si hovori kto chce čo chce 😉

mauerka
24. feb 2012

@luckalucka83 Neviem ci poznas rekreac. oblast Drienica-Lysa. Tak tam mame chalupu. Ja som povodne zo Sabinova, ale nemavam nikdy myslienky o navrate natrvalo. Mne sa v HB dobre byva a tym sem tam vypadnut, zaspominat, uzit zimu a vratit sa domov.

hoogy
24. feb 2012

@martinka1981 aj ja si myslim a mm sa toho najprv bal predsa len je to ine ako na sk.ale stretli sme kamaratku tiez tu rodila oboch synov ambulatne a tak si to vychvalovala,ze aj mm nalomila 😀 tak sa pojdeme este informovat do nemocnice a uvidime. 😉

martinka1981
autor
24. feb 2012

@hoogy ja si myslim že ked prebehne všetko tak ako ma a budete ok ,neni dovod aby si nemohla odisť po tych 6 hodinach ,keby nahodou si rodila v noci tak rano odideš 😉
aj ked lekarom sa to asi velmi pačiť nebude,predsa len maju z teba peniaze 😎 ale tak hadam su zvyknutí a rakušanky tak rodia,nie? 😀
No idem ja,mladšiu uložiť na spanok,mladšej pustiť Toy story a ja potom hajde pracovať 😀 😝

hoogy
24. feb 2012

@martinka1981 su tu na to zvyknuty myslim 🙂 ale dakujem za podporu. no uvidim ci a ako sa to bude cele dat. 😉

martinka1981
autor
24. feb 2012

@hoogy ja poznam jednu babu čo rodila v Hain.ambulantne,resp.prišla tam porodiť a chcela isť domov. Myslim že nešlo o ambul.porod ale podpisala reverz a šla domov.Ale ona byva na SK.
Tak držim palce nech to dopadne podla tvojich predstav a popripade nas potom informuj čo a ako 😉 ja som celkom zvedava osoba 😀 😎
Tak zatial pa

luckalucka83
24. feb 2012

@hoogy
Jasne, pri druhom je to asi uz ine, a s tou Hembamme to je skvele, ked pride domov a popozera tak to je na nezaplatenie, aj mm pomoze tak super 🙂

eniii
24. feb 2012

Ahojte kocky, ja este stale fucim s bruskom, Loksa sa vyjadril ze by bolo dobre v stredu uz mozno aj vyvolat, ze už je dost velka, oficialny termin mam az o 10 dni,tak neviem 😕
už sa aj malinko hybe

luckalucka83
24. feb 2012

@eniii
Moja, tak budeme na Teba mysliet, ze az.
A kedy ides zase nakontrolu?

hoogy
24. feb 2012

@martinka1981 jasne urcite ked to vyjde tak vas budem informovat 🙂

martinka1981
autor
24. feb 2012

@eniii fuuu tak už sa to nezadržatelne bliži 😝 ja som mala tiež obidva porody vyvlavane 😝 na jednej strane strach a na druhej ulava že to už budeš mať za sebou 😉 a možno to malinka vyrieši za vas a pride čoskoro na svet 😎

eniii
24. feb 2012

@luckalucka83 dakujem, snad sa malej bude chciet ist aj samej, v utorok mam CTG a ze do stredy ked neporodim tak asi ta vyvolavacka ma caka
Matko sa ma ako, boli to tie zubky nakoniec?
@raa2 ty sa ako citis? Konecne uz normal pocasie tu 🙂
@martinka1981 a ako dlho si prenasala?

martinka1981
autor
24. feb 2012

@eniii prvu iba 4 dni ale my sme to tak chceli že vyvolať ,nech to vieme neako zariadiť aby mohol byť drahy pri mne 😝 a druhe sme tiež vyvolali 3 dni pred terminom z podobnych dovodov a tam ešte aj Miška bola lebo s nikym nechcela byť a muž chcel byť so mnou,tak ju varoval jeho mladši syn/toho zniesla pri sebe/ a dozor robila babka 😀 😝

raa2
24. feb 2012

@hoogy ten reverz budes musieť podpísať,oni si nevezmu na triko že ťa pustili len tak.

raa2
24. feb 2012

@eniii dobre len uz velko 😀 Zajtra prídeme domov,tak ak budes chcieť tak dojdi napr.v pondelok na kavicku 🙂

eniii
25. feb 2012

@raa2 super,zastavim sa 😉

raa2
25. feb 2012

@eniii super, daj vediet kedy ta mame cakat, ci prides aj s manzelom? mozme do tej 16 v pondelok, lebo potom idem k tomu Urbanovi,ostatne dni, je nam jedno 🙂

luckalucka83
26. feb 2012

@eniii
Mala bude najlepsie vediet, ze kedy sa vypyta 🙂 Ja som tiez skusala vselico mozne, len aby Mato uz bol na svete a nic, zaidne zarucene babske recepty nepomohli 🙂
drz sa Enii, myslime na Teba siiiiiilno

luckalucka83
27. feb 2012

@mauerka
Juj nepoznam 🙂
Ja by som sa zase hned vratila domov, pre mna Hainburg vobec nie je domovom, skor len taka docasna, prechodna stanica, neviem si tu nijak zvyknut 😖

luckalucka83
27. feb 2012

@brudra
Jani, uz si bola v tom Brucku?

mauerka
27. feb 2012

@luckalucka83 Tak to ma mrzi, ja sa tu po rokoch stravenych v spinavej BA teda citim velmi dobre 🙂

brudra
27. feb 2012

@luckalucka83 ne nebola som, dobre že si pripomenula, lebo mi to nejak vypadlo 😀 , my sme sa včera vrátili z východu a ty si este v PP ?

luckalucka83
27. feb 2012

@brudra
A ako dopadli krstiny?
Ano, ja som este v PP, pridem po volbych, este si zvolim lepsiu buducnost a pridem 🙂 Ak nahodou dovtedy nepojdes, tak pojdem s Tebou, ved sa tam chystame uz cele tyzdne 😀

luckalucka83
27. feb 2012

@mauerka
V Ba som nikdy nebyvala a ani by ma tam nik nedostal 😀
Hainburg je krasny, len keby som tu mala rodinu hned je to o niecom inom, tym ze sme tu s muzom uplne sami, tak asi preto si tu nevieme zvyknut, my sme obaja tak na rodinu naviazani, na take spolocne grilovacky, vylety, obedy a tak. Vsetkym komplet mame na vychode, tu sme az my.
Ked sa vratim z PP mohli by sme dat stretko niekedy konecne 🙂

mauerka
27. feb 2012

Tak ja dufam, ze hej, ked uz bude vonku pekne, tak sa vyvencime 🙂

ivka03
27. feb 2012

@eniii Myslim aj ja na teba, zachvilocku uz si na rade 🙂 Drzim palce, snad sa mala vypyta aj sama... 🙂

ivka03
27. feb 2012

@luckalucka83 @brudra Kocky, co to vybavujete v tom Brucku? Aby som nahodou na nieco ja tiez nezabudla... 😉

brudra
27. feb 2012

@ivka03 chceme odniest papiere na Finanzamt 😉

ivka03
27. feb 2012

@brudra na rodinne pridavky? ci ake?

luckalucka83
27. feb 2012

Baby nechcete ist niektora do Ba do salonu na kuru brazilskym keratinom? Kupil mi to mm, len potom som zistila, ze to uhladzuje a trosku narovnava vlasy, ja uz sice skoro ziadne vlny nemam, ale stale dufam, ze sa mi vratia naspat ked dokojim, tak nechcem aby to prepadlo, bola by toho skoda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre