Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

ildicka
25. jan 2012

@luckalucka83 teraz su to dve ziadosti, jedna je ziadost o prispevok pri narodeni dietata a druha je ziadost o pridavok k prispevku pri narodeni dietata, obe maju dve strany. a nieje ani na jednom kolonka pre pediatra. nevadi spytam sa na urade. diky

martinka1981
autor
25. jan 2012

@ildicka odkial maš tie tlačiva? Z netu??
Najlepšie je isť si vypytať na urad lebo ja ked som to vybavovala tak na nete mali stare a znova som to musela všetko vybavovať 🙄 tak pozor na to.

dani84
26. jan 2012

Ahojte zienky, pridavam fotos zo vcerajsieho kocikovania v Hainburgu 🙂

eniii
26. jan 2012

ahojte, aj ja tie 2 co som cvakla 😉 že tooooooolko kočikov 😀

ivka03
26. jan 2012

@dani84 jeeej kocky, ma sa tesime, ked sa k vam niekedy pridame 🙂 vcera sme boli nakratucko prvy krat vonku, zvyknut si 😉

dani84
26. jan 2012

@ivka03 aj my sa uz na vas tesime 😵 A inak ako? Samko poslucha?

jana0706
26. jan 2012

@dani84 ahoj Dani, ako sa mate? urcite krasne rastiete, my mame teraz nieco cez 6 kg a sme nastastie uplne zdravi...tak este pekny den

dani84
26. jan 2012

@jana0706 jeeejo Jani, teba som tu uz davno nevidela 🙂 No my sa mame super, ano pekne rastieme mame tiez nieco cez 6kg, mala je take usmievave slniecko 😵 A vy ako? Inak ja som casto v BA, by sme mohli aj stretnut niekedy ked budete mat cas...

jana0706
26. jan 2012

@dani84 jasne, teraz velmi casto do BA nechodim, ale ked bude trosku krajsie pocasie budem velmi rada ked sa dohodneme na spolocnu vychadzku - urcite sa medzicasom ozvem a nieco zorganizujeme 😉

ildicka
27. jan 2012

baby, aj ja sa chcem s vami kociiiiikovaaaaaaaaaaaaat 🙂. Skoda ze nebyvame v Hainburgu. Dufam, ale ze mi to niekedy vyjde a pridem extra do Hainburgu na kocikovanie 😉 . Aj tej pani v kaviarni sme slubili ze prideme aj s kocikmi, povedala vtedy, ze sa bude tesit 😀 .

ildicka
27. jan 2012

@luckalucka83 Lucy, martinka pisala ze asi su stare tlaciva na nete a asi to tak bude, lebo vsade su na nete dvojstranove tlaciva a vsetky mi hovorite ze maju mat 4 strany, tak tam skocim osobne a vypytam si tlacivo. dakujem a prajem pekny vikend 🙂

ildicka
27. jan 2012

@martinka1981 dakujem za info, pojdem na urad, lebo asi su naozaj stare tie tlaciva. pekny vikend a este raz dakujeeeem 😉

martinka1981
autor
27. jan 2012

@ildicka neni začo 😉
pekny den a vikend aj vam...

luckalucka83
27. jan 2012

@ildicka
No urcite dojdi 🙂 Tak sup sup sa tu prestahovat 🙂 Uz sa tesim, ked bude jar a vyrazime s tymi nasimi kocarmi ku Dunaju a dame kafco 🙂

ivka03
27. jan 2012

@dani84 Samko poslucha a je zlaty, i ked aj on ma svoje slabe chvilky 😉
Vy sa ako mate? Juuj, vy uz mate 4 mesiace, strasne to leti, Celine Marie je uz velka slecinka 🙂

luckalucka83
3. feb 2012

Baby kde ste? 🙂

brudra
3. feb 2012

@luckalucka83 no nejak to tu utíchlo 🙂 čo tak dat si dalšie kočíkovanie 😉

luckalucka83
4. feb 2012

No kocikovanie je super napad , len asi pockame na trosku teplejsie pocasie 😨

luckalucka83
4. feb 2012

@ivka03
Ivi ako sa mate? Ako sa ma Samko? Ved to uz bude mat mesiac o chvilocku, velmi rychlo to letiii, tesim sa, ked sa konecne uvidime 🙂

eniii
4. feb 2012

@luckalucka83 ahojte baby, tak my uz byvame na dome, sice total bojove podmienky este ale nech sa do porodu trochu zabyvame 🙂 a nemame tam este ani net zapojeny, tak sa aspon konecne dostavam ku vsetkym tym teho knizkam 😅
a inak chodite aj v takychto mrazoch kocikovat? moze sa to? dufam ze o mesiac uz tieto zimy nebudu 😕

raa2
5. feb 2012

@eniii moja tak uz teraz ked si tu, tak dobehni hocikedy na kavicku a na pokec. a prisla mi za ten cas co som bola u mami perinka, je velmi pekna, som zvedava aj na tu tvoju 🙂 Karta ti uz prisla? Dufam ze ano.
Kocikovat v tychto mrazoch ja moc nechodim, ked tak som chodila do obchodu alebo trochu mamu pockat, ale inak moc nie. a novordenci by nemali chodit vonku ked je viacej ako - 5 stupnov. ale zase treba ist deticky aj teraz vyvencit a u nasich bolo v niektore dni cez den -15 tak to sme len do obchodu prebehli a rychlo sme sli domov..

ildicka
5. feb 2012

ahojte kocky, zasa potrebujem vasu radu. Nemate nahodou skusenosti s ukoncenim zivnosti na slovensku? Na nete su same rozdielne spravy. dakujeeeem. a prajem peknu nedelu. ildi

ildicka
5. feb 2012

baby a etse by ma zaujimalo, ci sa da so slovenckou zivnostou podnikat v zahranici? Ja som absolutne neznala tychto veci. dakujeeeem.

luckalucka83
5. feb 2012

@eniii
Jej tak super, ze uz byvate, aspon vyskusate, ci ide poriadne kuranie v tychto mrazoch 🙂
Ja som s Matom vybehla von, ale len tak na 15 minut, som ho uhrkala nech mi zaspi a hajde domov, akurat vcera sme neboli, som sa bala, ze mi ho vezme socialka, ked by ma videli v takom pocasi sa spacirovat s dietatom 😀 😀
Uz chodis na CTG do nemocnice?

eniii
5. feb 2012

@raa2 jasne, moc rada dobehnem, ale najprv ty, aj s malym, alebo ved aj vsetci traja 🙂 kuchyna sice este neni dokoncena ale kavu tam uz viem spravit a sadnut si je tiez kde 😀
ta karta mi este stale neprisla, namiesto toho mi poslali ako urgenz dalsi formular na vyplnenie, tak sme zase sli do Brucku si to tam ujasnit nech s nami nehraju tu ich hru a zatial mam nieco ako docasnu kartu, co mi do nemocnice staci...
tak vas cakame, daj vediet kedy mozte 🙂

eniii
5. feb 2012

@luckalucka83 vsak babatkam sa urcite v takejto zime najlepsie spi 🙂 uz nech je tu aj ta nasa mala, uz mi je dlho 😕
a na CTG som do nemocnice objednana akurat na Valentina 😵

luckalucka83
6. feb 2012

@ildicka
Ildi ako to je s ukoncenim neviem, yreme treba napisat yiadost na yivnostenskz urad a odhlasit sa potom y danoveho, ale to vsetko Ti povedia na zivnostentskom.
Na slovensku zivnost sa da v pohode robit v zahranici, potrebujes na to tiez neviem aky formular, bud ze Ta vyslala firma alebo ze si vyslala samu seba a ide to 🙂
Ja som tak robila 🙂 Keby nieco tak cez IP

ildicka
6. feb 2012

@luckalucka83 dakujem, v stredu ide manzel na ZU a ukonci zivnost. V zahranici nesmies na sk zivnost pracovat viacej ako 183 dni v kuse, co nieje nas pripad. Takze je lepsie ukoncit zivnost.

raa2
6. feb 2012

@eniii prideme niekedy buduci tyzden, ked uz take mrazy nebudu, lebo matko mi odmieta chodit vonku v tychto mrazoch, len vyplakava a tak sa vzdy otocime a ideme domov ☹ buduci tyzden uz ma byt lepsie, tak sa dohodneme, kedy ti to viacej vyhovuje? doobeda alebo poobede? ale ty ked chces kluden dojdi 😉

ildicka
7. feb 2012

ahojte, neviete ako je to s poistenim na slovensku? dnes ma prist jedna pani z Dovery, chcem si malu poistit aj na slovensku. To budem platit ja??? Je poistena aj v Rakusku. Dakujem za rady. ildi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre