Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

ildicka
7. nov 2011

@luckalucka83 bat sa nemusis, ty to zvladnes. 🙂 Dala si si u Urbana aj akupunkturu? Ja som dnes u neho bola a navrhoval mi ju. Nemam s nou ale ziadne skusenosti tak neviem a ani neviem ze co stoji. Ozaj a das si odobrat pupocnikovu krv? Mne Urban povedal ze to stoji na 20 rokov cca 2140,-- EUR. Je to dost vela, tak zvazujem, ci si to dat alebo nie.

raa2
7. nov 2011

@eniii mozno a do ktorej casti sa stahujes, to hadam napisat mozes 😉 idete tu staviat alebo do tych domcekov novych hore na kopci??a adresa pokial by to nebola ta kde byvam ja, tak by som urcite nevedela kde to je 😉

eniii
7. nov 2011

Koľko nás je Sloveniek vo Wolfstahle, Hainburgu a okoli? Dúfam že spravíme spoločné bejby kočíkovanie 😉

raa2
7. nov 2011

@eniii vo Wolfsthale je ich dost 🙂 meno mate ake vybrate?

ildicka
8. nov 2011

@luckalucka83 @raa2 @eniii @ellysa @brudra @ivka03 Ahojte baby, neviete nahodou ako je to s akupunkturou pred porodom? Mne ju ponukol Dr. Urban, ale ja som sa neopytala na detaily. kto to robi, kolko to stoji, kedy sa s tym ma zacat? Dakujem. ildi

raa2
8. nov 2011

@ildicka o tej akupunkture pocujem prvy krat, tak ti s tym neporadim, a akupunkturu coho?

eniii
8. nov 2011

@raa2 to sa tesim, dufam ze sa coskoro zoznamime 🙂 a meno, ja mam vysnivanu Nelly (Nelinka) len manzelovi sa to meno nepaci a chce Nikol....tak este bojujeme 😀
a vy ake meno? a vlastne chlapcek ci dievcatko? 🙂

eniii
8. nov 2011

@ildicka ja som tiez o predporodnej akupunkture este veru nepocula...ak zistis, daj sem info nech vieme 🙂

luckalucka83
8. nov 2011

@ildicka
No o tom tiez pocujem prvy krat, Urban to predo mnou asi zatajil 😨
Potom podaj info blizsie 🙂

luckalucka83
8. nov 2011

@ildicka
No s tou pupocnikovou krvou neviem, ale s Urbanom som to nepreberala, tak zrejme to necham tak,
mne moj slovensky gynekolok povedal, ze aj ta slovensky firma vie prist tu a odobrat to uskladnit na Slovensku a u nas to vychadza myslim do 900 eur, ale blizsie o tom neviem.
Inak sa ako mas? Vsetko v poriadku? 🙂

brudra
8. nov 2011

My sme dlho uvažovali v manželom o odobratí pupočníkovej krvi ale ked sme videli túto reláciu tak sme sa hned rozhodli - Relácia Reportéri na STV1 z 20.6.2011- ide o dobrý biznis 😉
http://www.stv.sk/online/archiv/reporteri/

brudra
8. nov 2011

@ildicka ja tiež počujem o tej akupunktúre prvý krát, predo mnou to asi tiež Urban zatajil 😀

brudra
8. nov 2011

hlásim nový termín pôrodu - plánovaný cisársky 24.11. 🙂, máte niektorá vtedy termín? @luckalucka83 dúfam že ty ma nebudeš do vtedy čakať 😀

ildicka
8. nov 2011

@luckalucka83 dakujem, u mna vsetko v poriadku. buduci tyzden idem zas k urbanovi po vysledky na streptokoka B. Tak sa ho popytam blizsie na tu akupunkturu. je to na zjemnenie bolesti pri porode a pri kontrakciach, ale viac neviem ani ja. Dam potom vediet. Tebe sa nejako nechce, co??? Dufam, ze ja nebudem pretahovat, ja by som chcela byt na Vianoce doma. Ja mam termin 21.12.

luckalucka83
8. nov 2011

@brudra
Ty Jani, nestras 😀

luckalucka83
8. nov 2011

@brudra
ANo, aj ja som to videla, aj na markize a tiez to takto ovplyvnilo nase rozhodnutie

brudra
8. nov 2011

@luckalucka83 srandujem 😀 , ja Ti prajem aby si už mala malého čo najskôr pri sebe 😉

ildicka
8. nov 2011

@brudra dakujem za info. velmi mi to pomohlo v rozhodovani. pekny den.

eniii
8. nov 2011

@brudra jej tak toto bola zaujimava reportaz, uz mam v tom jasno aj ja....dakujem

ivka03
8. nov 2011

@ildicka Nepocula som tiez este o tej akupunkture, ani mi Urban zatial nespominal, mozno mi nabuduce povie, idem k nemu koncom novembra.

luckalucka83
9. nov 2011

Caute kocky, hlasim umyte okna, kilometre so psom za mnou o schodoch ani nehovorim a nic 😨 CTG a ultrazvuk super tak ze mam cakat a cakat 🙂

raa2
9. nov 2011

@luckalucka83 odpadnem z teba ze si okna vyumyvala 🙂 som zvedava kedy sa malemu bude chciet ist vonku.toto cakanie je najhorsie, 10 dni mam pocit ze ta nechaju prenasat nie?

ellysa
9. nov 2011

@luckalucka83 no asi mu treba baterkou na cestu zasvietiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 , tak ti prajem nech už to máš za sebou, to čakanie musí byť blbé 🙄

ivka03
9. nov 2011

@luckalucka83 Luci, dnes som pocula, ze je dobry ibistekovy caj... skus si navarit, mozno drobca privolas 🙂

brudra
9. nov 2011

@luckalucka83 no ja z teba odpadnem, že okná umyté 😀, v piatok idem na CTG tak dúfam že ta tam stretnem kočíkovat 😉

raa2
9. nov 2011

@luckalucka83 nerodis, ked neodpisujes?? 🙂

martinka1981
autor
9. nov 2011

@raa2 no možno ju to fakt chytilo po tych oknach 😕

yanus
9. nov 2011

@luckalucka83 Fiii drzim palce nech to dobre dopadne ;)

yanus
9. nov 2011

Baby neviete co je s @evko1, jej profil je neaktivny a dlho sa neozvala?!?!

eniii
9. nov 2011

ahojte, ja mám dnes dalsie sono za sebou, u Dr.Loksu, malicka dnes doslova ze tancovala a hned sa radsej otocila na brusko tak aby ju nebolo vobec vidno 😵

@luckalucka83 to fakt este okna si zvladla? odpadnem 😀 som ja ale zvedava ci mi vyjde ta predpoved na 11.11. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre