Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

eniii
6. dec 2011

no teda, to sa moc netesim, ja chodim k Loksovi a stale dufam ze aspon tych 40 Eur za kazde vysetrenie mi preplatia 😕

raa2
6. dec 2011

@yanus nie, rovno seky poslali...vyrozumenie ci co to bolo mi poslali len za porod, aby som bola informovana ze kolko to stalo..

ivka03
6. dec 2011

@dani84 @eniii ahojte, aj ja v sobotu pridem... pojdeme do toho Nagelreiter-u? 😉

eniii
6. dec 2011

@ivka03 a na akej ulici je ten podnik? aby som to nasla 😵

dani84
6. dec 2011

@ivka03 jasne, my tiez urcite prideme 🙂

@eniii neviem presne, ale na hlavnej niekde za branou...

dani84
6. dec 2011

Takto sme dnes cakali na Mikulasa 😵

happy8051
6. dec 2011

@eniii mne v prvom tehu preplatili vsetko.... som zvedava ako to bude teraz

eniii
7. dec 2011

@dani84 jeeeeej tak toto je aky krasny mikulassky balicek 🙂

eniii
7. dec 2011

@happy8051 akurat dnes k nemu idem, tak sa zase spytam, ci sa nieco nezmenilo s tymi poplatkami a preplacanim...

happy8051
7. dec 2011

@eniii ja ked som minule bola, povedala mi pani Loksova, ze to zavisi od toho, na akeho cloveka v poistovni natrafis... ale ze je to bieda.... co oni vedia, tak za posledny rok preplatili najviac 40€ ale nie za kazdu navstevu a jednej pani dokonca na posmech 5€.....

eniii
7. dec 2011

@happy8051 no uzasne, takze podla nalady cloveka v poistovni 😠 dobre vediet, dakujem
pozeram ze mame vybrate podobe mena, ak aj Tvoje bude dievcatko 🙂

yanus
7. dec 2011

@raa2
@eniii

Mozno treba nejake cukricky do obalky pribalit 😎 😀 a hned bude aj 100 percent.

eniii
7. dec 2011

@yanus budem to tak asi praktizovat 😅 uz len najst fakt dobre sladkosti ktore sposobia taku euforiu 😀

lauraa
7. dec 2011

vyska toho kolko vam vrati poistovna viac menej zavisi od toho ci ste poistene alebo len pripojistene k manzelovi , alebo cez formular E.... v akej vyske odvadazte dane a ktorej poistovni.....
@eniii
@yanus
@happy8051

eniii
7. dec 2011

@lauraa ja si len teraz idem vybavovat tu E kartu v slov. poistovni lebo len tento tyzdne sme nahlasovali trvaly pobyt v AT...
akurat este neviem do ktorej poistovne na SK mam ist kedze do konca roka som vo vseob.zdravotnej a od 1.1. uz v unione....vybavenie tej E karty vraj trva aj mesiac...

happy8051
7. dec 2011

@eniii meno som mala uz pred troma rokmi skor, ako som mala prvu dcerku 🙂 najprv boli mena, potom deti 🙂

yanus
7. dec 2011

@lauraa to je jasne, len horsie je, ked su rovnake pripady s inym preplacanim, v pripade happy je to hlavne o jej zarobkovej cinnosti a poisteni v AT

yanus
7. dec 2011

@eniii uz asi do union-u, VZP od toho da ruky prec, ked prestupujes...

lauraa
8. dec 2011

@eniii co je to ta E karta?
@yanus

eniii
8. dec 2011

@lauraa tu si k tomu mozes precitat vsetko detailne 🙂
http://www.vszp.sk/showdoc.do?docid=191

ivka03
8. dec 2011

@eniii neviem presne ako sa vola ulica, ale ako @dani84 pise, je to na hlavnej, ked ides smerom von z mesta ku kruhaku po pravej strane, je to viditelne - poznavacie znamenie - velky rohlik 😉

eniii
8. dec 2011

@ivka03 tak ten rohlik bude moj navigacny bod 🙂 takze teda kto kazdy ide?
ja tam budem na tu 15tu...tesim sa 😉

luckalucka83
8. dec 2011

Caute kocky, este neviem ci pridem, uvidim ako na tom bude Mato. Od pondelka ho hrozne boli brusko, vobec nespi len place, dnes sme boli v Ba u doktorky, uz som nevedela, co robit. Snad sa mu polepsi ☹

ivka03
8. dec 2011

@eniii ja pridem a tesim sa 🙂

ivka03
8. dec 2011

@luckalucka83 Skoda luci,ale hlavne nech sa Matkovi polepsi..

eniii
8. dec 2011

@luckalucka83 drzim palce silno nech je malickemu rychlo lepsie...a co mu na to bolenie bruska dala doktorka?

dani84
8. dec 2011

@eniii
@ivka03 aj my prideme, uz sa tesime 🙂

luckalucka83
8. dec 2011

@eniii
Bola som tu u Prokscha este v pondelok a ten povedal, ye to je normalne, len malz tak place, ye sa nemoye ani nadychnut, cely sa vyhadzal na tvaricke, tak som sla dnes ku detskej do Ba a budem chodit radsej k nej, tak ho pozrela celeho, venovala sa nam celu hodinu, ze ma napnute brusko cele, poradila ako kojit, dala mu kvapocky a taky sirup a o tyzden mame prist zase ze ho pozrie, tak dufam, ze sa mu polepsi , jaj boze, aj by som dychala za neho len aby ho nic nebolelo ☹

lauraa
8. dec 2011

@eniii ale toto ty nepotrebujes, ty potrebujes cez nejaky formular potvrdenie ze platis zdr. potv. na sk ale trvalo zijes v at a na zaklade toho by ti mala vydat rakuska poistovna Ecard a mozes chodit normalne v at k lekarovi....to naco si hodila link je pre nudzove osetrenie cez dovolenku alebo nejakom kratkodobom pobyte niektorej krajine EU....

eniii
8. dec 2011

@luckalucka83 juj chudatko malicke ☹ ho to musi riadne boliet, to je nefer, deticky by vobec nemali mat zdravotne problemy ☹ ale urcite mu to coskoro prejde, som sa pytala mojej krstnej (ma 6 deticiek) ze co na to davala ona, a ze teply obklad na brusko (plienku) hlavne po kupani...ze chlapcekovia s tym mavaju problem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre