Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

weronika187
8. jún 2016

@deniny A nemozes ist k svojmu dr., nech to skontroluje? Budes kludnejsia 😉

dejna86
8. jún 2016

ide baby niektora z vas na prehliadku 1 jula? 🙂

de_de11
15. jún 2016

Ahojte ! Ak sa to tu uz omielalo prepacte ale otazka- po porode ako riesite detsku neonatologiu-vysetrenia sono mozocek oblicky klbiky, no proste to co na Sr normalne prebieha.. ?????

kattyy3
16. jún 2016

@de_de11 na prehliadke nemocnice hovorili ze pokial tam ostanes tie 3 az 4 dni ako odporucaju tak pediater drobceka prezrie a urobia aj vysetrenia jedine ktore sa v AT nerobi je vysetrenie obliciek a to moze dorobit tvoj pediater to by nemal byt problem

de_de11
19. jún 2016

@kattyy3 dakujem pekne za info ✌

kattyy3
20. jún 2016

Babulky chysta sa niektora z vas rodit tu v Hainburgu okolo 26.8?

steigrula
21. jún 2016

Je tu mamicka ktora uz rodila v Hainburgu ?? Mala by som par otazok 🙂 Dakujem

kattyy3
21. jún 2016

@steigrula nejako ti to rychlo ubieha teda asi obom nam, vcera som kecala so sesterkou ona rodila u nas v Hainburgu co by si potrebovala vediet?

steigrula
21. jún 2016

No ved toto ja uz zacinam panokarit :D ci vsetko stihnem :D noo ja neviem ci ma prihlasili ze budem rodit tam lebo "svokRa" mi tam volala kvoli ctg kt. mi doktor naordinoval a to mam az 6.7. (38.tt) Tak som taka neista a k doktorovi idem az 13.7.. A tiez ako casto sa potom chodi na tie kontroli do nemocnice ?? 🙂

steigrula
21. jún 2016

@kattyy3 som ta zabudla oznacit :D

kattyy3
21. jún 2016

@steigrula myslim ze mozes byt v klude oni objednavaju vacsinou na prvu kontrolu v tom 38t to by malo byt ok a ak by sa nieco dovtedy udialo tak proste chod hned tam na pohotovost teda myslim keby ta to chytilo este pred kontrolou. Sesternica bola na dvoch kontrolach a uz len porod ale asi to je individualne podla toho ci mas ecard a preplaca im to poistovna mozes ist aj castejsie na kontrolu a ked si to platis a vsetko je ok prehanat ta nebudu. Neboj vsetko urcite zvladnes, ja som uz cast tasky nachystala a cakam uz len na balik s plienkami a obruskami. V sobotu postavime postielku a urobime izbicku a mozem oprat veci a bude hotovo. Tak len dufam ze nas Matejko pocka aspon do 35t aby sme mohli rodit v Hainburgu

steigrula
21. jún 2016

Ja nemam nic nachystane ani neviem co si mam zbalit som taka zmatdna zo vsetkeho :D my sa teraz este budeme stahovat a plus vela veci musime este vybavit :D dufam ze to vsetko stihneme .. ja mam s malym dohodu ze musi prist na svet az po 38 tt a dostane vedierko zmrzliny ked bude vacsi :D tak dufam ze to dodrzi :D ale uvidis do 35tt ti to zbehne ako voda 🙂 ja som tiez pozerala ze ved pred chvilkou som bola 30 tt a uz zrazu 36 :D

steigrula
21. jún 2016

@kattyy3 este mam otazocku mala sesternica zoznam co si doniest do porodnice ? 🙂

kattyy3
21. jún 2016

@steigrula juj stahovanie to ti nezavidim ale urcite to zvladnete. Zoznam do porodnice nemala ale pokial pojdeme do Hainburgu nieje moc co si balit lebo tam vsetko dostanes. Pokial viem stacia ti len prelozene rodne listy a sobasny list uradne, obciansky, zdravotna karta, tehu knizka a ak chces epiduralku tak ten papier co nam dali vyplneny. Svoje veci na oblecenie, papucky a kozmetiku urcite vlozky, toaletak, pohar, pribor, plienky, kozmetiku pre babo, oblecko pre babo tam dostanes...len ja som sa zbalila teraz pre istotu do svk nemocnice a potom v 34t to prebalim a zriedim

steigrula
21. jún 2016

@kattyy3 jemine este tie rodne listy musim dat prelozit uz by som na to zabudla :D a ty si ako na tom s tou epiduralkou budes si ju davat ??

kattyy3
21. jún 2016

@steigrula ja si pre istotu ten papier vyplnim a uvidime co a ako pojde ved sa rozhodnut mozes aj pocas porodu. No u mna je problem ze beriem lieky na riedenie krvi a budem ju moct az po 12hod od pichnutia injekcie a ak to bude neskor nemozem si ju dat

steigrula
21. jún 2016

@kattyy3 ja to mam tiez pre istotu vyplnene a rozhodnem sa az potom 🙂 ale uz som strasne zvedava co to bude 🙂 som tak nervoznovzrusena :D

kattyy3
21. jún 2016

@steigrula to ja som na tom velmi podobne radsej sa snazim nad tym nerozmyslat ako rychlo sa to blizi...ked sme davali kocik dokopy sme si s manzelom hovorili wau ono je to fakt tu budeme mat dietatko je to neskutocny dar

de_de11
22. jún 2016

@kattyy3 aj zdravotnu kartu ??? akoze od gyn hej ?

kattyy3
22. jún 2016

@de_de11 nie zdravotnu kartoteku od svojej gynekologicky to by bolo zbytocne myslela som karticku zdravotnu s ktorou sa preukazujes teda ak mas ich ecard a ak by este nieco potrebovali urcite to na kontrole pred porodom povedia

katlinkamt
22. jún 2016

@kattyy3 prosim bez toho spominaneho papiera mi epidural v Hainburgu nedaju? A prosim ako je to tam ked ma baby zltacku, dakujeeem 🙂

steigrula
22. jún 2016

@katlinkamt ten papier je nieco ako dotaznik aby vedeli ake choroby si mala,mas ci niesi alergicka a tak ..nemusis sa stresovat ak ho teraz nemas oni ti ho daju potom 🙂 a to s tou zltackou podla mna ak by to bolo vazne tak babatko prenesu do najblizsej nemocnice kde maju pediatricke oddelenia (moj nazor) 🙂

kattyy3
22. jún 2016

@katlinkamt ten papier je lepsie mat vypisany dopredu je to o tvojom zdravotnom stave ale hlavne potvrdenie ze si bola poucena o epiduralke a jeho rizikach ak to mat nebudes tak to mozes aj tam vypisat len ti musi opat vsetko vysvetlit a ty to nasledne podpisat. Ta zltacka babatka asi zavisi od stavu aka bude silna a co na to podavaju bo pediater babo pozrie a moze nariadit prevoz do nemocnice s ktorou spolupracuju

michala.s
22. jún 2016

@katlinkamt Ak bude prilis silna tak prevoz do Mistelbachu

katlinkamt
22. jún 2016

Dakujem za odpovede dievcata 🙂

dejna86
29. jún 2016

idete niektora baby v piatok na den otvorenych dveri do porodnice pozret?🙂

kattyy3
2. júl 2016

@steigrula ahojky ako si na tom? Ako sa citis uz sa ti blizi termin? Bola si uz na kontrole v nemocnici?

steigrula
3. júl 2016

@kattyy3 Ahoj Dakujem ze si si spomenula 🙂 este 22 dni :D citim sa uplne super ako keby som vobec nebola tehotna az na tie kopance v brusku a opuchy :D ultrazvuk mam az za tri dni tak som zvedava co mi povedia 🙂 uz sa neviem dockat :P ale mam take tusenie ze to pride nejak na termin alebo az po termine 🙂 a zatial ani velmi nestresujem co je tiez dobre :D snazim sa oddychovat aj ked je to tazke lebo sme sa akurat stahovali tak este nieje nic pripravene :D ale to dame a potom ti aj Edka ukazem ked uz bude medzi nami 🙂 a vy inak akoo ??

kattyy3
3. júl 2016

@steigrula to je uzastne som strasne rada ze si v poriadku a citis sa dobre, tie opuchy asi robi aj teplo a uz podla mna telo zadrziava vodu to vraj posledny mesiac robi...ja mam tiez za tri dni kontrolu vraj posledna poradna u mojej gyn a potom sa hned objednavam do Hainburgu, som zvedava ci sme ok bo 2x som mala v noci asi poslickov bolesti v krizoch a vystrelovali do podbruska ale nastastie presli len to som sa tiez pretazila robili sme izbicku a vlastne my sme uz nachystany a neboj aj vy to zvladnete Edko to vie tak este pocka. Napis ako prebiehala kontrola v nemocnici som moc zvedava a najviac na Edka ale to si este pockam drzkaj sa zatial

steigrula
4. júl 2016

@kattyy3 posledna poradna nejak skoro nie ?? Ja mam poradnu este aj v 39tt teda ked ju stihnem povedal doktor :D len si davaj pozor !! oddychovat 🙂 neze sa vam nieco stane a budes rodit skor nez ja :D taka este nehrala
Urcite napisem co a ako bolo 🙂 len dufam ze bude vsetko v poriadku lebo moj doktor drobca nikdy nevie dobre pomerat lebo stale lezi na brusku a je splosteny potom 🙂 cista mama

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre