Pôrod v inom meste ako bývam. Kedy sa ísť dohodnúť do pôrodnice?

bobolok
20. feb 2009

ahojte tehulky,som tu nová...ako čítam je tu strašne dobrých a poučných rád, ktoré pomôžu nie jednej tehulke...ja som práve v 2tt a túžobne očakávame prvého nášho potomka...chcela by som sa Vás opýtať ako je to s pôrodom ak sa rozhodnete rodiť v inom meste ako bývate...ja momentálne bývam v Michalovciach, ale chcela by som rodiť v Košiciach...zatiaľ som u žiadneho lekára v Ke nebola chodím len ku svojmu gynekológovi v Mi....kedy treba ísť do Ke, aby ma lekár vyšetril a dohodli, by sme sa na ďalšom postupe? stihnem dôjsť do Ke ak na mňa príde pôrod?ak by ste boli také dobré mi poradiť v tomto mojom probléme,bola by som Vám veľmi vďačná 🙂 prajem pekný deň

lucrezia
20. feb 2009

bobolok ajajááááááááj, času mas este habadej.
úplne staci, ak zacnes chodit do ineho mesta v poslednom, prip. predposlednom mesiaci.....staci si tam odkrutit 2-3 kontroly a oni Ti uz daju potom instrukcie co a ako.
aspon u nas, na západnom Slovensku to tak funguje

pink_lady
20. feb 2009

bobolok v 2 tt? to ako vies uz ze si tehu? 😕

bobolok
autor
20. feb 2009

pink_lady Som v 19 týždni tehotenstva a dúfam, že som správne napísala, že som v 2 tt...či nie?

lucrezia
20. feb 2009

inak, aj ja som sa cudovala, ze 2.tt to uz vies...
Ty si asi myslela druhy trimester nie?
Ale 2 tt= 2 tyžden tehotenstva

bobolok
autor
20. feb 2009

lucrezia No super, takže som si ta pomýlila...tak sa na mňa nehnevajte...v týchto veciach som nováčik...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre