Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pôrod v nemocnici v Poprade

samantha185
28. jún 2013

Maminy mate skusenosti v porodom v popradskej nemocnici? Pristup personalu, starostlivost atd???

tricka
7. dec 2013

@os uz si si niekoho vybrala? nestresuj a necitaj zle spravy. pritrafit sa moze cokolvek, kdekolvek aj najlepsiemu lekarovi na svete...treba hlavne mysliet pozitivne...ja som rodila v septembri a bola som spokojna..tazko povedat, kto je najlepsi..
ja som to nechala na nahodu, lebo som pocula, ze vsetci su dobri.

os
7. dec 2013

@tricka hej.. nechavam to na nahodu uz... peniazky dame radsej inde 🙂 ... teda ak budu 😀

tricka
7. dec 2013

no ved prave, ze tie peniazky sa este ziiidu!!!

anuska2110
27. mar 2014

ahojte este raz aktualne pôrod v poprade vsetko o tom ....kto sa prida k diskusii aktualne prihody ....

vydrnik
11. apr 2014

som rozhodnutá rodit v PP.Vo Februári som tal ležala týžden a na ochotu personálu si nemôžem stažovat,aj mamičky čo boly po pôrode boli spokojné.a môžezete mi poradit ako je to z návštevami na porodném,

any395
27. apr 2015

troška mimo témy, ale Iniciatíva bude slúžiť aj budúcim mamičkám 🙂 Milí priatelia,
pôrodné asistentky a priaznivci pôrodných asistentiek (PA), sympatizanti normálneho tehotenstva, pôrodu, šestonedelia, prirodzených životných dejov, pozývame vás na prvé prezentačné stretnutie novovzniknutého združenia PA
do P o p r a d u 5.5. - v krásny, Medzinárodný Deň Pôrodných Asistentiek.
Príďte povzbudiť, podporiť úsilie IPASK v posilnení statusu pôrodných asistentiek a starostlivosti o zdravý život ženy a jej dieťatka heart emoticon
Ďalšie stretnutia IPASK s PA a verejnosťou sa budú konať aj v iných mestách, a to v Bratislave 30.mája, v Žiline 13.júna a Košiciach 20.júna (miesto, čas a program prezentácií združenia upresníme v dohľadnej dobe). Oceníme každé šírenie myšlienok IPASK, zdieľanie našich prvých podujatí ďalej, medzi vašich známych, priateľov, kolegov.
Tešíme sa na spoločné stretnutia, ďakujeme vopred za vašu účasť, priazeň a spoluprácu. 🙂
Nech nás spája myšlienka: " Sila a schopnosť ženy je obrovská, ak ona sama verí "
https://www.facebook.com/pages/Iniciatíva-pôrod...

niesom
24. sep 2016

Ahojte bola som opakovane hospitalizovana na oddeleni a na popradsku porodnicu nedam dospustit..uplne uzasny personal

muriel84
24. okt 2016

Ahojte, 23.10. 2016 som rodila v Popradskej nemocnici a musím pochváliť personál pôrodnickeho ale aj novorodeneckého oddelenia. Sestričky sú strašne mile, trpezlivé a ochotné pomôcť. Najväčším plusom pri mojom pôrode bola pôrodná asistentka Bc. Lydia Repaska, ktorej týmto patrí veľká vďaka. Naozaj taký prístup a podpora je veľkým pozitívom pri pôrode ktorý nemusí byť vždy rýchly a bezproblémový. A už len samotné milé slovo a pochvala sú pre prvorodičku veľkou pomocou.

any395
4. jan 2017

Milé tehulky, POZVÁNKA , PRIPRAVA NA PORODA MATERSTVO s pôrodnou asistentkou (PA) pre tie, ktoré zvažujete, premýšľate o svojom vlastnom pôrode a vlastnej zodpovenosti, aktivite, ktorá patrí predovšetkým, do vaších rúk, premýšľate o vlastnom prístupe k životu a zdraviu, a to vlastným pričinením sa k dôležitej jedinečnej príležitosti, ako je obdobie pred pôrodom a príprava naň...je tu, pre oslovených, intenzívna víkendová príprava k pôrodu v SNV 20.-21.17 tehotenstvo, pôrod, starostlivosť o dieťa, dojčenie, očkovanie, nosenie ... s pôrodnou asistentkou s licenciou a odborníkmi, ktorí sa venujú daným témam vo svojej dlhodobej praxi. Kapacity sú obmedzené, preto je potrebné nahlásiť prípadný záujem, odoslať príhlášku na víkendový kurz prípravy na pôrod - VNŽ, čo naskôr. Všetky info nájdete na www.porodnaasistencia.sk...... aj na facebooku: Pôrodná asistencia https://www.facebook.com/porodna.asistentka/?re...

mitama
29. jan 2019

Ahojte mamicky, nejake aktualne skusenosti s popradskou nemocnicou??? srdecna vdaka