Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

lianka7
26. aug 2011

@karolinka2427 Jasne,ze mozeme 😉nebyvam priamo v centre,ale blizko centra pri nemocke. V poslednych mesiacoch a este k tomu v tychto horucavach je normalne to zadrziavanie vody,som rada,ze ja posledne mesiace prezijem v chladnych jesennych teplotach 🙂

karolinka2427
26. aug 2011

som rada 🙂 vies smutno je tak cloveku ked nikoho nepozna v okoli kde zije aspon tu na tomto fore som si nasla zopar kamosiekk 🙂 a inac ako sa volas ?ja byvam v okoli vies ako je slovenska restauracia tak tam ako pr i hlavnej ceste alebo napr suprise od suprise cca 100m ,tak tam pribliz.

karolinka2427
26. aug 2011

@lianka7 nemas fotto bruska,,,,si aj na fc?momentalne asi nepracujes ze?

karolinka2427
26. aug 2011

@lianka7 hallo si tu ?

lianka7
26. aug 2011

@karolinka2427 Ano som,len som robila rannu hygienu 😀 Foto bruska mam v albume,pridavam vzdy ked sa zvacsi,asi ma dnes mm cvakne,lebo zase sme trosku narastli 🙂 Ja som doma,dovolenkujem a potom rovno nastupim na matersku 😉

karolinka2427
26. aug 2011

@lianka7 valbume janevidim ze mas album ,namatersku jabudem no ja nastupinm na rodicovsky prispevok vies lebo ako som oteh,,,,som nepracovala nemam narok na metersku no vies co myslim 🙂 do teraz som sa hlasila na urade prace a teraz 6 tyzd,predporodom uz nemusim c hodit

karolinka2427
26. aug 2011

@lianka7o uz som kuk album vies som tu nova cca 3 dni a neviem sa v tomm este pohybovat ale nasla som album a pozrela si brusko pekne brusko mas 😉

karolinka2427
26. aug 2011

@
lianka7 si sama doma manzel v praci ?

anjelici
4. sep 2011

cawko mamicky.ja som prvy krat rodila v poprade lebo to bol predcastny porod v 34tyzdni sa my narodila dcerka dnes ma uz 3rocky je zdrava.a teraz v novembri cakam chlapceka no pravdepodobne budem rodit v kezmarku ak sa skor nevypyta maly na svet.Chcem sa opytat ci ste spokojne z kezmarskou porodnicou?

trinka
6. sep 2011

@anjelici prečo chceš rodiť v Kežmarku, nebola si spokojná? či to maš len bližšie?

luckydaay
6. sep 2011

@adikad ahoj, na tú predpôrodnú prípravu sa treba nejako objednať alebo ako si sa tam dostala. Ja mám ešte pár mesiacou čas a budem pravdepodobne rodiť v PP .

adikad
6. sep 2011

@luckydaay ahoj, nie netreba sa objednavat, chodi sa od 25tt na 9 posch. kzdy pondelok o 13:30 a cvicenia su v piatky, len neviem presne o kolkej, lebo cvicit nechodim. Plati sa okolo 28€ a na cvicenie potrebujes papier od tvojho dr., ze mozes cvicit.

luckydaay
6. sep 2011

@adikad lebo viem že take kurzy robi aj bambinocenstrum na juhu stojí to tam 50 e tak rozmýšlam že kam teda pojdem

adikad
6. sep 2011

@luckydaay ano pocula som, ja si myslim, ze v tej nemocnici je to lepsie koli tomu, ze sa zoznamis s prostredim a aj s personalom. No vyber je na tebe.

luckydaay
6. sep 2011

@adikad ale až teraz som si uvedomila že 13:30 je celkom skoro to musím byť ešte v práci takže asi pojdem pozrieť to bambino aj ked je drahšie

karolinka2427
7. sep 2011

@adikad ahoj este prebiehaju tie pripravy v pondelokbolasi terz a nabuduci pondelok je aka tema nevies?

adikad
7. sep 2011

@karolinka2427 ano prebiehaju, teraz bolo sestonedelie a od pondelka zacinaju nove temy od zaciatku

iwonna
7. sep 2011

pani dr. Debreová v slnečnici 🙂. My sme maximálne spokojní nemenili by sme. 😉

anjelici
7. sep 2011

@trinka V poprade som rodila preto lebo to bol predcastny porod z kezmarku ma tam poslali a mam to aj daleko.do kk mam blizsie

trinka
8. sep 2011

@anjelici aha a ako veľmi predčasný ste boli?

anjelici
8. sep 2011

@trinka tak dcerka sa narodila v 34tyzdni vazila 2640g a 48cm 2tyzdne sme boli v nemocnici 1tyzden bola v inkubatore len preto ze isla zadockom vonku teraz ma uz 3r je zdrava sikovna taky maly certik.

fida04
8. sep 2011

Ahojte, tak uz sme doma. Rodila som v KK a mozem len pochvalit ako personal tak i nemocnicu. Pôrod bol velmi rychly, prisla som o 23tej a o 00:15 uz bola mala na svete. Rodil ma dr. Remecky, velky sympatak 🙂 Sestricky boli tiez mile. Celkovo som bola velmi spokojna.

karolinka2427
8. sep 2011

babenk y ktor a ide na tyzden dalsi rodit do kk,,,

dejka
10. sep 2011

Ahojte baby, neviete náhodou, ktorý lekári sú momentálne v KK, myslím na pôrodnici ? ďakujem AĎa

mimuska21
16. sep 2011

@dejka Ahojky, je tam primár Dr. Vozár a jeho zástupca Dr. Remecký, sem tam aj Dr. Petreková, všetci sú veľmi zlatý 🙂 Držím palce 😉

misic
26. sep 2011

cavte baby, ktora z vas sa chysta rodit teraz? Ja to mam za 26 dni 🙂 budem v KK, tak dufam, ze natrafim na nejakeho mileho dr. a sestricky 🙂

mirka200
28. sep 2011

tak ja sa rozhodujem či PP alebo KK,ale odporúčajú mi PP,ale neviete aký sú tam doktory a sestričky?

liliana0000000000000
7. okt 2011

ahojte...ja som sa do snv prestahovala zo zapadneho slovenska, nepoznam tu vlastne nikoho, preto by som chcela spytat ci mi neviete odporucit dobreho gynekologa v poprade a okoli? niekoho kto ma dostatocne vybavenu ambulaciu,skusenosti, mily pristup a pod... budem moc vdacna

mirka200
9. okt 2011

@liliana0000000000000 ahoj,tak ja poznám z popradu dr.Vojtašák má 4D utz aj vybavenie má celkom dobre,skús si ho nájsť na nete má tam aj foto 🙂

liliana0000000000000
9. okt 2011

@mirka200 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre