Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

any395
27. máj 2014

Piatok-Sobota 30.-31.5. v SNV a 7.6.v Košiciach pre tehuľky a budúcich rodičov odborná akcia VÍTAŤ NOVÝ ŽIVOT...príprava k pôrodu, projekcia filmu TVÁR PORODU (2012), ako vyriešiť problémy, praktické rady, relaxačné a prirodzené techniky, názorné ukážky,medikalizovaný&prirodzený pôrod, čo do pôrodnice,...nechsapáči, srdečne pozývame 🙂 www.porodnaasistencia.sk, https://www.facebook.com/events/242704405927128... (5 fotiek)

kadri
27. máj 2014

v sobotu v pp minifestival rodicovstva 🙂

https://www.facebook.com/104036022962273/photos...

haslerka91
12. jún 2014

Tie, ktoré ste rodili v PP plánovanou sekciou, chcem sa vás spytat, či je moznost vybrat si druh anestezie, ktoru vam pri nej podali, nechcem si dat pichat do chrbtice, kedze vlastne kvoli nej idem rodit sekciou, aj ortoped mi odporucil radsej celkovu. Tak sa toho trocha bojim, aby ma nepostavili pred hotovu vec.

cuculik1
13. jún 2014

@haslerka91 áno mala som možnosť voľby,,,i keď anestéziológ, ako aj gynekológ povedali svoje odporúčanie. vyber však nechali na mňa. Zvolila som spinalku... Malého som hneď videla, ako ho vytiahli 🙂 aj počula samozrejme 🙂))

haslerka91
13. jún 2014

@cuculik1 A ako ti anestezu odporucil ortoped?

cuculik1
14. jún 2014

@haslerka91 ja som nemala ortopedicky problém 🙂 treba sa poradiť s konkrétnym lekárom ...

bublinka1911
16. jún 2014

@alena1808 ano...uz mam chlapceka...mojho Andreska...rodila som v Kk...28.1.2014...vtedy som rano dosla ..ked mi odtiekla v noci plodova voda...rodila som normalnym porodom aj ked s mala ist na cisarsky...malicky sa vypytal tyzdem pred cisarskym rezom sam...porod bol tazky ale krasny...rodila som pri lekarke ..akurat bol konkurz na primara...a bol nedostatok lekarov

Nemozem sa stazovat na personal...mala som standartnu izbu..a tych 5 dni ubehlo rychlo..s mojim malickym...doporucujem..Kk...Doktor Remecky je odbornik aj dobry gynekolog...a pani doktorka Peterkova..ci ako sa presne vola ...ona ma presvedcila na normalny porod
..takze mamicky...prajem vam vela stastia....🙂

any395
21. júl 2014

tehuĺky, mamičky, oteckovia - Sp.Nová Ves a Lipt. Hrádok najbližšie dvojdňové podujatia o pôrode,novorodencovi,dojčení,nosení ... pozývame 🙂 https://www.facebook.com/events/147606110264155...
https://www.facebook.com/events/147606110264155...

dadka014
16. okt 2014

caute baby myslite ze v poprade na porodnici sa da do predu objednat izba nadstardantna?

dasenka1203
16. okt 2014

@dadka014 ano da sa, ked pojdete do predporodnej poradne v nemocnici, treba sa na nu pytat a zapisat sa do poradovnika,a pri prijme na porod sa "pripomenut" ze tam chcete, ak nebude prave obsadena, mate ju 🙂
inak ak by sa nahodou stalo ze nebudete mat babo pri sebe, napr. ked bude v inkubatore, tak aj keby bola prazdna, tak vas tam nedaju samu bez dietata

zuzka_puska
16. okt 2014

ahojte. ja som chcela ist rodit do kezmarku, avsak osud to zariadil tak ze som nestihala a tak som sla rodit do popradu. moja skusenost.... lekari drzi, neprijemni, arogantni a maximalne neochotni. Navyse boli aj kruti, obycajni mäsiari. Toto trosku zmiernovali sestricky, ktore boli super, priatelske, vedeli pochopit ubolenu rodicku, poradili... co sa tyka dietata a pomoci starat sa, v noci som porodila, rano o nejakej 6 mi uz supli dieta do postielky a rob co chces. Nevladala som, nik to nemal ani v riti. Vaznost situacie pochopili az ked mi poobede museli davat transfuziu krvi, az vtedy malu konecne zobrali a nechali ma oddychnut. Podotykam, sitie uplne hrozne. baba co bola na izbe so mnou, tu uplne zle vycistili a na druhy den ju ich vinou brali na kyret.. cize pod narkozu, a podme.... Velmi neprijemna skusenost. nebyt tam tych sestriciek, asi den noc placem!!!!! zas na druhej strane, pomohli mi dieta vytlacit rucne kedze som nemala sil. v kezmarku robia viac kliestovych porodov... v poprade si myslim ze su lepsi odbornici, vedia viac pomoct pri komplikaciach. ale pristup otras, hanba!

vienesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rodinkauzastnych1
7. jan 2015

Dobry vecer prajem.chcem sa informovat rodil niekto z vas v kezmarku a aky je tam pristup k pacientom?kolko co sa plati?poradte dakujem.

luanas
10. jan 2015

Ja som rodila pred rokom v pp a nemôžem sa sťažovať. sestričky na sále boli hnusné ale keď prišiel manžel v momente boli ako med. Doktor, ktorý ma rodil bol na jednotku. Keďže som nevládala malého vytlačiť pomohli mi. Šitie na jednotku, doktor ma šil veľmi dlho a dal si záležať. Žiaden nástrih. Starostlivosť po pôrode super. Ja si neviem poprad vynachváliť, ale všetko záleží od danej situácie, od komplikovanosti pôrodu a samozrejme aj od maminy. 🙂

any395
12. jan 2015

Srdečne vás pozývame na spoločné prednáškové stretnutie do Spišskej Novej Vsi 24.1.15, venované priebehu celého pôrodu-medikalizovaný&prirodzený. Oslovujeme a radí privítame tehuľky, oteckov a všetkých, ktorých sa téma dotýka a zaujíma. http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...
Taktiež poskytujeme poradenstvo v období tehotenstva a predpôrodnú PFP prípravu-cvičenie a teoretická časť, ktorú vedie pôrodná asistentka s licenciou. info nájdete na www.porodnaasistencia.sk 🙂

somavi
19. jan 2015

Dievčatá, ako je to teraz v tých nemocniciach? 🙂 ja som prvé rodila v Kk,bola som vcelku spokojná, teraz rozmýšľam nad Pp. Nemali ste niektorá pri pôrode Al Khouryho? Ďakujem 🙂

casy
8. feb 2015

Tak ja som sice este nerodila, ale odbila som si v Pp na gynekologii 2 tyzdne hospitalizacie kvoli komplikaciam v 33tt.
Po tejto skusenosti viem, ze sa nemusim vobec bat ked pride moj den a pojdem tu rodit. Co sa tyka lekarov som nadmieru spokojna, mily, ustretovy, ochotny vypocut, poradit. Ani na jedneho nemam krive slovo, dokonca Mudr.Raucina je aj moj gynekolog a je prvym, pri ktorom nemam traumu z vysetreni a plne mu mozem doverovat. Sestricky tiez viac ako super, samozrejme ako vsade aj tu sa najde vynimka, no fakt som skor mala pocit, ze tak super personal ani nemoze byt nemocnicny, po skusenostiach z inych oddeleni ... takze pre mna Pp jednoznacna volba 😊

kitty88
8. feb 2015

@somavi al khoury nechodi k porodom, nepracuje v nemocnici

minamusa
23. jún 2015

ahojte, chcela by som veeelmi odporucit gynekologicko - porodnicke oddelenie v nemocnici v Kežmarku. pred tyzdnom som tam rodila. pri porode bol samozrejme manzel. nemali sme vybaveného ziadneho porodnika, mala som velmi komplikovany kliestovy porod a pani doktorka spolu s ostatnym personálom nam obom velmi pomohli. ich pristup bol velmi podporujuci. po porode, pocas celej hospitalizacie bol pristup lekarov, sestier a ostatneho personálu velmi fajn, po profesionalnej aj ludskej stranke. lekari/ lekarky ma neustale a bez okolkov informovali o stave babatka, sestricky velmi ochotne pomohli s problémami pri kojemi, bolestiach a iných. takze zenicky, tak ako aj mne bola kezmarska porodnica odporucena, veeelmi odporucam aj ja 🙂 budete maximalne spokojne ;)

aisa888
18. júl 2015

čo potrebujem pre babo do nemocnice v KK, iba vecí na cestu domov, ostatne mi daju že?

jankamarcel
27. júl 2015

ahojte,kežmarskú pôrodnicu môžem len odporúčiť,nedávno som tam porodila štvrté dieťa ,je to chlapček, ktorý sa nám narodil po 13 rokoch a je to naše zlatíčko.Lekárka bola milá ,sestričky tiež a hlavne sa chcem poďakovať sestričke Gabike Valenčíkovej Karabinošovej,ktorá pracuje na novorodeneckom odd.,ktorá má trpezlivosť a ochotu pomôcť mamičkám pri kojení,bez nej by som asi Adamka nekojila... Ešte raz veľká vďaka Gabika...

svetrik
24. aug 2015

Ahojte, chcem sa opytat, mate nejake skusenosti z gynekologickou Vozarovou Zo Svitu? dakujem

zuzka_puska
26. aug 2015

@minamusa ahoj, prepac, chcela by som sa len opytat, preco si mala kliestovy porod???(ak ti to nie je neprijemne o tom pisat) Lebo som citala kdesi, ze kliestove porody sa v kezmarku robia bezne, aj ked zena uz nevladze tlacit, preto sa pytam ci ten kliestovy porod bol v tvojom pripade nevyhnutnostou, alebo si len nevladala.

@svetrik Dr. vozarova nie je vo svite, ale v poprade kdesi na juhu ma ambulanciu.

danielkka
18. jan 2016

Ahojte,chcem sa spytat,ako je to momentalne v popradskej porodnici s moznostou pitia pocas porodu? Citala som aj take aj take info,tak by som rada vedela od niekoho zo skusenosti. Dakujem pekne. D.

gabka123456
8. feb 2016

Odporucam Kk porodnicu.Pristup sestriciek je s Pp neporovnatelny. Klobuk dole a drzim palce,aby si vybojovali vyssie platy. ☺

chrumka
8. júl 2016

Baby poradte, ako to teraz prebieha v KK porodnici? Zaujima ma hlavne ci neviete ci je mozne si objednat Dr., ktory robi epiduralku a potom Dr. na planovany cisarsky? A hlavne ako to je s porodmi cisarskym v KK. Dakujem

vargula
12. okt 2016

@danielkka ja som mohla v pohode piť.Popravde ale už tie posledne hodinu som ani nemala chuť.Ale mala som infuzky tak to asi aj preto

blanch12
22. jan 2017

Dievacata, co ste nedavno rodili v PP, treba dietatku okrem vlhkych obruskov a plienok este nieco kym sme v nemocnici?...dakujeem

svetrik
22. jan 2017

Ahoj, potrebujes este sudokrem, alebo nejaky kremik na ritku a vezmi si aj nejake bodiky-tricocka, lebo tie erarne su velmi velke rukavy..kedy mas termin? vela zdravia, sil a Bozieho pozehnania....Monika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre