Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

trinka
17. mar 2010

Ahoj twiti,
všimla som si... už ta mam medzi priatelmi 😉 sem tam tu mrknem, ale dievčata amju ine starosti trošku ako my 🙂 ešte su v štadiu kočiarikov a popôrodnych vložiek 😉 krásne to boli časy 🙂
všetkým Vam držím palce, nech máte krásny pôrod bez komplikácii 😀 !!!

onellyo
17. mar 2010

zdenka-pp ja sa najviac obavam toho ze babatko bude
velke a nedaj boze nebudem spolupracovat a budu musiet
vytahovat nasilu,,ako sestre a kamoske malej pri porode
polamali klucnu kost ,,,a sefre tahali kliestami a v 3 rokoch operovali
krk pretoze mala hlavicku na jednej strane,, takze toho ja
sa obavam ,,,a bolest ,,co ja viem tej ani nie,, ale toho ze nastanu
komplikacie s babatkom,,, preto rozmyslam o cisarskom 🙂 🙂 🙂

zdenka_pp
17. mar 2010

Trinka, Twitti, Stamion, Tami-tami a netuším koho som ešte vynechala... 😉
aj my onedlho prejdeme na vašu stranu, už to nebudú kočiariky, pôrod ....... ale kojenie, plienky, zaparený zadoček atď., len vydržte 😉

Onellyo, ja sa tiež obávam, že malý bude veľký. Zatiaľ ale vyzerá byť hmotnostne ok. Ja som síce ako bábo mala len 2,9 kg, no mm mal 4,3 kg. Tak dúfam, že to naše bude tak v strede 😉 😀

Neviete čo je s Livike? Už sa veľmi dlho neozvala.

tami_tami
17. mar 2010

zdenka - vychutnaj si kadu chvilku s bruskom mne to sxtrasne chyba bolo to najkrajsie obdobie mojho zivota - jasne ze teraz je to krasne ked je Niky pri mne a usmieva sa na mna no brusko mi chyba 😉

domika9
17. mar 2010

baby dnes som bola v lekarni a ostala som velmi nemilo prekvapena čokolvek som pytala všetko mali na objednavku -odsavačku mlieka , odsavačku soplíkov , klobučiky na kojenie - som prekvapena mohli si zarobiť ale takto pojdem do inej lekarne 😒 😒 😒

mimuska21
17. mar 2010

ahoj tami tami.aj mne bruško chýba.aj pre mňa to bolo najkrajšie obdobie života.neskutočný pocit ked v tebe niečo rastie,ale som rada,že náš malý anjelik je už medzi nami.🙂))))

trinka
20. mar 2010

Mimuska21 gratulujem!!!! Ležali sme spolu v nemocnici 😀 neviem ci si pamataš... 😉

mimuska21
20. mar 2010

ahoj lenka - trinka. jasne,že si pamätám.aj ja ti blahoželám,ako sa máte?ste zdravé? 🙂 😉

domika9
20. mar 2010

kde ste kupovali tie poporodne vložky samu či ako sa volaju? niektora ste spomínali že ich maju aj v tescu no ja som ich nenašla tak neviem či som bola slepa alebo som zase len zle natrafila , v pondelok idem do poradne tak skusim ešte v zdravotnych potrebach su niekde pri nemocnici? ked ano tak kde presnejšie ?

stamion
20. mar 2010

domika,ja som ich kupovala v tescu,boli celkom na spodnej poličke,možno preto si ich nenašla. Ale majú ich aj v zdravmate,to je predajňa ako sa ide k detskej pohotovosti

trinka
20. mar 2010

Mimka, sme zdravé obe, dakujeme. Aký si mala porod? Dalo sa to zvladnut? nejake komplikacie? Dufam, že nie a že všetko prebehlo ako malo 😉 ako sa vam s Mathiasom darí?

domika9
20. mar 2010

ved som pozerala aj dole ale nevidela som ich tam tam som videla len tescove ale ničto skusim ešte v poprade ako si poradila

miavin
20. mar 2010

ááááhojte, pozerám že sa to tu rozbehlo riadne, nestíham všetko čítať, ako sa máte tehulky?

miavin
20. mar 2010

normálne vám závidím tie krásne miminká čo vás čakajú - užite si však ešte kľud a pokoj
ak máte nejaké otázky - pýtajte sa
gajana - moja a ty sa nám čo neohlásiš v poprade? už je aj nová súkromná téma....ako sa cítiš?
domika - no pozerám, že zháňaš info kde to ide - je to super, treba treba
čo sa týka KK nemocnice - krásna, vynovená - moja skúsenosť s personálom však katastrofálna, no možno preto, že som rodila na veľkonočnú nedeľu... 😒

domika9
20. mar 2010

ahoj miavin veru všetko čo sa mna tyka zistujem aby som bola v obraze 😀

a ja som sa už rozhodla že idem do popradu mam to bližšie a isto budem stresovať ked to na mna príde tak asi budem rada čím skor v nemocnici 😉

tami_tami
20. mar 2010

domika tie vlozky som ja kupovala v lekarni v kauflande -a v kazdej lekarni by ich mali mat 😉

vinka
20. mar 2010

To aj taká téma je?Miavin,že si sa nepochválila,že tu chodíš?A baby neprídete do popradu aj pokecať?Máme poprad babytuning už 5-tu sériu. 😀

domika9
20. mar 2010

tami tami ja som bola v jednej lekarni ale asi som natrafila na taku nejaku nepodarenu ked tam mali všetko na objednavku

tami_tami
21. mar 2010

domika tak to asi fakt ze smola by som necakala ze nieco take treba objednavat.... ale v kauflande mas na 100% v lekarni 😉

twiti
21. mar 2010

Domi
Ja som strasne prekvapena z tej tvojej skusenosti z lekarne 🙂
Ja byvam na dedine mame tu lekaren a kupila som tam vsetko od klobucikov odsavacku na mlieko odsavacku na sopliky cumlik,flasu... 🙂 fest somarina,ze na objednavku 😒

robka
21. mar 2010

ahojte domika - tami ja som presne tiez v kauflande v lekarni kupovala a skoro vsetko tam kupujem ak nieco potrebujem 🙂

domika9
21. mar 2010

ved ja tiež byvam na dedine ale tu ani nemame lekaren ale bola som vo svite a tam tak špekulovali ale nič to ved lekarni je všade dosť tak pojdem do inej

miavin
21. mar 2010

vinka - no ja tu sem-tam nakuknem, som túto tému čítala, keď som sa rozhodovala kam pôjdem rodiť, aj tak nesprávne rozhodnutie... 😀
tak čítam, že chystáte tašky do pôrodnice....super, no ja som mala výhodu, že my tu cez dvor máme zdravotnícke potreba a tam som kupovala aj vložky, aj tie jednorázové vložky, odsávačku - no skoro všetko....

zdenka_pp
21. mar 2010

Domika, kedy ideš do poradne? Hneď pri poliklinike máš lekáreň včela, tam určite všetko bude, v nemocnici sú ďalšie dve lekárne, plus je tam aj zdravmat (keď stojíš pred Alexandrou, tak pred sebou máš nemocnicu a po jej ľavej strane je parkovisko. Stačí keď pôjdeš pozdĺž parkoviska a na pravej strane nájdeš zdravmat.).
Ja idem do poradne zajtra na pol tretiu. Tak som tajne dúfala, že tam už nebudem musieť ísť, že už by som len zavolala, že už som porodila. No malému sa nechce von.

domika9
21. mar 2010

zdenka tak sa možno zajtra aj stretneme 🙂 ja mam poradnu tiež zajtra na tretiu 😀 tak snad sa spozname 🙂
som zvedava kolko tam bude zajtra ludí

miavin u vas rada chodím do lekarne echinacea alebo tak nejako sa vola

vinka
21. mar 2010

Zdenka nemusíš volať ked porodíš.Oni to vedia.Už ťa budú očakávať na kontrole po pôrode. 🙂

domika9
21. mar 2010

a po porode sa chodí po 6-nedelí na kontrolu?

vinka
21. mar 2010

Ano ked skončíš krvácať a budeš mať čas. 😀 No je dobré ísť kôli vlastnému zdraviu. 😉

miavin
21. mar 2010

domi - hej chodí - ale to už ku svojmu gynekologovi - chodíš k Rafikovi?

zdenka_pp
21. mar 2010

Domika, posledné dva razy tam nebolo vôbec ľudí. Som si ani časopis nestihla vybrať a už som šla dnu. No uvidíme zajtra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre