Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

robka
23. mar 2010

no u mna to bolo tak ze som sla do poradne a tam som mala uz hrozne opuchnute nohy som nemohla ani cizmy zapnut 😀 a sestricka mi merala tlak a mala som ho vyssi ale nic hrozne...len dokymu sa to nepacilo tie moje nohy tak mi povedal ze ak mi do vecera neodpuchnu tak mam ist na pohotovost... 😒 sla som lebo mi neodpuchli a doktor Surgent ma prijal 🙂 mala som miernu preeklampsiu hroza 🙂no a potom mi v moci zistili tu bielkovinu dovtedy som ju nemala vraj na dva kriziky ci ako sa to riesi neviem 😀

domika9
23. mar 2010

mafia dik ty si rodila kde v pp alebo v kk?
robka ja mam od vianoc bielkovinu na jeden križik + raz krv raz hnis a teraz som mala na dva križiky bielkovinu ale tlak mam uplne vpohode a nohy opuchnute iba večer - ja som rada že ma neposlali do nemocnice lebo to by som velmi zle znašala , stale mi dr. vravi že nemam soliť ale ja myslím že nesolím velni ved mm si stale dosoluje obed ako som obmedzila sol , chrumky zjem len občas aj to malo tak neviem čo mi to blbne ta bielkovina a ved nejako už vydržím

robka
23. mar 2010

no niečo mi hovor ja som to hrozne zle znasala ☹ bola som zufala z toho ze tam musim byt a k tomu este na diete vsetko bez soli uplne to bol humus ani stipku soli ti nedaju 😝

onellyo
23. mar 2010

domonika ty si odkial??? 🙂 🙂 🙂

domika9
23. mar 2010

ja byvam 20km od popradu ešte za svitom

domika9
23. mar 2010

či chceš konkretnejšie ? 🙂

vinka
23. mar 2010

Dominika ano Gajanu som myslela 😀 Mynule sme s nou už skoro rodili všetké. 😀

domika9
23. mar 2010

ano? ale ešte nema narodene , že ?

domika9
23. mar 2010

baby zajtra mam prietoky to je na 8 poschodí nalavo od vyťahu ako sa ide na operačky ako je na 9-tke príjmova ambulancia

stamion
23. mar 2010

domika áno,ale tam musíš vojsť ako sú operačky a potom do ľava tam už uvidíš dvere,držím palce 🙂

domika9
23. mar 2010

tu chodbu naznašam 🙂 tou som prechadzala v polohe ležmo na posteli 3x 😅

domika9
23. mar 2010

a boli ste tam už pred 9-tou alebo stačí ísť po 9-tejj?

vinka
23. mar 2010

Nie,nie ešte sa nenarodili.Len jej bolo zle takl sme boli vo vytržení,že či neporodí. 😀 😀

zdenka_pp
23. mar 2010

Vinka, hlavne som sa rozhodovala, či rodiť v PP alebo KK, akokeby som mala na výber 😀 , veď nemáme auto 😀 . Ale ako prvorodičku ma to zaujímalo, aké sú postrehy a tak, že ako iné baby prechádzajú momentálne cez tehotenstvo...
Na babytuningu ste už všetky odrodené 😀 , teda Gajana čaká bába.
Sem-tam si čítam vaše postrehy, ale ešte som tam nikdy nepísala.

Domika, mne tiež v pondelok zistila sestrička, že mám hnis v moči, ale že to môže súvisieť s tým, že mi už odišla hlienová zátka, viac sa s tým nezaoberali.

No baby, keby ste videli tie moje nohy. Mm sa smeje, že ich mám ako "Hulk", keď sa premieňa. Stále som sa sťažovala, že aké mám ostré členky, samé žily ........ no teraz by sa mi museli k žilám prerezať. Už mi neodpúchajú, už ich mám takto permanentne celý deň už asi mesiac. Problém vtrepať do čižiem. Ešte že je už teplo, vytiahla som botasky a na maxa uvolnila šnúrky 😀

mafia102
23. mar 2010

Domika, ja som rodila v PP, a nemozem povedat na toto oddelenie jedno zle slovo, kedze som tam lezala asi mesiac, starali sa o mna perfektne, aj napriek snahe primara sa mi vsak narodil maly predcasne, lebo som mala uz velmi zle prietoky. Potom som este dalsi mesiac lezala s nim na nedonoseneckom a tam to bolo ovela horsie.

zdenka_pp
23. mar 2010

Domika, ja som tam bola tesne po deviatej a bolo to ok, bola som prvá.

vinka
23. mar 2010

Ved práve,že sme tam všetke odrodené.Môžeme vyjadriť svoj názor kde rodiť.Ale to aj tak nič nenavyberáš.Moja sestra rodila pri Sadeemu a nebola spokojná vôbec.Má velmi zlé spomienky na neho.A ja som tiež rodila pri nemu a som bola maximálne spokojná.Tak si myslím,že to je o šťastí. 🙂

zdenka_pp
23. mar 2010

Veru, je to o šťastí.
Pozerám, že na tom babytuningu si ako leaderka 😀.

zdenka_pp
23. mar 2010

No čo som sa dočítala, vraj po pôrode sa na brucho v niektorých nemocniciach prikladajú vrecká piesku, aby sa rýchlejšie stiahla maternica....tu v PP to určite nehrozí, ale vraj to pomáha. A taktiež ležanie na bruchu s podloženým vankúšom....teda, čo sa na tom "koňovi" človek dočíta ?!

miavin
23. mar 2010

ahojte - no fíha - ste tu toho riadne popísali
no čo sa týka témy babytuning - je fakt pravda, že tam rozoberáme všetko - ja som tam začala chodiť, keď som bola tehu.... a čo sa týka toho, že vidíte veľa tehuliek - to som si aj ja myslela - naraz bola každá druhá s bruškom ..... inokedy si to človek tak neuvedomuje, ale je to fajn.....
zdeni - no mne kázali si brucho len tlačiť, nič viac, tak neviem.....

vinka
23. mar 2010

Zdenka v pp nemocnici ti dajú studenú flašu aby sisi tlačila.Nech sa sťahuje maternica a tým,že je to studené tak aj krvácanie sa spomalý. 😉 Toto robia odjakživa si pamätám. 🙂

domika9
23. mar 2010

fuha tak to som ani netušila že toto robia v pp

domika9
23. mar 2010

zdenka tebe kedy odišla zatka ? mam taky mierny pocit že ta moja prave teraz od nedele v noci mam mierne špinenie a teraz už aj kusok krvi , ako dlho možem vydržať bez nej ?

vinka
23. mar 2010

Niekto tri dni niekto aj týžden.Ja som ani nevedela,že mi odyšla zátka.Alebo či vôbec dáka odyšla. 😀 😀

domika9
23. mar 2010

bože a mm nieje doma 😖
ja bez neho nejdem rodiť a už ma dnes riadne boleli kríže no som zvedava kedy sa nakoniec naš drobec narodí

vinka
23. mar 2010

A prečo nejdeš bez neho rodiť? 😕 MM pri pôrode ani nebol.No nechcel tam byť tak som ho nenútila.A bolo mi lepšie zo sestričkou ako by tam mal byť on a oplakávať má. 😀 😀 😀

domika9
23. mar 2010

no my chceme aby tam bol aj on to chce takto s tym žijem od začiatku tehotenstva že bude pri porode 🙂

vinka
23. mar 2010

Tak ti prajem nech dobehne domov do pôrodu. 🙂 Dohovor malému,že nemôže ísť von lebo tato nieje doma. 😀

domika9
23. mar 2010

ved od nedele mu vravím že musí počkať ale asi si z nas robí prdel už z bruška to bude beťar už teraz to vidím 😀 😀 😀

vinka
23. mar 2010

No nie stále nám vijde všetko tak ako to máme naplánované. 😀 Malý si povedal,že mu rozkazovať nebudete a hotovo. 😀 No nech je to už ako kolvek nech ti pôrod dopadne najlepšie ako sa len dá.Lebo nič krajšie nieje. 🙂 A je to nenahraditelný pocit pre ženu. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre