• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

12. októbra 2016 
hodim vam tu par fotiek niektora sa pytala na foto tak davam aktualne - dnesne :wink:
18. apr 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nieco starsie
18. apr 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile:
tak baby tak 8 poschodie uz ani neotrvoria
bude tam urologia :slight_smile: :slight_smile:
19. apr 2010 o 05:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami tami maly je kraaasny :slight_smile:
baby ja som stale 2v1 zajtra sa mam hlasiť v nemocnici rano o osmej tak bojim bojim ale sa aj teším
tak 8 neotvoria ? to maju tak vela volnych miest na 9 ? ale asi ano
19. apr 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme dnes boli na kontrole u ortopeda tak uz ani ortopedicke nemusime nosit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
domika vdaka :wink: drzim palceky zajtra :wink:
19. apr 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem tami minule som ta asi videla pri kauflande
19. apr 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika fakt? no moze byt ja sa tam stale motam a minam prachy v dm- ku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si ma mohla konut do nohy aspon :grinning:
19. apr 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami ked ty si prave prechadzala okolo DM-ky a ja som bola už na parkovisku a som ta tak letmo zazrela ale teba som nespoznala lebo som nemala okuliare ale kočiar mi padol do oka a až potom som si teba všimla že to budeš isto ty boli sme dosť daleko od seba
19. apr 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj no jasne - a ked vidis kocik tak nepochybuj tento v takej farbe mame len my tusim :wink:
19. apr 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved mne padol ten kočiar do oka a potom som si hned na teba spomenula tak som sa ešte obratila a myslím že si to bola ty ale isto sme boli dosť daleko od seba
19. apr 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
domi - thá to čo???? ešte kinderko? tomu malému sa nejako nechce???? :grinning:
19. apr 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak miavin je to tak -ale zajtra sa mam hlasiť v nemocnici tak uvidíme či bude niečo alebo tu budem zajtra poobede zase :slight_smile:
19. apr 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domika tak dúfam že zajtra už určite porodíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Ja som strašne zvedavá akú váhu bude mať ten tvoj malinký leňoško :wink: To bude riadny valibuk, cez 4 kg bude mať určite,len sa držte obaja nech všetko dobre dopadne, nech ti už píšem blahoželanie k narodeniu :slight_smile:
Tami Nicolas je peknučký,a tie krásne okale,no hotový krásavec,pozerám že ako to letí že malý už má 4 mesiace :dizzy_face:
A dievčatá až som sa zhrozila že 8 poschodie už neotvoria,kde budú ležať tie ženy??????????????????Veď keď som ja rodila tak bolo plné oddelenie, to budú po päť na izbách strašné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. apr 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved stamion preto som píásala či maju tolko miesta na 9.
ked som ležala zakaždym na 8 tak bolo normalne stale plne ved operačne dni len tak lietali s postelami a ked v jeden den prepusstili napr. 7 žien hned príjimali dalších spon 5 čo nemali ani tolko postelneho a utekali požičiat na 9 tak tiež sa čudujem ale asi už ženy v pp nepotrebuju operacie už sa asi len rodí :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
19. apr 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika mozno sa raz postasti a narazime niekde na seba uz obe s detickami :wink:

stamion dakujeme - ocka su mamkine :dizzy_face: a veru rychlo sme vyrastli az mi to je luto :sweat_smile:

a to s tym 8.posch. :confused: ved to bude o drzku ved aj ja som bola po sekcii na opacnej strane lebo nebol volny flek na sestonedeli... no ale ked si trufaju... snad tam uz nebudem potrebovat lozko :grinning:
19. apr 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Domika ako?????????????????????????????????????????? :dizzy_face: Pridala som nejaké fotky :wink:
20. apr 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Dominika ak tu nieje tak mozno uz ma drobceka pri sebe!!! :slight_smile: :slight_smile:
20. apr 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Domika to má asi za sebou, ráno sa mala hlásiť v nemocke.....tak na ňu myslíme - držíme palčeky
20. apr 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Onellyo, tak už si nám ostala iba ty ako kinderko? Domika to má snáď šťastne za sebou :wink: , možno jej mm dá vedieť, že čo a ako.
20. apr 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka- :slight_smile: :slight_smile:
tak ako hovoris,,, uz len ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
no v piatok idem nazad do nemocnici a ktovie mozno to
budem mat zasebou uz v piatok,,uvidime,,, :dizzy_face:,
20. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Onellyo a kedy máš presný termín??????????Ktovie možno ešte porodíš skôr ako Domika :wink: Chúďa Domika určite bude z toho všetkého vyklepaná,ale bude to mať aspoň za sebou :dizzy_face: Veď kto je rád keď má ísť do nemocnice no nie????????????Drž sa Onellyo :slight_smile:
20. apr 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staminon :slight_smile: :slight_smile:
termin mam 1 maj,,, takze ja Dominiku urcite nepredbehnem
no diky baby budem sa snazit byt statocna
ako 3 muskatieri ,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
neviete niečo o Domike?????
22. apr 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, domika má synčeka Matúška. narodil sa včera 12:20 h, 3220g a 49cm :slight_smile:
22. apr 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domika gratulujem :wink:
22. apr 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domika tak konecne si sa dockala gratulujem k syncekovi :dizzy_face:
22. apr 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domika gratulujem k Matúškovi, konečne ste spolu :slight_smile: Držte sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, priznám sa, nie som tu po prvýkrát, avšak zaregistrovala a odhodlala som sa napísať až teraz :slight_smile:. Pri prečítaní predošlých riadkov o Dominike9 mi až behá mráz po chrbte, je super, že to už má za sebou a synčeka pri sebe. Mne sa to tiež kráti a začínam mať také zmiešané pocity :slight_smile:...neviem sa dočkať :slight_smile:)), ale zároveň sú to aj obavy, čo a ako..

Onellyo, držím ti silno palce v najbližších dňoch :slight_smile:
22. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monka tak vitaj medzi nami :dizzy_face: ja to uz sice mam za sebou, ale ked som maleho cakala tak tu som si chodila po rady a teraz ak mozem aj ja sa snazim poradit a prispiet nejakymi skusenostami :grinning:
pozeram ze je to tvoje prve babatko aj ja mam prve a presne viem co prezivas :wink:
22. apr 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika - gratulujem z celeho srdiecka drzte sa :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

monka taktiez ta vitam a pripajam sa k tomu co pisala robka :wink:
22. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok