Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

wampirik
8. jún 2010

Ahojte baby, som tu nova, chcem sa spytat, len tak v skratke,ktora ste rodili v PP nemocke, co treba zbalit do tasky?Som v 35 tt a uz by bolo nacase nieco nakupit.....do poradne idem az 17.6., ak by som nahodou skor porodila,nech nestresujem.dikiii

tami_tami
8. jún 2010

@wampirik ahoj pozri na stranu 51 tu v nasej teme davala som tu ja svoj zoznam a baby pod to pisali este komu co trebalo z toho a kto mal este nieco navyse 😉

stamion
8. jún 2010

NO ahojte babenky, nemohla som sa dostať k počítaču,lebo mangel píše prácu do školy. Ale dnes je už v práci takže môžem písať 🙂 Wampirik máš krásny dátum pôrodu 😉 ja som sa v ten deň tiež narodila,takže budem ti držať silno palčeky aby ti to dobre dopadlo 😵
Vinka tak vyzerá byť pekný víkend,urobíme to stretko?Navrhnime babám nejaký deň a podľa toho uvidíme 😉
Mimuš ako zubčeky?????????My ešte nič,ale už nepchá do pusy len palec ale už celú ručku 😀 S papaním je to bieda,myslím tým tie výživky,vôbec mu to nechutí,tak som mu popučila banán,to zjedol,a za tým vypil svoju pravidelnú dávku mlieka,večer mu dávam do beby ešte kašu,tak to vypije.A tvoj papoš čo už papá???????

vinka
8. jún 2010

Tak baby navrhujem v sobotu poobede o 14:30.Tak napíšte ktorej to vyhovuje. 😉

stamion
8. jún 2010

Mne to vyhovuje 🙂

wampirik
8. jún 2010

@stamion dakujem velmi pekne, pozrela som si to...este par veci a mam komplet vsetko.

vinka
8. jún 2010

Stamion tak sa stretneme asi len mi lebo sa nikto nehrnie do stretka. 😀 😀

stamion
8. jún 2010

Vinka počkáme a keď nikto tak aj mi dve 😉

vinka
8. jún 2010

Zabudla som udať miesto.Pred maxom na ihrisku pri poslednej šmýkalke.Tam je najviac miesta 😉 No moja už sme zatial 4 😀 😀 Tak sa strááášne teším a dúfam,že mne nič nevojde do toho. 🙂

mimuska21
8. jún 2010

stamoin.my ešte tiež zúbok nemáme,ale už sa nám niečo rysuje,máme to nejaké biele,no mathias už celú ručku pchá do pusky asi tri týždne,no tak to nemáš nič moc,ked simonko s jedlom vymýšľa,ale to sa upraví,my papkáme zatiaľ tie výživky a papal už aj varenú mrkvičku a všetko mu chutí. 😀

vinka
8. jún 2010

Mimiska bude stretko v sobotu tak sa pridáš?Poobede o 14.30 ale aj neskôr 😉

stamion
8. jún 2010

Mimuš,ja prídem po teba keď chceš 😉 Samozrejme ťa aj odveziem domov,tak len daj vedieť či môžeš 😉

zdenka_pp
8. jún 2010

Ahojte babenky, takže sobota? Nič nesľubujem, ale skúsim dôjsť tiež. Záleží, či budeme mať s mm nejaký program, keďže cez týždeň spolu veľa času netrávime. V Maxe som za 15 min. takže v poho.
Ozaj, my máme dva mesiace a malý mi už slintá. Stále si pchá ručičky do pusy, tak rozmýšľam, či mu nepôjdu zúbky, alebo je len hladný. Ale zas tak často byť hladný nemôže. Kúpila som si aj tmavé pivo, aby bolo mliečka dosť. Ale nie je to skoro na zúbky? Iné príznaky ako teplota, plač, nervozita..nič také zatiaľ.

vinka
8. jún 2010

Zdenka to ho svrbia dasienka.To môže trvať aj niekolko mesiacov kým sa prvý zubok prereže.Ale dasná ho svrbieť môžu. 😉 Tak baby ked prídete len na pol hodku bude super. 😉

trinka
8. jún 2010

bambulky ak sa vyhrabem z chrípky tak prídem aj ja 😉

vinka
8. jún 2010

Trinka tak nechatuj ale lež a vylež tú pliagu 😉 Lieč sa a v sobotu si naša 😀 😀

trinka
8. jún 2010

juj Vinka, keby to šlo... zalahnut a vyležať tak ma nikto z postele nedostane... ale ked mne sa učiť treba ☹

vinka
8. jún 2010

No ved lahni a uč sa. 😀 😀

trinka
8. jún 2010

ale mam skripta v PC 😉

vinka
8. jún 2010

Jáj 😀 😀 😀

mimuska21
8. jún 2010

no babenky,ja fakt nemôžem,lebo 15 mám skúšky a v sobotu nám prídu konečne robiť strechu po tom dáždi šalenom čo bol,tak to budú fofri,ale ked budem mať po všetkom a bude ešte nejake stretko,rada dôjdem.ale užite si to a dajte vedieť ako bolo,ale isto bude fajn 🙂 😉
Stamionka si taká milučká a ochotná,fakt dakujem. 😉 asi ani nepoznám milšiu a ochotnejšiu osôbku ako si ty. 😉

mimuska21
8. jún 2010

no zdeni,to je normálne môj malý tiež žačal veľmi skoro sliniť aj si všetko pcháť do pusky,ale to ich tie dasna svrbia,to ja teraz dávam malému aj taký gél na zúbky,to ho ukludní a umrtvý na chvíľku a volá sa to kamistad,dávam mu to zatiaľ len občas ak ma to napadne,ale je to dobrá vec. 😉

vinka
8. jún 2010

Určite ešte bude cez prázdniny. 😉 Tak škoda.Ak by sisi predsa našla čas v sobotu tak pred maxom na tom ihrisku.Ale tam by si nás asi našla takú kopu a spon dúfam,že bude kopa 😀

mimuska21
9. jún 2010

dik vinka za pochopenie. 😉 ono sa to ukľudní,to teraz je všetko akosi naraz,ešte aj byt predávame tak chodíme po úradoch no katastrofa,už nech je júl..

onellyo
9. jún 2010

🙂 🙂 ahojte,, tak ja sa vratim este k tym stoliciam,,
moj nekakal 24 hodin a uz som stresovala,,
a ako tak citam ze aj 10 dni,, nemal volakto stolicu ---pana ja by som uz
asi bola na cvokarni 😀 😀 😀 😀
inac vcera sme boli u lakara,,, mame uz 5 kil 60cm,, 🙂 🙂

a baby ma tu niektora concord kocik????

vinka
9. jún 2010

Onellyo a si sa neporadila s dr?že ti malý nekaká.vieš by ťa upokojila 😉

stamion
9. jún 2010

Škoda Mimuš že nemôžeš,ale určite ešte bude stretko tak sa uvidíme 😉 Držím ti palčeky na skúšky, a na sobotu veľa síl. Dobre to poznám, keď nám robili strechu predminulého roku tak to som chodila do práce a z práce makačka na dome, a ešte navariť,to bola fuška takže presne viem čo ťa čaká,ale všetko sa urobí a o chvíľu budeš ležať na MalichDivoch 😀
Trinka skoré uzdravenie 😉

mimuska21
9. jún 2010

joj stamion dakujem,si fakt milá. 🙂

mimuska21
9. jún 2010

onellyo,tak to malý tobiasko je riaden bunkoško. 😉 a tiež je dlhý,aj môj mathias je dlháň má 67 cm.a čo máš s kočíkom?

lenocka84
9. jún 2010

@onellyo ahoj, sledujem ze si uz porodila,tak gratulujem
a s tym kakanim si nerob tazku hlavu, my sme mali aj 3 dni bez, a potom sa nevedel dokakat 🙂)
takze klud,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre