• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

22. januára 2017 
@stamion chiaru po očkovaniach tiež objednala až po niekolkých mesiacoch do poradne :wink:
4. júl 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby s tymi ručkami v puse my mame ručku snad namiesto cumla ten velmi nechce ale ručka musí byť :slight_smile: red jedenim po jedeni stale a ked najde moj palecaj ten ide hned do ust a slinta od 3týždnov ale dasienka nema zdurene ani červene takže zubkami to nebude len mu asi chutí :slight_smile: :slight_smile: :wink:
5. júl 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem ísť vo štvrtok plávať o 16 pri čipovej zone.Ktoré chcete ísť sa vyjadrite či vhodný čas :wink: Skôr jak o 15 nemôžem kôli deťom starším. :wink:
5. júl 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka aj tu odpovedam - hlasim sa ak sa nepokazi pocasie alebo sanieco nezomelie tak ja urcite pridem :wink:
5. júl 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami-tami ty prídeš dva krát? :confused: že píšeš dva krát :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka to vies ja taky maly tvor to aby sa na mna nezabudlo tak pre istotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tami_tami dúfam,že si to prečítaš,že zajtra nejdem.Bo ma bude mrzieť ked všetke prídete a ja nie. :unamused:
7. júl 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyzerá, že dnes bude krásne. Idem rýchlo robiť palacinky, kým malý ešte drieme, aby sme mohli vyraziť von. Polievka už je hotová :grinning: :grinning: :grinning:
Pekný deň všetkým
8. júl 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenka_pp aj my sme dnes mali palacinky aká náhoda. :wink:
8. júl 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďalší pekný deň pred nami :slight_smile: :slight_smile:
9. júl 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ktoré chcete ísť dnes s nami na plaváren tak o 16:30 hore pri turntiketoch sa čakáme. :wink:
9. júl 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, zajtra mam termin,ale na porod to stale nevyzera :slight_smile:
10. júl 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofiaella držím palce, ani môj malý neprišiel na čas, a to som už dva týždne predtým dúfala, že porodím a stále som si hovorila "dnes to už bude" a nič :wink:
10. júl 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ako bolo na plavárni?
12. júl 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofiaellaa kde budes rodit?kk alebo pp? mne sa uz tiez termin riadne blizi a zacinam mattrosku aj strach :slight_smile:
ale v tejto teme uz babenky riesia ine problemy, tak hadam sa k nim uz coskoro pridame
12. júl 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No boli sme dve ja a mafia ale si myslím,že bolo super. :wink: páčilo sa aj Markovi aj Chiare :slight_smile:
12. júl 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g pána ty si ešte neporodila?Som si myslela,že to máš už za sebou.Netušila som kedy máš termín.No tak neboj čo chvíla sa už budeš tešiť z bábätka :slight_smile:
12. júl 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofiaela a tatianka držím vám veľmi palčeky aby ste už boli maminkami,a aby ste sa už tešili z krásných a zdravých detičiek :dizzy_face: Držte sa!!!!!!!!!!!!!Potom dajte vedieť ako ste dopadli :wink: Ja som tiež júlová babenka takže budete mať také slnečné detičky :wink:
12. júl 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no do tyzdna to mam iste :slight_smile: a uz sa velmi tesim
vsetko je pre babatko pripravene,
len si uvedomujem ze stale nevieme na co sme sa to s manzelikom dali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky držím vám palčeky,nech všetko dobre dopadne a aby ste sa už čoskoro tešili z detičiek,lebo je to krásny pocit. :wink: tatianka prečo nevieš načo ste sa to dali,ved dieťa je najkrajší dar,deti robia svet.
12. júl 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska21 presne tak.Deti robia svet.Je to dar boží. :slight_smile: Preto ich mám tri. :grinning: :grinning: :grinning: Ale nie je to krásny pocit mať dieťa.No potom ked rastú a pyskujú už je to horšie :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuska ja sa neskutocne tesim a uz sa s manzelikom nevieme dockat, ale je to nase prve babo
a nemam ani predstavu ci to vsetko zvladneme. Ale ja verim ze pri prvom pohlade na babatko sa vsetky obavy rozplynu.
Je to taky strach z pre mna zatial neznameho :slight_smile:
13. júl 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g neboj všetko zvládnete.Zvládli druhý zvládnete aj vy :wink:
13. júl 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g ved aj mathiasík bol naše prvé bábo,ale nikdy som si nedala otázku či to zvládnem,chceli sme aby bol rýchlo s nami.no a ked sme ho uvideli,tak to bolo ako v sne,nevymenili by sme ho za nič na svete,je to malý anjelik.tak držím palce a nemyslí na to či to zvládneš,teš sa a hlavne si malinké užívaj. :wink:
13. júl 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: uz sa velmi tesiiiiiiime
14. júl 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto vie či dnes vydrží pekné počasičko,chceme ísť s malým na kupko,už sme mu kúpili aj koliesko aj plienočky do vodičky,tak uvidíme či to dnes vyjde. :slight_smile:
14. júl 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooooo počasíčko vydržalo, a my sme sa super vykúpali,malý si to užil,bol taký zlatučký,vôbec sa nebal,vodnár sa v ňom nezaprie. Krásny deň som zažila s mojimi láskami :wink:
14. júl 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska21 a kde ste sa boli kúpať v pp?
14. júl 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ahoj vinka,boli sme vo Vrbove a bolo super :slight_smile:
15. júl 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby dlho som tu nebola... :slight_smile:
hnackovali sme skoro 2 t. v stolici sa nic
nenaslo davala som cistu ryzu 3 krat
a potom tyz,, som zalievala nutrilon ryzovim odvarom
a poviem vam stolica krasna... prdy bey bolesti..a bez placu
pomohla ta vlaknina,,,
a kupanie zyvidim vam,,za chvilu aj ja pojdem s mojim
drobcom,,,

15. júl 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to